Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jednodenní skipas na Ještěd – 9 sjezdovek, pohodlné lanovky i super snowpark

4,4 / 5 Ski areál Ještěd Liberec  (mapa) 998 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Bára Hetto

Dobrý den,
Koupila jsem dva skipasy, ale nevšimla jsem si, že lze uplatnit jen ve všední den do 31.. Bohužel už nemáme možnost ve všední den přijet. Tak se chci zeptat: Je možné skipasy zrušit a zaslat peníze nazpět? Popřípadě pokud ne, domluvit se na kase, že bychom v neděli předložili koupené skipasy a doplatili 190,– Kč do celkové částky 590,– Kč, aby skipas nepropadl?
Předem děkuji za odpověď.
Hezký večer,
Barbora Hetto

Kateřina

Dobrý den,
k mému dotazu na uplatnění voucheru: chápu platnost voucheru, chápu, že je třeba nejpozději 31. 1. stát u pokladny a chtít uplatnit voucher. Můj dotaz směřuje k tomu, zda mohu 31.1. u pokladny chtít uplatnit voucher a nechat si vystavit skipas na druhý den. Děkuji.

Ski areál Ještěd

dobrý den,
ne to nejde, skipas přes Slevomat platí pouze ve všední dny měsíce ledna. v únoru již neplatí.

mějte se

Petr

Můžu si voucher koupit ještě online cestou na Ještěd?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

ano samozřejmě, voucher bude hned zaslán.

Přeji fajn lyžování :-) Míša

Kateřina

Dobrý den,
dala by se platnost voucheru vyložit tak, že by byl 31.1. uplatněn, ale vyměněn za jednodenní skipas na následující den?

Ski areál Ještěd

Dobrý den Kateřino,
akce slevomat končí posledn pracovní den měsíce ledna, do tohoto data musí být také na pokladně uplatněn. Měnit za jiný produkt ho nelze.

mějte se

Kristýna Tomanová

Dobrý den,
včera večer 23.12. jsem posílala bankovním převodem částku na zaplacení jednodenního skipasu do skiareálu Ještěd pro 2 osoby. Příkaz byl zadán, ale peníze ještě nebyly odeslány. Předpokládám, že se odešlou až v pracovní den, tedy pondělí 26.12.
I přesto jsem Vás chtěla poprosit, zdali byste mi detail voucheru mohli poslat jako kopii na email. Jde o vánoční dárek.

Děkuji a přeji krásný vánoční den plný radosti a příjemné pohody.

S pozdravem

Kristýna Tomanová

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno,

moc mě to mrzí, ale částku zde bohužel zatím nemáme a nemůžeme voucher zaslat bez dané částky. Nemáte možnost zaplatit voucher kartou online? Měla byste ho okamžitě a druhou platbu bychom vám vrátili zpět.

Hezké sváteční dny. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru