Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Gastronomické blaho: Večeře pro dva ve Vile Kajetánce

4,6 / 5 Vila Kajetánka Praha - Břevnov  (mapa) 1 379 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
josef

Prosím, zda jsou ke koupi jsště 2 vouchry ( pro 4 osoby)

Vila Kajetánka

Dobrý den, zavolejte si na Slevomat, a myslím, že to půjde… My s tím žádný problém nemáme a budeme se na vás těšit… :-)
Vila Kajetánka
Kdyby to náhodou nešlo, tak mi zavolejte na číslo 737242333…a něco vymyslíme :-)

Naty

Dobrý den za jak dlouho my dorazej poukazi?
Zaplatila jsem v sobotu prevodem

Slevomat.cz

Dobrý den, Naty,

vidím, že voucher jsme v pořádku zaslali. Zasílám tedy ještě jednou, raději koukněte i do spamu či do složky hromadné, aby se vám tam neschoval.

Hezký den. Míša

Martina

Dobrý den, dá se využít tento voucher o silvestra?

 Děkuji

Vila Kajetánka

Dobrý den, na Silvestra máme zavřeno.
Vila Kajetánka

Marie

Omlouvám se za špatně formulovaný dotaz – nemyslela jsem poupravit menu, ale přípravu udělat bez laktózy – krevety na oleji a případnou kachnu taktéž pokud obsahuje alergen číslo 7? děkuji ještě jednou

Vila Kajetánka

Ještě jednou se omlouváme, ale při množství voucherů, které se prodaly, nejsme schopni jídla připravovat v různé úpravě…
Vila Kajetánka

Marie

Dobrý den, nabídka vypadá velmi lákavě, jsem ale alergická na laktózu, bylo by možné menu poupravit? děkuji

Vila Kajetánka

Dobrý den, nabízené menu bohužel měnit nelze.
Vila Kajetánka

Zuzka

Dobrý den, je možné prijit s ditetem-2 roky-ze by jedlo s nami? Moc toho samozrejme nesni ;)
Plus dotaz na menu-je to menu pro jednoho nebo pro dva? Jakoze si musime vzdy vybrat, co ze dvou predkrmu atd budeme kdo jist, nebo oba dostaneme krevety i tatarak?

Dekuji!

Vila Kajetánka

Dobrý den, můžete si každý vybrat co chce ze dvou předkrmů a dvou hlavních jídel, tedy celkem dva předkrmy a dvě hlavní jídla. Dítě můžete samozřejmě vzít sebou.
Vila Kajetánka

Josef Nikodém

Dobrý den,
je možná bezlepková úprava menu? Děkuji

Vila Kajetánka

Dobrý den, lepek obsahuje v nabízeného menu pouze topinka u tataráčku a mrkvový dort. Tak že pokud si objednáte druhý předkrm nebo nebudete topinku jíst a dort přenecháte někomu, komu lepek nevadí, nebudete mít žádný problém.
Milan Ouřada, Vila Kajetánka

Zuzana

Zajímalo mě proč mi slečna, které jsem se dva dny po sobě dovolala kvůli rezervaci pokaždé sekla s telefonem. Velice to snižuje celkový dojem byť špatně odvedená práce pouze jednoho člověka.

Vila Kajetánka

Dobry den, dekujeme za dotaz. Urcite Vam s telefonem " nikdo nesekl" , jestli vypadnul, muzeme se omluvit, ale chyba neni na naši straně . Vila Kajetanka

Jiří

Dobrý den, je možné si místo vína dát nějaké nealko v hodnotě 490 Kč?

Vila Kajetánka

Dobry den, sestavení nabídky měnit nelze,ale zavřenou láhev vina si můžete samozřejmě odnést sebou a v restauraci objednat cokoliv jiného. Vila Kajetanka

Satapová

dobrý den,
restaurace je celá nekuřácká?
děkuji

Vila Kajetánka

Dobrý den, restaurace je celá nekuřácká. Kouření je možné před vchodem do restaurace. Vila Kajetánka

Stepanka Gavaret

Dobry den, rada bych se zeptala jsetli mozno voucher uplatnit pouze ve vecernich hodinach.
Dekuji predem

Vila Kajetánka

Dobry den, voucher je mozny uplatnit cely den. Vila Kajetanka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru