Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské kožené opasky Pierre Cardin

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdeňka Štěpánová

Dobrý den,

dají se pásky zkrátit???

AGA Brands

Dobrý den, pásky jsou prošívány po celé délce, jejich zkrácením by mohlo dojít k jejich párání. Zkracování určitě nedoporučujeme. Hezký den.

Libuse N,

Dobry den,
objednala jsem si pasek s tmavou sponou, ale prisla mi tmava, cerna :(
Pasek je jinak krasny. Kdyz ho vratim, budu hradit postovne kvuli tomu, ze mi nekdo poslal spatny vyrobek?.. to se mi nezda fer.

AGA Brands

Dobrý den, prosím napište nám email na info@aga24.cz, abychom mohli vše vyřešit a napravit. Hezký den.

Michaela Snopková Hladká

Mate někde v Opavě prodejnu? Dekuji

AGA Brands

Dobrý den, bohužel kamennou prodejnu nemáme. Hezký den.

Markéta

Dobrý den, pásek je tedy tmavě modrý nebo černý s modrou nití?
Děkuji za odpověď.

AGA Brands

Dobrý den, skladem jsou již pouze pásky modré prošívané modrou nití. Hezký den.

nela

Dobry den,
je mozne , ze opasek posila obchod svet-trampolin?

AGA Brands

Dobrý den, ano, je to tak. Jako společnost provozujeme několik eshopů. Hezký den.

Libuse Nemcova

Dobry den, pasek je dlouhy 125 cm..na jak velky obvod pasu je urcen? Nebo 125 cm neni delka opasku celkova, ale znaci obvod pasu, pro ktery je urceny?

AGA Brands

Dobrý den, opasek o délce 125cm je vhodný pro obvod pasu max 115cm. Hezký den.

Bohunka Lanová

Dobrý den, bohužel jsem špatně odhadla velikost. Můžu požádat o výměnu pásku za menší? Děkuji za odpověď.

AGA Brands

Dobrý den, samozřejmě zboží můžete vyměnit anebo vrátit. Záleží, o jakou výměnu se bude jednat, spoustu z nich je už vyprodáno. Hezký den.

Nikola Volfová

Dobrý den, jak dlouho Vám trvá doručení? Minulý týden Vám došla objednávka, ale zatím jsem nezaznamenala z vaší strany žádnou aktivitu. Jiné objednávky podané ve stejný den, už mám doma, jen čekám na to Vaše. Děkuji za info

AGA Brands

Dobrý den paní Volfová,
zboží odesíláme ihned po připsání platby. 16.11. jsme Vás emailem kontaktovali, prosím o kontrolu Vašeho emailu a zpětnou reakci. Děkujeme.

Lucka

Dobrý den, bude pásek muži s velikostí L? Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, to nelze takto říci, u pásků jsou uvedeny rozměry, takže se orientujte dle toho, určitě si vyberete. Hezký den :-)

Petr

Dobrý den,
je možné pásek jednoduše zkrátit, anebo je velikost „pevně daná“?
 Díky

AGA Brands

Dobrý den, vzhledem k tomu, že pásek je po okrajích prošívaný, velikost je tedy pevně dána. Hezký den:-)

Annie Voříšková

Dobrý den, počítá se do délky pásku i spona? Anebo jen kožená část? Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, délka opasku je počítána bez spony. Hezký den :-)

Terka

Dobrý den, jaká je šíře pásku? Děkuji za odpověď.

AGA Brands

Dobrý den, šíře pásku je 34mm. Děkujeme a přejeme hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru