Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zážitkový pobyt v Posázaví s polopenzí a wellness

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Hotel Akademie Naháč **** Střední Čechy (mapa) 270 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marková

Dobrý den,

jsou stále volné dubnové termíny?

Předem děkuji za odpověď

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, volné termíny v dubnu jsou 7. – 9.4. a 21. a 23.4.2017.

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by jste měli volný termín na voucher 27. – 29.1.2017?

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, rezervace v tomto termínu je možná. Prosím o zaslání čísla voucheru, jména a termínu na email : nahac@hotelakademie.cz . Následně Vám bude rezervace potvrzena. Přejete si předběžnou rezervaci pobytu ?

Dagmar

Dobrý den,volný termín na víkend od 7.4.- 9.4.2017?Děkuji za odpověď a případnou rezervaci

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, rezervace v tomto termínu je možná. Prosím o zaslání čísla voucheru, jména a termínu na email : nahac@hotelakademie.cz . Následně Vám bude rezervace potvrzena.

Tereza Koptíková

Dobrý den,

jsou stále ještě volné pokoje na tento víkend? Psala jsem přímo do hotelu, ale zjišťuji, že mají až do čtvrtka zavřeno, jak tedy ověřím dostupnost?

Hotel Akademie Naháč 3* superior

dobrý den,
v případě, že je možné zakoupit voucher, je kapacita dostupná. Od zítřka 19,00 hodin je v hotelu služba recepce 24 hodin denně.

Lucie

Dobrý den, zajímá mne vaše nabídka na pobyt na Silvestra od pátku 30.12. – 1.1. pro 2 osoby. Je tento pobyt vhodný a možný i s dětmi (máme dvojčata 4 roky), pirátský program je koncipován spíše pro dospělé, nebo právě i děti? Pokud je vhodný i pro děti, tak máte ještě volnou kapacitu i pro nás s dětmi a jakou cenu pak budou děti doplácet? Děkuji za odpověď, Lucka

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, zabava je koncipována spise pro dospělé. Pro děti je možné využit např. Vstupenky do Farmaparku a jejich vnitřní herny.

Anett

Dobrý den, čísla voucherů jsem již zaslala a-mailem:-) Děkuji!

Anett

Na oba tyto termíny máte volno?

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, volný termín je 14.-16.4.2017

Anett

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na termín 14.-16.4. nebo 28.-30.4., zda máte volné tři dvoulůžkové pokoje? Prosím, pokud je to možné, odepište mi hned, mám nějaké kredity na slevomatu, které musím uplatnit do dnešní půlnoci…Děkuji, A­.P.

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den,
na tento termín máme poslední 3 pokoje volné. Budete si přát předběžnou rezervaci?

Petr Vyskočil

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by mohl být termín i od 6.1–8.1?.

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, v uvedeném termínu je rezervace pobytu možná.Termín jsem Vám předběžně zarezervovala. Po zakoupení voucheru a připsání částky na účet Vám slevomat zašle číslo voucheru, které nám prosím zašlete na nahac@hotelakademie.cz. Na základě tohoto voucheru Vám zašleme závazné potvrzení.

Jana

Nám by stačila jedna přistýlka – pro 6ti letou dceru..mrnous spí s námi..jedna přištýlka tedy je možná v tomto pokoji ne?

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Ano, prosíme připište tento požadavek k rezervaci. Přistýlka bude připravena na pokoji za poplatek 490 Kč / noc – strava a ubytování na přistýlce

Jana

Takže pátek až neděle? Šel by tedy termín 14.-16.4.2017?

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Ano, tento termín máme volný pokoj. Jen pro upřesnění. Pokoj de luxe, který je zahrnutý v balíčku, nelze připravit 2 přistýlky. Mohu Vám nabídnou rodinný pokoj, který můžete využít zakoupením druhého voucheru.

Jana

Dobrý den, děkuji za odpověď a prosím byl by volný nějaký termín na 2 noci v termínu 9.-15.dubna 2017 (2 dospělí + 2 děti – 3 a 6let)? předem díky za info!

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, bohužel ,balíčky které momentálně prodáváme, je možné využívat pouze o víkendu.

Jana

Dobrý večer,kolik by byl doplatek za 2 noci za 2 děti ve věku 3 a 6let?
Předem díky za info!

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý večer. Dítě do 4,99 let je zdarma strava, bez nároku na lůžko (ubytováni na lůžku s rodiči).
Dítě 5,00 – 9,99 let je 490 Kč / noc – strava a ubytování na přistýlce.

Martina Straňáková

Dobrý večer, máme dvě deti ve věku dva roky a půl roku. Doplaceli bychom něco?
Děkuji Straňáková

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý večer, poplatek za děti je od 5-ti let. Vaše děti jsou tedy zdarma, bez nároku na lůžko.

koptová

Dobrý den, chci se zeptat, když koupím voucher na jednu noc, zda je možné ho využít o vikendu?

Hotel Akademie Naháč 3* superior

ano,voucher na jednu noc lze využít i o víkendu.

Lucie Honcova

Dobry den.Posilala jsem zpravu,ale odpoved se mi nedari otevrit.Chtela bych si zakoupit voucher na jednu noc 26.-27.11 ,pro dve osoby.Je prosim tento termín ještě volný? Děkuji Lucka H.

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, v uvedeném termínu máme ještě volné pokoje. Po zakoupení voucheru a připsání částky na účet Vám slevomat zašle číslo voucheru, které nám prosím zašlete na nahac@hotelakademie.cz. Na základě tohoto voucheru Vám zašleme závazné potvrzení.

Syrovátková Nikola

Dobrý den, prosím kolik se doplácí za dítě ve věku 14 let. Při víkendovém pobytu. Děkuji a s pozdravem Nikola

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den,
příplatek za ubytování pro dítě ve věku 14 let je 1 745,–Kč

Malíková

Dobrý den, kolik by činil příplatek za Apartmá a je možné pro tento typ pokojů možné vidět foto koupelny? Děkuji a přeji hezký den. Malíková

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, příplatek za ubytování v apartmá je 700,–Kč/noc. Prosím o zaslání e-mailové adresy, na kterou Vám zašleme foto koupelny na apartmá. Koupelna je oddělená od WC a oproti standardnímu pokoji je vybavena vanou,

Dana Nolcova

Dobrý den kolik bychom připláceli za dceru 14 let na silvestrovský pobyt. Děkuji Dana

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, doplatek na 14ti leté dítě na Silvestrovský pobyt je 2995,– včetně všech služeb.

Huňařová

Dobrý den, nenašla jsem informaci o možnosti ubytování dětí. Měli bychom zájem od pobyt od 16.11., na 2noci. Děti 6 a 9 let. Děkuji za info! Huňařová

Hotel Akademie Naháč 3* superior

Dobrý den, uvedené děti jsou za příplatek 490,–Kč/osoba/noc se stravou bez nápojů a ubytování na přistýlce. Na pokoj je však možné umístit pouze jednu přistýlku. V tomto případě doporučuji ubytování v apartmá (příplatek za ubytování v apartmá je 700,–Kč + uvedené příplatky za děti. Na tomto pokoji je možné připravit dvě přistýlky), nebo zakoupit dva vouchery a využít ubytování v rodinném pokoji (tj. dva propojené pokoje).

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru