Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Na víkend za krásami adventní Budapešti včetně noclehu ve 3* hotelu se snídaní

4,2 / 5 CK Vega Tour Budapešť - Maďarsko (mapa) 115 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kamil Jambor

V nabídce je poslední volný voucher. Chtěl bych ho koupit k dalším 4.
Budu muset platit za neobsazené lůžko?
Je možná i přistýlka?

CK Vega Tour

Dobrý den,
ohledně tohoto dotazu nás prosím kontakujte na tel. čísle 242 447 242. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Žaneta.B

Chci se zeptat máte něco s odjezdem z Ostravy dekuni

CK Vega Tour

Dobrý den,
pro naše dvoudenní adventní zájezdy bohužel nenabízíme nástupní místo Ostravu, pro jednodenní zájezdy ovšem ano. Podívejte se na naše webové stránky www.ck.vegatour.com. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

zdenkasedlakova@seznam

Dobrý den,chtela jsem se zeptat, v kolík hodin je odjezd z Břeclavi a z Brna ?A jestli příjezd bude zase Břeclav a potom Brno .Děkuji Sedláková

CK Vega Tour

Dobrý den, odjezd z Brna je plánovaný na 6:00 a z Břeclavi pak na 7:00. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Anna

Dobrý den, objednávala jsem tento zájezd, je potřeba se ještě registrovat na stránkách cestovní agentury?

CK Vega Tour

Dobrý den, Anno,
v případě zakoupení si zájezdu prostřednictvím slevového portálu je za potřebí si pak vybraný termín rezervovat přes naše webové stránky. Pokyny, jak dále postupovat, obdržíte do Vašeho emailu. Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Elen

Dobrý den,

mohu se prosím zeptat, o jaký by se jednalo hotel? Zajímá mne výlet do BUdapešti v termínu 3. až 4.12.2016.

Děkuji Vám
 Elen

CK Vega Tour

Dobrý den, v Budapešti spolupracujeme hned se třemi hotely. Z důvodu velkého zájmu o tento zájezd tak bohužel momentálně nemůžeme upřesnit, ve kterém byste ubytováni byli. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Alžběta

Dobrý den,
chápu to správně, že jeden voucher je pro jednu osobu, tedy když jedeme ve dvou, musím koupit dva vouchery?

CK Vega Tour

Dobrý den, Alžběto, přesně tak. Na dvě osoby jsou nutné dva vouchery. S pozdravem, Milan, Vega Tour

Prokešová Bohumila

dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak by to bylo, v případě, že bychom se zájezdu zůčastnili 3 osoby? určitě bychom nechtěli platit jeden voucher zbytečně.
 děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den, paní Prokešová,

zájezdu se zúčastnit jako 3 osoby určitě můžete. Jen budete muset doplatit příplatek za neobsazené lůžko 460 Kč.

Hezký den a s pozdravem Michaela, Vega Tour

Milena

Děkuji, ale nešlo mi o placené jídlo, ptala jsem se spíš na možnost zajít někam na oběd a večeři. Jestli je na to v programu vyhrazený čas… individuálně nebo společně…

CK Vega Tour

Dobrý den, samozřejmě že budete mít čas na oběd či večeři. Náš průvodce Vám jistě rád poradí kam zajít. S pozdravem, Jana, Vega Tour

Milena

Zajímá mě, jak je to s obědem a večeří v sobotu i v neděli. Bude-li na to čas a místo, případně jestli si mám vzít jídlo s sebou (to nerada :-)
A volný program?
Děkuji za odpověď, milpic

CK Vega Tour

Dobrý den, v ceně zájedu je pouze jedna snídaně. Obědy i večeře jsou na Vás. Volný program záleží také na Vás, s domluvou s průvodcem. S pozdravem, Jana, Vega Tour

Roman Fox

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda při zakoupení tohoto zájezdu stihneme odjezd autobusu z Prahy, když nám první ranní spoj z Plzně přijíždí do Prahy na Hlavní nádraží v 05:41h? Děkuji za odpověď.

CK Vega Tour

Dobrý den, předpokládaný odjezd z Prahy plánujeme na 3h. ranní. S pozdravem, Jana, Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru