Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Magnetický držák na telefon – praktická pomůcka do auta

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Dobry den, muzete mi prosim poslat oficialni rozmery drzaku? Ja tedy nevim, ale ze vsech fotek, ktere mate v nabidce vypada drzak dost velky – na fotkach zasahuje pres ctyri az pet mrizek ventilace. Dneska mi prisel a po rozbaleni jsem byla vice nez prekvapena, jak je drzak malicky.. Vypada, ze presahne maximalne tri mrizky ventilace, tedy je spise polovicni, nez se zda na fotkach.. Prijde mi to trosku jako mateni zakaznika :/ Tak doufam, ze bude alespon spolehlive fungovat…Na chvilku jsem ho prilozila ke kovovemu telefonu Samsung a displej zacal delat divy :/ doufam, ze telefon nijak neposkodi, protoze se zda, ze ho dokaze ovlivnit celkem dost… Diky za odpovedi Veronika

PodržMiHo.cz

Dobrý den Veroniko, oficiální rozměry držáku jsou 33mm. Opravdu záleží na typu mřížek a podle toho kolik jich Váš automobil má. Jak můžete vidět na našich fotkách, je to v každém autě jinak a proto, jak říkáte, ve Vašem autě přesáhne pouze 3 mřížky. Musíte mi blíže specifikovat divy, jediné co se za více než rok našeho fungování přihodilo, bylo, že magnet zamkl telefon viz. dotaz od pana Johnyho. Takovýto magnet na přenosnou elektroniku jako je telefon, by neměl mít žádné negativní účinky, jedině pokud by to byl velice silný elektromagnet, což v tomto případě zajisté není. Určitě nás můžete kdykoliv kontatkovat a celou věc rádi s Vámi dále rádi prořešíme. Děkujeme Vám za dotaz :) E-shop PodržMiHo.cz

Anna

Dobry den,
u telefonu s kovovym telem se nemusi lepit na telo kovovy plisek?

Dekuji.

PodržMiHo.cz

Dobrý den paní Anno, je dosti možné, že mobil s takovýmto tělem bude držet i bez kovových plíšku. Ovšem abyste docílila pevného zachycení na magnetu, doporučujeme používat plíšky, které jsou součástí balení. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den :) E-shop PodržMiHo.cz

JOHNY

Dobry den, chtel bych se zeptat zda magnet nemuze nejak mobil poskodit. Ci jinak ovlivnit jeho chod. Děkuji.

PodržMiHo.cz

Dobrý den,
vůbec se nemusíte bát, není v našem zájmu prodávat něco, co by poškodilo našim zákazníkům mobil a nám pověst :) Magnet v tomto případě na přenosná zařízení nemá žádné negativní účinky, které by mohly Váš mobil poškodit. Jediné s čím jsme se setkali za dobu našeho fungování, bylo u telefonu Samsung Galaxy S4 mini (pravděpodobně všechny mini verze). Je jejich zamykání na čidlo, které jakmile se přiblíži k magnetu, tak se mobil uzamkne. Ovšem toto se dá vyřešit umístěním magnetu do dolní, nebo horní části mobilu. Děkujeme Vám za dotaz a přejeme Vám úspěšný den :) Váš e-shop PodržMiHo.cz

Veronika

Dobry den, nejsem uplne technicky typ, tak bych se rada zeptala, k cemu presne by meli slouzit nahradni kovove plisky, ktere je taktez mozne v ramci teto Vasi akce zakoupit? Respektive, pokud bych chtela drzak vyuzivat pouze na mobilni telefon, staci mi tedy zakoupit pouze drzak za 199 KC, tedy nahradni plisky nepotrebuji? Dekuji a preji hezky den.

PodržMiHo.cz

Dobrý večer Veroniko, další kovové plíšky jsou pouze dodatečné. Tedy pokud máte vícero mobilů, či na GPS, nebo pokud Váš automobil využívá více lidí. Každopádne to také doporučujeme, když si chcete sloupnout původní lepící plíšek (ten který je také v balení) tak rovnou koupit nový, protože po sloupnutí ztrácí svoje lepící vlastnosti. Ovšem ani pokud jedno není Váš případ, tak Vám stačí pouze balení PodržMiHo, které tyto plíšky obsahuje :) Přejeme Vám hezký zbytek večera. Váš e-shop PodržMiHo.cz

Daniela

Dobrry den, da se to pak sundat z mobilu a prelepit na novy napr. Nebo se da pak poridit nahradni dekuji

PodržMiHo.cz

Dobrý den Danielo, v každém balení jsou dva kokové plátky. Jeden lze libovolně přendávat, jelikož se nedá nalepit. Druhý kulatý lze libovolně nalepit. Ovšem jakmile ho sundáte, tak už nebude lepit, tak jako předtím a možná už nebude vůbec lepit. Po té ho lze jelidně využít pouze na vložení, stejně jako první. Právě proto si můžete objednat i další kovové plátky pro další zařízení (viz. https://www.slevomat.cz/sleva/1050589-magneticky-drzak-na-telefon-prakticka-pomucka-do-auta#2655449). Děkujeme Vám za dotaz a přejeme Vám pěkný den :) Váš e-shop PodržMiHo.cz

Miroslav Veselý

Dobrý den, četl jsem recenze uživatelů a zajímá mě opravdu síla magnetu. Mám telefon Lumia 950XL jelikož jsem na velké telefony zatížený a mám a budu mít telefon ve flipovém pouzdře. Teď jsem zkoušel Celly Ghost Plus a že bych byl spokojený to ani náhodou. Ten větší plíšek jsem dal pod kryt a telefon se sice připlácnul k magnetu, ale moc nedržel a po nerovné silnici se telefon otáčel až nakonec upadl. A lepit plech na pouzdro opravdu nechci a nebudu. Tak se dotazuji na pevnost než bych případně zakoupil. Děkuji a přeji hezký zbytek dne

PodržMiHo.cz

Dobrý den pane Veselý, nedokáži Vám přesně říci, zda je náš silnější. Upřímně jsem se s Celly Ghost nesetkal, ale určitě Vám mohu říct, že je silnější a spolehlivější než většina magnetických držáků. Normálně bez problému udrží i iPhone 6 Plus v koženém pouzdře. Ale určitě Vám mohu slíbit, že pokud nebudete s PodržMiHo spokojený, tak ho můžete kdykoliv vrátit a my Vám vrátíme peníze. Pevně ale věřím, že Vás nezklame :) Hezký zbytek dne Vám přeje e-shop PodržMiHo.cz

Pavla Janošková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se držák připevňuje na ventilaci? Děkuji.

PodržMiHo.cz

Dobrý den paní Janošková,
PodržMiHo jednoduše zasunete do mřížek ventilace. Držák má totiž zobáček, díky kterému ho můžete libovolně přemísťovat v autě. Pokud s tím budete mít nějaký problém, budeme Vám rádi nápomocni :)
Přejeme Vám hezký zbytek dne.
Váš e-shop PodržMiHo.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru