Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zahrajte si Černého Petra nebo Mariáš s kartami s vlastními fotkami

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Martina Bobálová

Dobrý den. Po zakoupení voucheru na 1 ks karet Kvarteto mi přišel voucher s kodem. Po vytvoření objednávky se mi voucher neodečetl s tím, že se „nepodařilo načíst kód voucheru“. Po přičtení dopravy 130 Kč bych měla dle vytvořené objednávky uhradit plnou cenu, tj. 380 Kč. Proč se nepodařilo odečíst voucher? Po zakoupení slevíka bych měla snad uhradit jenom tu dopravu 130 Kč, není to tak? Prosím o odpověď -píšu dotaz podruhé-poprvé mi to při odesílání dotazu hlásilo chybu. Díky. Bobálová

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

voucher nám prosím napište v objednávce do poznámky a my při příjmu objednávky doplníme voucher do objednávky ručně. Poté Vám ještě potvrdíme konečnou cenu emailem. Jestliže neobjednáváte nic jiného, tak opravdu budete hradit jen dopravu 130 Kč.

Těšíme se na Vaší objednávku.

S přáním příjemného zbytku dne Klára Brabcová

Jarka

Dobrý den, chci pro vnoučka vytvořit Černého Petra, ale nejde mi fotky vložit ani stáhnout program, co nabízíte. Nejraději bych vám poslala vybrané fotky, mám jich 16 ( budou vždy 2 stejné do dvojice ) a jednu jako Černý Petr. Jak to mám udělat? Díky JM

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

doporučuji udělat buď online objednávku nebo asistovanou objednávku přímo přes stránky Černého Petra. http://www.cdsm.cz/hraci-karty-s-vlastnimi-fotografiemi/hraci-karty-cerny-petr

Nemusíte si stahovat žádný program a fotografie se k nám tak také dostanou.

S pozdravem Brabcová Klára

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru