Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Celodenní koupání a dovádění v Tropical Islands vč. vstupenky s odjezdy z Prahy

4,2 / 5 CK Vega Tour Německo (mapa) 7 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaroslav

Dobrý den, neplánujete někdy tento zájezd s odjezdem z Brna? Díky, pěkný den, Jaroslav.

CK Vega Tour

Dobrý den, bohužel odjezové místo Brno pro zájezd do Tropical Islands výhledově v nabídce mít nebudeme. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Petra

dobry den, proc tu nikde neni odkaz na Tropical islands, ani info, kde to vlastne je?? to je predse zakladni informace ktera tady chybi. petra

CK Vega Tour

Dobrý den, Petro, komplex Tropical Islands se nachází poblíž Berlína v Německu. V případě více informací si můžete zájezd vyhledat na našem webu. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Zuzka

Dobrý den.
Mě by zajímalo jak objednat, když by jel 1dospělý, dítě 8let a dítě 2,5 roku :) kolik by byla celková cena :) děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, v tomto případě doporučujeme zakoupit vouchery následovně – 1× pro dospělou osobu, 1× pro dítě 6–14 let a 1× pro dítě do 5,99 let. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Marie Frantová

5,99 let můžete mi popsat tuto kategorii co znamená
Děkuji Marie

CK Vega Tour

Dobrý den, Marie,
dítě, které nedovršilo věku 6 let, má vstup zdarma do komplexu Tropical Islands. Je pouze za potřebí si zakoupit náš voucher, který zahranuje pouze dopravu. Nic dále za dítě nedoplácíte.
Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Zuzana

Dobrý den, tato nabídka je jen na odjezd 10.12. 2016. BUdou i další termíny po Vánocích?
 děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, další termíny Vám v tuto chvíli nemůžeme potvrdit, ale očekáváme že další termíny vypíšeme.
S pozdravem Ivan. Vega Tour

Michal Dvořák

V nadpisu je Koupání v ráji Tropical Islands vč. vstupenky ale dole píšete příplatky takže to jasné určitě není ! špatný popis ! vč. vstupenky znamená bez příplatku není to zcela jasné!

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale,

v ceně máte zákadní vstupné do Pue tropic, kromě dětí do 6 let, ti mají vstupné zdarma a platí tedy jen dopravu :-)

Hezký den. Míša

Milan Schindler

Dobrý den,kde v Praze bych měl čekat ?

CK Vega Tour

Dobrý den Milane, nástupní místo je na Hlavním nádraží. S pozdravem, Jana, Vega Tour

Eliška

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat na studentské vstupné, pokud je mi 25 a mám platnou ISIC kartu, můžu tuhle slevu využít?
Děkuji za odpověď

CK Vega Tour

Dobrý den Eliško, určitě je to možné. Vyberte varitantu " student". Hezký den, Jana, Vega Tour

Dorota Zemanová

Jak rozumět tomu, že ,, hromadné vstupné je již součástí ceny…" , což máte i v titulku.
To je zcela jistě nepravda – prosím napravte to. Zdá se mi, že je to klamání spotřebitele.
Jestliže ovšem existuje nějaký sponzor, nebo je-li v dané termíny vstup zdarma, předem se omlouvám a pojedu.
s pozdravem D.Zemanová

CK Vega Tour

Dobrý den paní Zemanová,
nabídka je opravdu včetně vstupenky. Pokud si rozkliknete nabídku termínů a možností je to zde vidět.
Cena 549,– Kč je včetně vstupenky pro dítě do 5,99 let a zobrazuje se na prvním místě, dále cena pro děti, studenty a seniory je 1.499,–, cena pro dospělou osobu je 1.699,– Kč. Vždyť na stránkách je vše uvedeno jasně. S pozdravem Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru