Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Láhev na vodu Botanela s různými motivy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zuzana Havlová

Dobrý den,
Váš produkt mi velice připomíná EQUA lahve, jaký je zde rozdíl??
http://eshop.mojeequa.cz/

Děkuji za odpověď,
Havlová

Botanela

Dobrý den, láhve Equa jsme v ruce neměli, takže nemůžeme objektivně posoudit, jaký je mezi lahvemi botanela a equa rozdíl. Na první pohled je jiný design, my máme u většiny lahví potisk kolem dokola (kromě motivu loga a země). Co jsem se díval na internet, tak my jsme česká značka, Equa je ze Slovinska.

Lenka

Dobrý den, jaká je otevírací doba ve Vašem obchodě v Říčanech? Děkuji

Botanela

Dobrý den,
otevírací doba je po domluvě, fungujeme jako e-shop a nemáme kamenou prodejnu.

Radka

Dobrý den, mám dotaz jestli lahev neteče když leží třeba v batohu nebo kabelce.

Botanela

Dobrý den, láhev neteče v jakékoliv pozici.

TP

Dobrý den, měla bych dotaz, zda lahve po nějaké době neplesnivý? Jako je to třeba u zdravých lahví? Děkuji

Botanela

Dobrý den, naše láhve jsou vyrobeny z materiálu, který neplesnivý.

Barča

Dobrý den, je láhev vhodná i pro děti? Zvládne z ní pít dvouleté dítě? Hledám nějakou praktickou láhev, která hlavně nepoteče..Zdá se, že tato by to konečně mohla být, ale nikdy jsem neviděla naživo, a tak nedokážu odhadnout, zda pítko je vhodné i pro menší děti..Děkuji.

Botanela

Dobrý den, pítko pro menší děti úplně vhodné není, láhev je určena pro děti od 4 let, pokud jsou šikovnější, zvládnou z láhve pít i dříve, ale ve dvou letech nejspíše ještě ne.

Monika

Dobrý den, jaké teplotní rozmezí láhev snese? Děkuji.

Botanela

Dobrý den,
láhev snese horký čaj i zmrazení s vodou v mrazáku v lednici přes noc. Přesné teplotní rozmezí nemáme změřené, ale láhev je určená na tekutiny do 100 C a zmrznout může také.

Klára

Dobrý den, z jakého jsou lahve přesně materiálu? Jsou BPA free? Děkuji.

Botanela

Dobrý den, láhve jsou z polykarbonátu, víčko z PET. Dle nařízení Komise EU č.10/2011 je limitní množství BPA 0,6 mg/kg. Poslední studie EFSA (European Food Safety Autohority) z ledna 2015 reaguje na velké množství vědeckých výzkumů této látky v letech 2011 – 2015. Závěry studie jsou, že bezpečné množství BPA je cca 12,5 x nižší než je stanovené limitní množství z roku 2011. Studie uvádí, že BPA v tomto množství nepředstavuje žádné zdravotní riziko ve všech věkových skupinách (kojenci, děti, dospělí, senioři, těhotné ženy). Mez stanovitelnosti BPA lahví Botanela je 0,005 mg/kg, což je výrazně pod limitním množstvím i pod doporučeními z posledních výzkumů EFSA. Láhve jsou zdravotně nezávadné, což máme potvrzeno i ze Státního zdravotního ústavu v Praze. Pokud by Vás tato problematika více zajímala, podívejte se na http://www.efsa.europa.eu/en/topics/topic/bisphenol.

Jana Lindušková

dobrý den, jaký je prosím objem lahve, možná jsem to přehlédla…

Botanela

Dobrý den, 600 ml.

Luci

Dobrý den, jak zabránit tomu, aby se poutko při mytí lahve nenamočilo? Lze kroužek s poutkem z lahve sundat? Děkuji.

Botanela

Dobrý den,
poutko lze sundat, ale vyžaduje to větší fyzickou sílu, jde vytrhnout směrem nahoru. Poutko je dělané tak, aby mytí bez problémů vydrželo.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru