Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Advent v Drážďanech: Jízda vlakem nejen z Prahy a prohlídka města pro 1 osobu

4,6 / 5 CA Futura Drážďany - Německo (mapa) 871 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Patrik

Jak je to z vlakovým odjezdem z Drážďan? Je to na vůli každého z účastníků jaký čas si zvolí. V případě, že ano uveďte odpolední časy vlakových odjezdů. Děkuji

CA Futura

Ve všedních dnech odjíždíme z Drážďan v 17:59, o víkendech v 16:05 nebo po dohodě taky v 17:59.

Radka Nováková

Dobrý den, jsou ještě volná 2 místa na datum 16.12. 2016 ?

Děkuji za informaci.

CA Futura

Ano,

Eva

Dobrý den, prosím jakým vlakem se do Drážďan jede, Děkuji, Eva

CA Futura

Záleží na termínu, ale obecně klasické rychlíkové soupravy.

Michal

Dobrý den,
nenašla by se ještě dvě místa v so 17.12.2016 vlakem do Drážďan?

děkuji za odpověď

CA Futura

Dobrý den,
zatím je zcela vyprodáno. Napište mi e-mail na vylety.futura@seznam.cz . Jakmile by se něco uvolnilo, hned bych dal vědět.

Štěpán Buchal

Dobrý den,

mám dotaz, v případě že bychom se chtěli s kamarády oddělit už po příjezdu do Drážďan, nakoupili si všude možně a pak se k Vám znovu přidali na odjezd, je to možné?

 Děkuji

CA Futura

No samozřejmě :-)

Eva Brabcová

Dobrý den – na 9. 12. máte 2 volná místa? Kolik by nás stálo vzít s sebou pejska? V kolik je návrat? Díky, Eva

CA Futura

Dobrý den,
volná místa ještě jsou. Pejsek v tašce s nepropustným dnem je zdarma, za větší pejsky stojí jízdenka 120 Kč (zajistíme). Návrat je ve 21 hodin na hlavní nádraží.

Libus

2.12. Já budu mit také asi zájem cca 5 osob. ..prosim kolik času je na nákupy a tou tramvaji do toho města je povinne?

CA Futura

Dobrý den,
prohlídka města není povinná a již od nádraží můžete nakupovat v jedné z největších nákupních zón v Evropě. Mezi mladými návštěvníky je velmi populární Primark. Na nákupy budete mít 8 hodin času.

libuse

Ješte jednou dobrý den,
Je tam i kaufland třeba?

CA Futura

Ano, je. Ale mimo centrum. V centru je ale spousta dalších obdobných a levných obchodů.

Anastasiia

Dobry den, mate ještě volno na 2.12 pro 3 osoby? Já bych to koupila. Děkuji moc

CA Futura

Ano, je volno.

Libuse

Dobry den,
Opravdu to je za 349,– tam a zpet? me to přijde levne a kord když jeto vlak

CA Futura

Ano, cena je 349 Kč vč. kompletní dopravy.

Simona

Máme ještě volný termín na 16.12. Děkuji S pozdravem Simona

CA Futura

Ano. Volná místa není zapotřebí zjišťovat předem. Pokud jsou volné vouchery k prodeji, tak jsou i volná místa přímo v zájezdě.

Karolína Vacková

Dobrý den, ráda bych si koupila 2 vouchery na termín 4.12., ale bohužel mi jen tam dostupný již poslední voucher. Je možné kapacitu ještě o jeden voucher navýšit? Moc by mi to pomohlo.

CA Futura

Dobrý den,
podobnou verzi výletu lze na 4.12. ještě koupit na naší obdobné akci na Slevomatu https://www.slevomat.cz/sleva/1045355-vylet-vlakem-do-primarku-i-za-poznanim-drazdan

Michal Černý

Dobrý den, je možný odjezd z Brna ? Popřípadě je tu nějáký zájezd z Brna ?

CA Futura

Dobrý den,
z Brna odjezdy nemáme :-(

Matejcek

Dobrý den,mame zájezd v sobotu 26.11.a v nabídce píšete odjezd z Drážďan kolem16h a příjezd do Prahy kolem19h ale v info.do mailu píšete odjezd v 18h a příjezd do Prahy kolem 21h což je velky rozdíl.Tak prosím Vas jake jsou přesné hodiny odjezdu.Děkuji Matejcek.

CA Futura

Dobrý den,
platí časy odjezdů v pokynech, tj. odjezd z Drážďan v 18 hodin a příjezd do Prahy v 21 hodin.

Olga

Dobrý den, chtěla bych zakoupit voucher pro kamarády, kteří ale nemluví česky. Zda, prosím Vás, průvodce umí základní fráze anglicky, aby jim pomohl s přestupem? Jinak by se odpojili od skupiny a sešli by se před odjezdem na určeném místem. Děkuji

CA Futura

Dobrý večer, průvodci se anglicky s klienty domluví.....

Radka Tesaříková

Dobry den, neměli by jste prosím ještě 2 místa dne 3.12.2016
Děkuji Tesaříková

CA Futura

Dobrý den,
již je bohužel vyprodáno.

Jarmila Váchová

Dobry den,
V popisu pisete, ze se cestou vlakem 1–2× prestupuje. Prosim o upresneni jaka situace je ve vsedni dny – prestup 1 nebo 2×? Kde presne?

Diky za odpoved!

CA Futura

Dobrý den.
Všední dny – přestup v Děčíně a v Bad Schandau (tj. 2× v každém směru)
Víkendy – přestup v Ústí nad Labem. resp. v Děčíně (tj. 1× v každém směru)

Lucie Klacková

Dobrý den, máte ještě volno 20.12. pro 2 osoby?
Děkuji,
Lucie Klacková

CA Futura

Dobrý den,
volná místa není zapotřebí zjišťovat předem. Když jsou vouchery v daném termínu ke koupi, tak je volno.

Martina Jílková

Dobry den,

Prosim mate aktualne volno 2.12. pro 2 osoby?

Dekuji vam,
Martina Jilkova

CA Futura

Ano, je volno.

Pavel

Ptali jsem se na místenky z důvodu,… jelikož jseme měli s tímto špatnou zkušenost na zpáteční cestě. Vlak byl přeplněný a pomalu ani průvodčí nebyl schopný nás usadit na tyto již předplacené a obsazené místa někým jiným. Pokud je tato možnost klidně si je zajistíme sami, budeme-li vědět konkrétní spoj ? Děkuji Pavel

CA Futura

V každém z termínů se dopravujeme jinými spoji. Musel byste mi napsat, kdy cestujete. Ale vybíráme spoje, které přeplněné nejsou a místenky jsou dle mého názoru zbytečné.

Lipan a Jindra

Dobrý den, zajímala by mě nosnost vlakového sedadla. Trpím nadměrnou obezitou a můj přítel je slepý. Máte bezbarierový přístup do vlakové soupravy? Děkuji za odpověď.

PS: Preferujeme červené vlaky.

CA Futura

Dobrý den,
vzhledem k přestupům po trase vlaku a celkovou náročnost Vám výlet nedoporučuji.

Pavel

Dobrý den.
Chci se zeptat zda při objednávce jsou zajištěny ve vlaku i místenky. Jedná se o termín 26.11.2016 Dě­kuji Pavel

CA Futura

Dobrý den,
místenky nezajišťujeme. Nastupujeme vždy na první zastávce a kapacita vlaků je dostatečná.

Ilona

Dobrý den,
Měla bych dotaz, zda je možnost navštívit i Primark, a případně jak je daleko?

CA Futura

Primark je 300 m od nádraží v pěší zóně.

Karolína

Dobrý den,

pokud bychom se rozhodly pro termín 6. prosince, v kolik hodin přijedeme do Drážďan a v kolik hodin bude odjezd? Zajímá mě čistý čas, který v Drážďanech strávíme. :-) Díky.

CA Futura

Vše je v programu zájezdu. Přesný časový rozpis jsem Vám poslal na Váš e-mail.

Karolína

Dobrý den,

je možné nevyužít služeb průvodce během dne, dopoledne se odpojit a sejít se až před odjezdem?

CA Futura

Ano.

Nikol Jurková

Jak se tedy dá změnit datum zájezdu?

CA Futura

Požadované datum napište cestovní agentuře v e-mailu, ve kterém budete posílat vouchery a kontaktní údaje.

Nikol Jurková

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli lze změnit datum zájezdu, i když už mám peníze poslané. Děkuji

CA Futura

Ano, datum lze změnit.

Dagmar Kvocnova

Ještě dotaz k cestě se psem: Jízdné v Drážďanech a podmínky přepravy psa v tramvaji? Stačí košík a vodítko?

CA Futura

Košík a vodítko jsou dostatečné. V době adventu jsou Drážďany přeplněné návštěvníky. Proto při cestování se psem doporučuji všední dny.

Dagmar Střelcová

Do kdy musím oznámit, zda pojedu i se psem?
A kromě košíku či přepravní tašky je třeba ještě něco? Očkovací průkaz?

CA Futura

Měl by být ještě mezinárodní očkovací průkaz. Ale nikdy to nikdo neřešil. Pokud bude pes větší rasy, musí mít svou denní jízdenku, která stojí 120 Kč a kterou na přání zajistíme.

Martina

Dobrý den, mám syna 6 let – na konci ledna mu bude 7 let, pojede ještě do té doby zdarma?
děkuji.

CA Futura

Dobrý den,
zdarma jsou pouze děti do data 6. narozenin.

Středová Jana

Dobrý večer, mohu se zeptat, v kolik hodin je odjezd z Drážďan do Prahy dne 9,12,2016 . Děkuji za odpoveď. Středová

CA Futura

Zpět odjíždíme v 17:59 a v Praze jsme těsně po 21. hodině.

Jiří Slapnička

Omlouvám se za překlep.Jiří Slapnička

CA Futura

To nic…

Jiří Slapnička

Jsou volná 2 místa v termínu 9.12.2016 nástup Praha Masarikovo nádraží? Jiří Slapnička

CA Futura

Ano. Obsazenost není zapotřebí zjišťovat předem. Pokud Vás pustí systém na prodej, volná místa jsou.

Kraus

Dobrý den. Máme dvě děti 1,5 a 3,5 roku.
Můžeme si sebou vzít pro menší dítě golfky? A je to vůbec dobrý nápad brát deti sebou? Předem děkuji.

CA Futura

Dobrý den,
golfky s sebou vzít můžete. Pokud se rozhodnete s dětmi cestovat, zvolte raději všední den. O víkendech jsou v době adventu Drážďany přetížené.

Miroslava Medvedova

Dobry den, je mozne absolvovat tento vylet s 8 mesacnym miminkom v kociku? Ak ano, su tam nejake podmienky? Dakujem.

CA Futura

Dobrý den,
výlet s tak malým dítětem do Drážďan v době adventu nedoporučuji. Pokud se přesto rozhodnete cestovat, zvolte všední den. Děti do 6 let cestují bezplatně.

Jan

Dobrý den chtěl bych se zeptat v ceně varianty je napsáno zpáteční vlaková jízdenka Praha – Drážďany – Praha. Jen pro ujasněné znamená to že v ceně je tam i zpět?
Jinak chtěl bych se zeptat kolik máte ještě míst na termín 17.12

CA Futura

No to je přece jasné :-). Termín 17.12. je ještě volný.

Paleckova Marie

Dobrý den Je možno zaplatit zájezd složenkou na váš účet? Děkuji Palečkova

Slevomat.cz

Dobrý den, Maruško,

ano samozřejmě to je možné, ale abyste neplatila poplatek, doporočuji si zvolit platbu hotově na pobočce Moneta a můžete to zaplatit na jakékoliv pobočce zdarma :-)

Hezký den. Míša

Dagmar Kvocnova

Dobrý den, jaké jsou podmínky pro přepravu pejska kromě příplatku?

CA Futura

Pejsek musí mít náhubek. Zdarma se přepravují pejsci menší rasy v tašce s nepropustným dnem. Větší hafíci musí mít svou denní jízdenku za 120 Kč, zajistíme :-)

Lenka

Dobrý den,

je možno jet na zájezd i 20.12, když to máte v nabídce ? V popisu totiž stojí, že uplatnit voucher lze jen do 24.11.

děkuji za odpověď

CA Futura

Dobrý den,
uplatnit voucher je nutné do 24.11.2016 a jet můžete až 20.12. V tom není rozpor.

Maria Pečálková

Dobry den jake je spojeni z Ostravy tam a zpět děkuji pecalkova

CA Futura

Asi nejlépe je cestovat v 2:30 z Ostravy do Prahy a zpátky z Prahy v 19:46 nebo 21:46 Regiojetem. Případně mi napište na e-mail vylety.futura@seznam.cz . Pomohu Vám s nákupem jízdních dokladů.

Šárka Malá

Dobrý den,

jaká je min. kapacita na daný den zájezdu a může se stát, že zájezd nebude vypraven? Dostanu tedy zaplacenou částku zpět? Děkuji.

CA Futura

Minimální kapacitu nemáme určenou, ale o tyto výlety je dle zkušenosti z minulých let velký zájem a spíše hrozí vyprodanost.

Simona

Dobrý den. Kdy je předpokládaný termín návratu do Prahy ? Také jsem se nedozvěděla, zda se jedná o přímé spojení. Děkuji

CA Futura

Dobrý den, o víkendech se přestupuje 1× (v Ústí) a ve všedních dnech 2× (v Děčíně a v Bad Schandau). O víkendu je příjezd do Prahy v 19 hodin, ve všechních dnech je příjezd v 21 hodin. Jedná se o návazné spoje.

Veronika P.

Hezký den, v kolik se vyjíždí zpátky do Prahy?

CA Futura

Ve všedních dnech v 17:59, o víkendech v 16:05.

Leni Trần

Dobrý den, jedná se o přímou cestu vlakem ? Tedy bez žádných přestupů z Prahy – Dresden? Děkuji za odpověď.

CA Futura

Dobrý den, o víkendech se přestupuje 1× (v Ústí) a ve všedních dnech 2× (v Děčíně a v Bad Schandau). O víkendu je příjezd do Prahy v 19 hodin, ve všechních dnech je příjezd v 21 hodin. Jedná se o návazné spoje.

Alena

Dobrý den ! Cesta Praha – Drážďany je přímá, bez přestupů, nebo s přestupem na regionální spoje ? Děkuji.

CA Futura

Dobrý den, o víkendech se přestupuje 1× (v Ústí) a ve všedních dnech 2× (v Děčíně a v Bad Schandau). O víkendu je příjezd do Prahy v 19 hodin, ve všechních dnech je příjezd v 21 hodin. Jedná se o návazné spoje.

Alena

Ráda bych věděla,kolik je příplatek za psa. Děkuji

CA Futura

Za psa zaplatíte průvodci před odjezdem 120 Kč (bude mít svou jízdenku).

Emilia Haviarová

Prosím o informaci, kdy je nutné zaplatit cenu zájezdu. Děkuji

CA Futura

Ihned.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru