Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krabice plná tradičního vánočního cukroví – 300, 500 nebo 1000 gramů

3,2 / 5 Pekárny a cukrárny Náchod, a.s (3 pobočky) Hradec Králové  (mapa) 318 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika

Dobry den, posielala som objednavku s vouchery no dodnes mi neprislo potvrdenie objednavky. Ako zistim ze moja objednavka bola predana do vyroby?

Slevomat.cz

Dobrý de, Veroniko,

vidím, že dnes byly vouchery uplatněny a mělo by být tedy vše v pořádku :-)

Hezký den. Míša

Romana Píchová

Dobrý den,mohu poprosit o zaslání složení vanilkových rohlíčků? Děkuji.

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Píchová,
zasílám složení k výrobku: Máslové rohlíčky ořechové s příchutí vanilkovou 300g:
Složení: mouka pšeničná, máslo čerstvé 20%, posyp cukr nevlhnoucí (glukóza, pšeničný škrob, cukr, ztužený tuk, protihrudkující látka: dioxid křemičitý, aroma), cukr moučka, ořechy lískové 10%, cukr vanilínový, vaječný žloutek, citropasta (glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob kukuřičný: acetylovaný škrobový adipan, kyselina: kyselina citrónová, aroma citrónové, zahušťující látka: hydroxylpropyl­methyl-celulóza, barvivo: karoten, oxid titaničitý; konzervant: sorbát draselný), skořice mletá.
Výrobek obsahuje alergeny: lepek, mléko, ořechy lískové, vejce.
Výrobek může obsahovat stopy alergenů: podzemnice, sója, sezam, lupina.

Přeji hezký den Řeháková, PéCé

Valérie Světlá

Hezký den, stále mě nepřišly vouchry na email i když jsem to zaplatila převodem z účtu v pátek 25.11.???
Děkuji Světlá

Slevomat.cz

Dobrý den, Valérie,

zasílám vouchery raději ještě jednou, asi se někde zatoulali. Prosím raději koukněte i do spamu či do složky hromadné.

Hezký den. Míša

Valérie Světlá

Pěkný den,v pátek 25.11.jsem zaplatila převodem z účtu objednávku jednu na celou kazetu a druhou na 300 g vanil.rohlíčků a zatím nepřišly na email vouchry? Děkuji Světlá

Slevomat.cz

Dobrý večer, Valérie,

bankovní převod může trvat 2–3 pracovní dny. Poprosím vás tedy ještě o strpení :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Lenka

dobrý den,zajímalo by mne,zda jsou Vaše vanilkové rohlíčky TVOŘENÉ RUČNĚ,tj jsou jakoby vyvalované a pak vytvarované do tvaru rohlíčků??.anebo jsou to takové ty běžné strojové a víceméně ploché?rohlíčky"..? Moc děkuji za odpověď a pokud budou v první variantě,jistě si je koupím!zdraví Vás L.F.

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Lenko,
rohlíčky mají domácí recepturu, ale jsou vyráběny strojově. Pokud by jste měla zájem o ručně vyráběné cukroví, zvolte variantu 500 gramů ručně dělaných koláčků s krémem, které jsou také v nabídce.
Děkuji a přeji hezký den Řeháková, PéCé

Lenka

Dnes jsem viděla tu samou kazetu vánočního cukroví v Tescu o 10kč dražší, tak bych čekala lepší cenu, když to tady prezentujete jako exkluzivni nabidku.

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Lenko, děkujeme za Váš příspěvek. Kolekce svátečního cukroví poskytujeme zde na portál Slevomat, ale i na některé obchodní řetězce. Je možné, že tyto řetězce si na některé výrobky účtují minimální marži a na jiných si zisk mohou vykompenzovat. Výše marže je na samotném řetězci, nejsme ji schopni nijak ovlivnit. Nicméně naše společnost ve spolupráci se Slevomatem vytvořila nejnižší nabídku pro všechny tři kolekce cukroví tak, abychom se nedostali pod nákladovou hodnotu výrobku. Děkuji RMP Řeháková, PéCé

Gabuš

dobrý den bylo by možné vyzvednout i na nejaké provozovně v Trutnově děkuji moc

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den Gabuš, samozřejmě i tato možnost je. Do týdne přibude další, nové odběrné místo v Trutnově. Děkuji Řeháková, PéCé

Eva Kumpoštová

Dobrý den,
bohužel čepání kreditů se mi ukáže až v posledním kroku objednávky, kdy už jsem registrovaná. Potom mám problém, protože bych to zboží chtěla se slevou, kterou jsem si vytočila. Jestliže to je někde uvedené předem, tak se omlouvám, ale není to jasné. Děkuji, Eva Kumpoštová

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

ano a v poslední kroku zaškrtnete, že kredity chcete uplatnit a je to :-)

Hezký den. Míša

Žaneta Bínová

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda by šlo si cukroví vyzvednout i v Péce Náchod? Děkuji.

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Bínová,
samozřejmě i tato možnost je. Do týdne přibude další, nové odběrné místo v Náchodě, ul.Plhovská.
Děkuji Řeháková, PéCé

Hana Kubelková

Dobrý den,

předevčírem jsem dle vašich pokynů zaslala objednávku i kódy voucherů na váš email, ale dosud mi nebylo potvrzeno přijetí. Mohu tedy s cukrovím počítat?

 Děkuji

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Kubelková,
již máte odpověď na Vašem eimailu.
Vaši objednávku jsme přijali, zboží si vyzvedněte ve Vámi navrhovaný termín dle komunikace.
Hezký den RMP Řeháková, PéCé

Marcela

Ájejéj. Vypadá to na něco nekalého. Také jsem měla zájem o tu krabici /1 kg/ cukroví, ale jak vidím, lidé se tady ptají už přede 2 dny, 23 hodinami. 9 hodinami, včera… a nikdo nemá zájem jim jejich otázky slušně, fundovaně a včas zodpovědět. Prostě na ně kašle.
Půjdu od toho, nepůsobí to na mě solidně, když za 2 dny není zájem odpovědět. Měl by si Slevomat vybírat solidnější nabídky. Marcela.

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Marcelo,
snažíme se odpovědět vždy, v co nejkratším možném termínu.
Samozřejmě se všem omlouváme za zpoždění. Nyní by mělo být již vše v pořádku.
Mějte hezký den. RMP Řeháková, PéCé

Břetislav Nový

Dobrý večer, je v cukroví (například v polevách) obsažen palmový olej? Je možné si někde přečíst složení?

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den pane Nový,
Dobrý den paní Dvořáková,
palmový olej, byť jen v minimálním množství, je použit ve vánočním cukroví 1000g.
Ve vanilkových rohlíčcích 300g je použito pouze čerstvé máslo a v Koláčcích ručně dělaných 500g jsou rostlinné ztužené a rostlinné tuky řepkové, nikoliv však palmový olej.
Složení jsem Vám případně schopna zaslat na email.
RMP Řeháková, PéCé

Petra Moravcová

Dobrý den, bylo by možné upřesnit druhy cukroví v 1 kg balení ? To je ta krabice na posledním obrázku? Děkuji. Petra M.

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Moravcová,
Vánoční cukroví 1000g je shodné s tím, co vidíte na posledním obrázku.
Co se týče druhů, jedná se o jemné pečivo s ovocnou náplní, s náplní lískových oříšků, s náplní Toffy, s tmavou polevou a s tukovou polevou, neplněné, sněhové pečivo a kokosky.
Hezký den. RMP Řeháková, PéCé

Zdeňka Vilasová

Dobrý den. Jaké tuky používáte při výrobě vašeho cukroví? Děkuji za odpověď.ZV

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Vilasová,
ve vánočním cukroví 1000g je použit margarín, který obsahuje rostlinný tuk palmový a rostliný olej řepkový.
Ve vanilkových rohlíčcích 300g je použito pouze čerstvé máslo a v Koláčcích ručně dělaných 500g jsou rostlinné ztužené a rostlinné tuky řepkové.
RMP Řeháková, PéCé

Renata Dvořáková

Dobrý den, používáte do cukroví ztužené nebo částečné ztužené rostlinné tuky?

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s

Dobrý den paní Dvořáková,
ve vánočním cukroví 1000g je použit margarín, který obsahuje rostlinný tuk palmový a rostliný olej řepkový.
Ve vanilkových rohlíčcích 300g je použito pouze čerstvé máslo a v Koláčcích ručně dělaných 500g jsou rostlinné ztužené a rostlinné tuky řepkové.
RMP Řeháková, PéCé

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru