Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zažijte advent jako z pohádky na trzích v rakouském Salzburgu

4,2 / 5 CK Vega Tour Salzburg - Rakousko (mapa) 284 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Johanna Mylonaki

Dobrý den,

Rezervovali jsme si v autobusu na 10.12. čtyři mista, máme to už i zaplacené, ale bohužel jednomu z nás do toho něco vlezlo a nebude moc jet. V informačním emailu bylo napsáno, že je možné jízdu zrušit týden před odjezdem. Budou nám pak navráceny i peníze? Děkuji,

CK Vega Tour

Dobrý den, máte možnost změnit rezervaci na jiný termín, popřípadě stornovat zájezd lze. Navrácení peněz ovšem musíte řešit se slevovým portálem.
Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

V.

Email odeslan :)

V.

Dobry den pani Michaelo, my jsme spolu jiz komunikovali tusim ve ctvrtek a psala jste mi, ze do nedele je mozne rezervovat a v prirpade, ze bude bus naplnen, vypravite dalsi. to tedy neplati ??? preposilam email co jste mi psala.. dekuji

CK Vega Tour

Toto musíme vyřešit prostřednictvím emailu. Prosím zašlete nám email s poptávkou, počet míst, nástupní mísíto, jména a datumy cestujících. Uzavření termínu proběhlo dne 27.12.2016 ve večerních hodinách, ale jak jsem již psala, neznamená to, že je kapacita autobusů naplněna.
Děkuji a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Terez

Dobrý den,
tento týden jsem zakoupila zájezd a v tentýž den ho objednala na vašich stránkách. Nepřišel mi ale zatím žádná e-mail s informacemi. Je to tak v pořádku?

CK Vega Tour

Dobrý den,
pokyny k dojezdu obdržíte cca 4 dny před uskutečněním zájezdu. Bohužel Vám takhle nedokáži říci více z důvodu, že nevím číslo rezervace. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

V.

Dobry den, dle instrukci z Vasi CK jsme planovali dnes zakopit voucher na 3/12 jelikoz bylo uvedeno, ze rezervace je mozna do 27/11 avsak najednou koukam, ze zajezd je plny :( V emailu je uvedeno, ze v pripade naplneni kapacity bude vypraven dalsi bus. muzeme s tim tedy pocitat? Dekuji

CK Vega Tour

Dobrý den, v tuto chvíli je termín 3.12.2016 uzavřen, což neznamená, že je plný. Zašlete nám prosím email (ck@vegatour.com) s touto poptávkou. Kontaktovali bychom Vás v případě, že by bylo volné místo v autobusu. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Michaela

Dobry den, mate jeste volna 2 mista na termin 17.12. ? Dekuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, volná místa pro všechny zájezdy v termínu 17.12.2016 ze všech odjezdových míst jsou stále k prodeji. Doporučujeme si ovšem udělat rezervaci co nejdříve. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Lenka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je v ceně zájezdu zahrnuto také cestovní pojištění, jak je uvedeno u nabídky zájezdu vpravo v rámečku (viz „V ceně varianty… Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy“), anebo zda je nutné si cestovní pojištění doplatit zvlášť u cestovní kanceláře či pojišťovny, protože u nabídky v dolní části Další informace je cestovní pojištění chápáno jako příplatek (viz „Příplatky: Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu): Bez pojištění storna 27 Kč/den“)? Jak je to tedy s cestovním pojištěním?
Dále by mě zajímalo na kolik hodin je přibližně naplánovaný příjezd do Salzburgu a kolik času bude alespoň orientačně vyhrazeno návštěvě památek s průvodcem a kolik času bude věnováno návštěvě vánočních trhů?
Předem děkuji za odpovědi. L.

CK Vega Tour

Dobrý den, Lenko, v ceně zájezdu je zahrnuto pojištění během přepravy. Tím se rozumí během doby, kdy pojedete autobusem. V ceně není zahrnuto pojištění během návštěvy města. Do Salzburgu je příjezd plánovaný na 10:30. Následuje přibližně dvouhodinová prohlídka města s průvodcem, poté individuální volno. Odjezd je pak plánován na 18:00. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Petra

Dobrý den, máte ještě volná místa 3.12.? Děkuji Petra

CK Vega Tour

Dobrý den, Aneto, volná místa pro zájezd na Adventní Salzburg v termínu 3.12.2016 s od­jezdem jsou stále k dispozici. Doporučujeme ovšem si rezervaci udělat co nejdříve. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Petr

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda jsou jestě volná dvě místa 10.12. Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, Petře, na tento termín nám stále několik posledních volných míst zbývá. Doporučuji však rezervaci provést co nejdříve. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Tom Ronymaniak

Je mozny tady u te nabidky a je volno na 17.12.2016 ? Dekuji

CK Vega Tour

Dobrý den, Tome, volná místa pro termín 17.12.2016 stále jsou v dispozici. Ovšem doporučujeme udělat Vaši rezervaci co nejdříve. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Tereza

Dobry den, budeme moci navstivit i pruvod certu? a odjezd z prahy 26.11. Bude mozny? Diky Tereza

CK Vega Tour

Dobrý den, Terezo, bohužel, termín 26.11. již máme plně obsazen. Na další termíny však stále volná místa zbývají. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Tereza Kreibichová

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat zda je volny termín 10.12. měla bych zájem o dvě místa
Děkuji, Tereza

CK Vega Tour

Dobrý den, Terezo, několik volných míst na tento termín stále máme. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Martina Jarešová

Voucher lze využít pouze v těchto termínech: 26.11., 10.12.2016.
Znamená to tedy, že jsou volné již jen tyto termíny? Martina

CK Vega Tour

Dobrý den, Martino, zájezd do Salzburgu máme pouze na výběr tyto termíny, čili 26.11., 10.12.2016. V naší nabídce je spousta dalších adventních zájezdů, kde si můžete vybrat i z jiných. Doporučuji se tedy podívat i na ostatní a třeba vyberete vhodnější termín.
Přeji hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Martina Jarešová

Tedy pro oba termíny 10 i 17.12.2016? Nerada bych koupila voucher a pak zjistila, že je volný jen některý termín,

Děkuji za informaci Martina

CK Vega Tour

Dobrý den Martino, stále volná místa pro všechny linky do Salzburgu jsou. Doporučujeme ale si udělat rezervaci na Váš požadovaný termín co nejdříve.
Přeji hezký den a s pozdravem
Michaela, Vega Tour

Martina Jarešová

Dobrý den, jaké máte ještě volné termíny s odjezdem z ČB pro 3–4 osoby?
Děkuji
Martina

CK Vega Tour

Dobrý den, Martino, místa pro 4 osoby se ještě stále najdou. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Helena

Dobrý den, chtěla bych si objednat zájezd, ale platnost nabídky je pouze ještě 27 hodin. Nevím, jestli banka provede v této době úhradu zájezdu. Pokud provede úhradu později, obdržím od Vás voucher na tento zájezd nebo ne ? Děkuji H.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Heleno,

pokud vytvoříte objednávku,tak na bankovní převod samozřejmě počkáme :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Lucie

Dobrý den,
ve všech Vašich nabídkách máte návštěvu adventních trhů v dopoledních hodinách-není to škoda? Pro mě má tu pravou atmosféru až večerní návštěva, kdy se rozsvítí všechna světla a je to pro mě i jediný důvod, proč váhám, jestli s Vámi jet nebo ne..
Děkuji Lucie

CK Vega Tour

Dobrý den, Lucie,
z hlediska organizace dopravy a poptávky jsou časy zájezdů všeobecně dané. Většinově jsou však odjezdy plánované nejdříve na 18:00. Takže o atmosféru se světly určitě nepřijdete.
S pozdravem, Milan, Vega Tour

Eva

Dobrý den,
odkud kde je nástupní místo z Prahy 10. 12.? Děkuji E.

CK Vega Tour

Dobrý den, Evo,
odjezdové místo v Praze je z Hlavního nádraží ve směru na Brno.
S pozdravem, Milan, Vega Tour

barbora

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat kdyby bude průvod čertů. Moc děkuji za informace.

CK Vega Tour

Dobrý den, v Salzburgu nemáme v nabídce průvod čertů. Průvod čertů Vám můžeme nabídnout v Mariazellu. S pozdravem, Jana, Vega Tour

Tereza

Dobrý den,
zajímalo by mě, zda je zájezd do Salzburgu pořádán i s odjezdovým místem – Plzeň? Děkuji!

CK Vega Tour

Dobrý den, do Salzburgu z Plzně nejezdíme. Z Plzně můžete s námi jet do těchto adventních měst: Drážďany, Regensburg, Norimberk a Ingolstad. Hezký den, Jana, Vega Tour

akzhamal

dobry den
Muzete prosim jestli mate volna mista na termin na 12.11 nebo 19.11? Dekuji

CK Vega Tour

Dobrý den, do Salzburgu jedeme pouze v tyto termíny: 26.11., 3.12., 10.12., 17.12. Volné jsou všechny termíny. Hezký den, Jana, Vega Tour

Anna

Dobrý den, máte ještě volná místa 26.11.? Děkuji.

CK Vega Tour

Dobrý den, volná místa máme, kapacita je neomezená. Hezký den, Jana, Vega Tour

Romana

Dobrý den,

zajímalo by mne, jak dlouho bude trvat cesta autobusem a v kolik hodin znamená odjezd brzy ráno z Prahy, jde mi o to, zdali už bude jezdit městská doprava. Pokud bychom šli ve volitelném programu s průvodcem po panátkách, kolik peněz bychom si měli připravit?

Děkuji R.

CK Vega Tour

Dobrý den Romano, plánovaný odjezd z Prahy bude kolem 5h. Přesné pokyny Vám zašleme týden před zájezdem. Jaké navštívíte památky je jen na Vaší domluvě s průvodcem. Takto tedy nejsem schopna vypočítat vaše „kapesné“. Hezký den, Jana, Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru