Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Stále spolu: Pánský ocelový náramek s vyrytým vyznáním

4,7 / 5 Šperky4U s.r.o. Hradec Králové  (mapa) 145 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lucie Horáková

Dobrý den,

když dnes objednám stihnete dodat do pátka 23.12.2016

děkuji Horáková

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, je do na poslední chvíli, ale pokud česká pošta bude fungovat, mělo by se to stihnout.

Katkn

Dobrý den, jak mam dat ten text na ten náramek? Kde ho mam napsat to co tam chci, prosím?

Slevomat.cz

Dobrý den,

nejdříve si vytvoříte objednávku na voucher, který vám zašleme na email. Poté je nutné postupovat dle postupu na voucheru:

Po zakoupení voucheru přejděte na detail produktu.
Vložte kód zakoupeného voucheru do Slevomat pole
Zvolte službu rytí textu jednostranné, dále zvolte požadované písmo rytí, napište text a klikněte na šipku. Zobrazí se vám výsledná podoba textu ve zvoleném fontu. Následně kliknutím na ikonu nákupního košíku vložte produkt do koše.
Text lze rozložit až do 2 řádků o délce max. 15 znaků/řádek (písmen, číslic, mezer)
Klikněte na „zobrazit košík“.
V nákupním košíku vyplňte adresu a ostatní potřebné údaje. Zvolte způsob doručení „Česká pošta“ nebo „Osobní odběr“.
Máte-li více voucherů, opakujte postup pro každý náramek zvlášť!
Vyčkejte na potvrzující e-mail.

Pokud byste si s něčím nevěděla rady, neváhejte se na mě obrátit.

Hezký den. Míša

Lucie

Dobry den, pokud bych objednala nyni, garantujete dodani do Vanoc? Dekuji.

Šperky4U s.r.o.

Ano, pokud objednáte do pondělí, stihneme ještě dodat do Vánoc.

Natálie

Dobrý den, bylo by možné na vnější stranu napsat text a na vnitřní datum? Jaká by byla cena :)

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Cena voucheru je pouze za jednostranné rytí textu. Děkujeme za pochopení.

Sebi

Dobrý den. Lze náramek zkrátit? Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, ano vybraný náramek lze zkrátit. Napište požadavek při vytváření objednávky do pole poznámka.Děkujeme.

Soňa

Dobrý den,
lze rytinu textu umístit i na vnitřní stranu náramku? Děkuji za odpověď.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, u celo ocelových náramků lze rytinu umístit i dovnitř náramku.

Petra V.

Dobry den,vejde se do jednoho radku jmeno i datum napr. Tomasek 15.6.2015?Dekuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, aby se text vešel do jednoho řádku vyberte jednoduchý font písma. Děkujeme.

Dana Crhova

Dobrý den,
velice mě zaujala tato nabídka, půl roku sháním něco takového pro muže. Ale mám zcela jasnou představu, která ne úplně souhlasí s obrázkem k nabídce. Chtěla bych na náramek daleko více textu (min. tři datumy, tři jména a dvě čísla – r.2016 byl rokem zmen, muž měl kulatiny, narodilo se nám dítě a přestěhovali jsme se do domu, co muž postavil. To vše bych chtěla obsáhnout do náramku, (vynechala jsem svoje kulatiny a naše výročí) ale i tak se to nevejde ani do připravené plochy uvedeného náramku, ani do nabídky max.15 znaků… lze nabídku upravit, (např.jiný typ náramku s více plochami) nebo se mám obrátit přímo na stránky obchodu, popř. hledat dál (jinde)????
Děkuji
Hezký den

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den,
určitě Vám doporučím prohlédnout si naše stránky www.sperky4u.eu, kde najdete množství náramků i s více plochami. Dobré je zvolit i laserovou rytinu, kde se vypaluje paprskem, rytina je černá a je velmi dobře čitelná. Vše najdete na našich stránkách.

Jana

Dobrý den. To je chirurgicka ocel? Děkuji.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den,
ano jedná se o chirurgickou ocel 316L.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru