Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hřejivé ponožky z ovčí vlny pro muže i ženy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Sur

Dobry den, daji se ponozky vyzvednou i drive? Dnes v patek zakoupit a vyzvednou ve stredu? dekuji

EshopPoint

Dobrý den,
jakmile bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí, jste obratem informována. Objednávky vyřizujeme zpravidla dříve, než-li je hraniční termín dodání. Hezký den

tess

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi dámskými a pánskými ? krom tedy barev.

EshopPoint

Dobrý den,
rozdíl je pouze ve velikosti, dále dámské ponožky mají jinou kombinaci barev v sadě. Hezký den

Jana Halouzková

Dobrý den.Nemáte tyto ponožky i pro děti? Potřebovala bych velikost asi 30.Děkuji Halouzková

EshopPoint

Dobrý den,
prozatím nemáme nabídku dětských ponožek. Hezký den

Marie U.

Dobrý den,když si vyberu více nabídek,můžete mi je sloučit,abych platila jedno poštovné?
Předem děkuji za Vaši odpověď.

EshopPoint

Dobrý den,
ano, toto slevomat umožňuje u nabídek od jednoho poskytovatele, jednoduše vše vložíte do košíku a poštovné je účtováno pouze jednou, vše obdržíte v jedné zásilce. Hezký den

Martin M.

Dobry den, rad bych se ujistil o složení, opravdu je 90% vlny a 5% bavlna, a da se standardně prát v pračce a životnost je standardní, nevytahuji se, nežmolkovati? Děkuji Martin

EshopPoint

Dobrý den,
zboží podléhá standardní záruce, složení je takové, jaké je uváděno. Produkt je vždy opatřen štítkem se symboly údržby. Hezký den

Jitka Tesařová

Dobrý den, jen se chci zeptat jestli, když si koupím tento týden ponožky a dám vyzvednutí na prodejně, tak jestli si je můžu vyzvednout až 16.11. v Praze?Dě­kuji

EshopPoint

Dobrý den,
ano, zboží si můžete vyzvednout i později, případně nás poté kontaktujte na e-mailu shop21@post.cz, abychom vám případně prodloužili lhůtu pro vyzvednutí. Hezký den

Stojanová Zuzana

Dobrý den, v pátek 4.11. jsem zaplatila online kartou sadu 3ks pánských ponožek z ovčí vlny vel 43–46, ale nedošlo mi o tom žádné potvrzení na email. Prostě žádná reakce. Tak bych ráda, věděla, zda mi zboží tedy dojde?

Děkuji moc.
Stojanová

EshopPoint

Dobrý den,
objednávka je evidována, dnes probíhá expedice. O odeslání budete informována e-mailem. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru