Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hurá za rybkami z Mořského světa: Vstupenky pro celou rodinu

4,4 / 5 Mořský svět Praha - Holešovice  (mapa) 2 044 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hela

Může se vzit yorkšir v naručí?

Mořský svět

Dobrý den,

pejska v náručí tady rádi přivítáme.

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jsou nějaké slevy i pro studenty, nebo pro více dospělých. Jsme 3 studenti a dva dospělý. Děkuji předem za odpověď

Mořský svět

Dobrý den,

bohužel nabídka se týká pouze vybraného typu vstupenek. Nicméně i vstupné pro dospělé, ketré zde nabízíme je podstatně levnější, než vstupné pro studenty zakoupené přímo na pokladně Mořského světa.

Hanka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte otevřeno i 25 a 26.12. Vím, že to jsou státní svátky, ale … děkuji

Mořský svět

Dobrý den,
jediné omezení otevírací doby kolem svátků je 24.12, kdy máme otevřeno pouze do 14 hodin a 31.12., kdy je otevřeno do 16 hodin. Všechny ostatní dny se řídí běžnou otevírací dobou.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Jana Sedlmajerová

Dobrý den, ráda bych věděla do kdy se musí nyní zakoupený voucher použít děkuji J.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

platnost voucheru je do 28. 2. 2017. Můžete tedy zvolit i jako vánoční dárek :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Barbora

Dobrý den, četla jsem zde mezi dotazy, že pořádáte i večerní prohlídku. Chtěla jsem se zeptat, jaký je rozdíl mezi večerní a normální prohlídkou přes den a kterou byste mi doporučili? Budu voucher kupovat jako dárek a protože nejsme z Prahy, ráda bych prohlídku měla co nejlepší. Děkuji za odpověď

Mořský svět

Dobrý den,

rozdíl mezi klasickou a tzv. noční prohlídkou je v ve speciálním nasvětlení akváriíí a také v tom, že v ceně vstupenky/voucheru je i prohlídka s průvodcem, což je vždy zajímavější. Takže bychom doporučili tu noční prohlídku.
Těšíme se na vaší návštěvu.

Hana Studená

dobrý den, kolik času prohlídka zabere? děkuji

Mořský svět

Dobrý den,

průměrná doba prohlídky je tak jedna hodina.

Radka

Dobrý večer, v patek jsem zaplatila dva poukazu pro dva v bance osobne a ještě nemám žádny email ani poukazky ve schránce!! Mužů se zeptat co ted mam dělat??

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko,

vidím, že jsme vám vouchery v pořádku zaslali na email. Prosím raději si zkontrolujte i složku spam či hromadné, aby se vám tam nezatoulali, ale zasílám ještě jednou.

Hezký zážitek s rybkami. Míša

Markéta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je ke vstupence 2 dosp.+1 dítě do 15let možnost na místě dokoupit 1 dítě do 100cm? Děkuji Markéta

Mořský svět

Dobrý den,

samozřejmě můžete k voucheru dokupovat různé druhy vstupného namístě, popřípadě zakoupit rovnou voucher 2+2.

Irena

Předpokládám, že rodinný voucher pro dva dospělé a dítě mohu využít i pro sebe, mou kamarádku a mou dceru. Můžete mi to potvrdit, prosím?

Mořský svět

Dobrý den,

samozřejmě můžete voucher použít i tak, jak popisujete.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Eva Svěráková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik peněz mám zaplatit pokud jsme 2 dospělí a 1 dítě 17 let. Děkuji za odpověď.

Mořský svět

Dobrý den,

vašem případě je vhodný voucher 1+1 a dokoupení jednoho studentského lístku na pokladně Mořského světa.

Gábina

Dobrý večer i ja se chci zeptat jaky vocher mam koupit když jsme 2 dospěli a 2 děti 14 a16 let děkuji Gábina

Mořský svět

Dobrý den,

zrovna tak i ve vašem případě je vhodný voucher 2+1 a dokoupení jednoho studentského lístku na pokladně Mořského světa.

Alžběta

Dobrý den,
jakou verzi mám prosím zvolit, když jedné dceři je 12 a druhé 17? rodinné pro dva dospělé a 1 dítě do 15 let a starší dceři koupíme lístek na místě? Jaká je cena prosím? Děkuji.Alžběta

Mořský svět

Dobrý den,

Je totak jak píšete. pro vás je vhodný voucher 2+1 a dokoupení jednoho studentského lístku na pokladně Mořského světa.

Gabi Hlavata

Dobry den. V nedeli vecer (20.11) jsem si obednala voucher na morsky svet. Mam to jako darek pro manzela a bylo by mi lito kdybych o voucher prisla. Nevsimla jsem ai ale ze zlevnena nabidka plati 24h a obednala a prislo klasicky ze se ma zaplatit do 2 pracovnich dnu a ja muzu poslat penize az ve stredu 23.11 :(
Otazka zni, mam smulu je to pozde nebo se stim da neco delat? Diky za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabi,

určitě to stačí, nemusíte se bát. Doufám, že bude mít manžel radost :-)

Hezký den. Míša

Barbora

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda můžu tento voucher využít i na večerní prohlídku, která se koná vždy poslední pátek v měsíci.
 Děkuji

Mořský svět

Dobrý den,

Voucher samozřejmě můžete použít i na noční prohlídku. Těšíme se na vaši návštěvu.

michaela freiová

Dobrý večer. Slíbila jsem vnukovi na zítřek návštěvu mořského světa, ale nemohu najít kód voucheru.
Můžete mi pomoci?

Freiová 603 570 473

Slevomat.cz

Dobrý večer, Míšo,

bohužel nevidím, že byste měla vytvořenou objednávku na tento email. Není možné, že byla vytvořena ještě na jiný?

Hezký zbytek neděle. Míša

Andrea Tichotová

Dobry den poslala jsem Vam penize ,ale zapomela napsat adresu kam mate poslat voucher. Jak mam ted postupovat Andrea T.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Andreo,

voucher vám dorazí emailem, není čeho se bát :-)

Hezký víkend. Míša

Mirka

Dobrý den, jaký voucher si mám koupit, když jsme 2 dospělí, jedno dítě do 15 let a jedno dítě už 15 let. Děkuji.

Mořský svět

Dobrý den,
jestli je druhému dítě rovných 15, tak vám ještě postačí voucher pro dva dospělé a dvě děti.

Olí

Dobrý den,

chtěla bych koupit jako dárek rodinou vstupenku, ale nedokážu odhadnout jak je velký 3 letý kluk.. jak řešíte výšku dětí, opravdu je měříte?

Děkuji za odpověď

Mořský svět

Dobrý den,

u vstupu je ryska, která slouží k přeměření. Samozřejmě ale neřešíme centimetr, dva navíc.

Magda

Dobry den,

rada bych se zeptala, jak merite deti, zda maji 80cm? Tyto deti jsou vetsinou spici v kocarku. Dekuji

Mořský svět

Dobrý den,
děti v kočárku samozřejmě nepřeměřujeme a mají volný vstup.

Daniel

Dobrý den, jsem nový „zákazník“ a mám asi hloupý a opakující se dotaz. Je nutné mít voucher v tištěné verzi, nebo se v Mořském Světě „spokojí“ s kódem opsaným z telefonu? Daniel

Mořský svět

Dobrý den,
spokojíme se i s kódem v telefonu :)

pc

dobrý den, prosím vás, voucher je platný až v roce 2017? Děkuji

Mořský svět

Dobrý den,

voucher je platný v období od 10. 11.2016 do 28. 2. 2017.

Jarka

Dobrý den je možné uplatnit vstupenku 2dospělí+3děti na jednoho dospělého a 4 děti? Řekla bych, že by s tím neměl být problém, ale raději poprosím o potvrzení ať nám zážitek nezkazí paní na pokladně s jiným názorem.
Moc díky

Mořský svět

Dobrý den,

samozřejmě, že můžete voucher využíi i takto.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Katka U.

Dobrý den, také já se zeptám na možnost vstupenk 2+4?

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko,

bohužel nemáme tuto variantu :-( Doporučuji si zakoupit 2+3 a čtvrté dítě doplatit na místě.

Hezký pátek. Míša

Věra P.

Dobrý den, vstupenka pro 2 dospělé a 4 děti by nebyla? :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro,

moc mě to mrzí, ale bohužel tuto variantu nemáme :-( Můžete však zakoupit 2+3 a čtvrté dítě doplatit na místě :-)

Hezký den. Míša

Věra

Dobrý den, nevím jaký voucher mám koupit. 1 dospělí, 1 dítě a 1 průkaz ZTP
děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro,

bohužel přímo takovouto variantu v nabídce nemáme. Pouze dva dospělé a jedno díte bude pro vás pravděpodobně nejvýhodnější.

Hezký den. Míša

Martina

Dobrý den v termínu18–20.11 máte otevřeno ? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

ano mělo by být otevřeno. Nicméně raději si ještě před návštěvou ověřte otevírací dobu na stránkách, aby se nezměnila :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru