Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zážitkový minikurz první pomoci

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je kurz vhodný i pro desetileté dítě, a jestli budou do konce platnosti voucheru vypsány termíny konání i pro Brno – dívala jsem se, že na stránkách máte vypsány jen termíny pro Prahu a Hradec Králové.
 Děkuji

SORUDO

Dobrý den.
Ano, kurz je vhodný i pro desetileté dítě. Zda budou termíny také pro Brno do konce platnosti voucheru Vám nemohu zaručit, pravděpodobně ano, avšak je možné si u nás zakoupený voucher vyměnit za naší poukázku platnou dva roky. Krásný den

Jana Hamáčková

Můžu ještě poprosit o link? Na vašem webu jsem tento jednodenní kurz nenašla. Vidím jen kurz pro případ autonehody… Děkuji

SORUDO

Dobrý den, ano přesně ten mám na mysli. Zatím jiný kurz první pomoci nerazlizujeme. Muselo by je jednat o individuální lekci..... Krásný den Lucie

Jana

Děkuji. Máte v akci ten jednodenní kurz s certifikátem? Chci jet v létě na tábor jako vedoucí, tak bych určitě znalosti užila :-)

SORUDO

Jani,
bohužel jednodenní kurzy na Slevomatu nenabízíme. Ale můžete si je koupit na našem webu.
Krásný den Lucie

Jana

Ještě dotaz: kde v Praze kurz probíhá? Děkuji.

SORUDO

Jani,
kurz v Praze probíhá na různých místech. Vždy vybíráme pro daný termín nejvhodnější místo. Standardně volíme však prostory nejdále 5 min. od MHD, je li to možné blíže k centru. Nejčastěji se jedná o Senovážné náměstí, Vysočanskou, Floru a podobně. Krásný den Lucie

Jana

Dobrý den, dostanu nějaký certfikát s potvrzením o účasti na Vašem kurzu? Děkuji.

SORUDO

Dobrý den Jani,
certifikáty vystavujeme až od jednodenních kurzů. Pro dvouhodinové kurzy certifikáty nedáváme. Lucie

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru