Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyskočte si radostí: Hodina zábavného skákání na trampolínách v JumpParku

4,8 / 5 JumpPark Praha - Žižkov  (mapa) 11 557 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Nika

Dobry den, je atrakce vhodná i pro dospělého?☺️
 Dekuji

Jump Park

Dobrý den,
trampolíny jsou vhodné i pro dospělé. Dokud zvládnete skákat, můžete nás navštívit :)
Pěkný den, JumpPark Brno

Marcela

Dobrý den, děti do 110cm pouze ve všední dny – platí to i v případě, kdy je ve všední den svátek? Tj. např. po Vánocích 25.12..?
 díky

Jump Park

Dobrý den, víkendy s svátky k nám děti do 110 cm nesmí.
24.12. – 26.12. máme zavřeno. Děkujeme za dotaz.

Anna JP

Petra Benmissi

Dobrý den,
21.11 jsem zaplatila čtyři vouchery na hodinové skákání a do dneška mi nepřišlo potvrzení ani žádný kód o zaplacení. v Jump parku mi řekli,že se mám obrátit na vás. Můžete mi poradit co s tím
Díky Benmissi

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

na tomto emailu bohužel nemáte objednávku. Mohu vás poprosit o variabilní symbol, který byl zadán v objednávce?

Předem moc děkuji. Míša

Karolína

Když chci mít voucher jako dárek jak ho prosím vytisknu v nějakém motivu? U objednávky mi to nabídlo pouze ten, co se doplácí.

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno,

ano samozřejmě, v tomto případě až vám voucher dorazí, tak budete mít po pravé straně možnost vybrat dárkový vzhled.

Hezký den. Míša

Anna

Dobrý den, mohl by Vás navštívit i nevidomý? I bez doprovodu – čili aby s ním byl někdo z Vašich zaměstnanců a navigoval jej? S pozdravem
 Anna

Barbora

Dobrý den, mám děti cca 120 cm vysoké. Četla jsem omezení na skákání do pěnového bazénku. Týká se to i vyhrazených hodin pro děti? Tj. mohly by v tuto dobu naše děti skákat do pěnového bazénku?

Jump Park

Dobrý den,

děti do molitanové jámy skákat mohou, ale vždy pod dohledem dospělé osoby.

Pěkný den,
JumpPark Brno

Anna Mudrová

dobrý den, kolik bych platila za 2 leté dítě? mám mu též zakoupit voucher?

Jump Park

Dobrý den,

děti do 120 cm jsou zdarma k základnímu vstupu (ne k voucheru).


Pěkný den,
JumpPark Brno

Irena

Dobrý den, máte otevřeno 31.12.? Děkuji za odpověď.

Jump Park

Dobrý den,

31.12. máme otevřeno do od 9:00 do 17:00.

Pěkný den,
JumpPark Brno

Tomáš Olbort

Lze zakoupit „voucher“ ( lostek )
az na miste ..?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Tome,

moc mě to mrzí, ale bohužel to není možné. Nejdříve je nutné zakoupit voucher, rezervovat termín a můžete vyrazit :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Monika

Dobrý den. Je možná návštěva o víkendu? A jak dobředu se musí návštěva rezervovat,?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo,

ano skákat můžete i o víkendu, jen je nutné počítat s větším množstvím návštěvníku. Čím dříve rezervaci uděláte, tím větší je pravděpdobnost, že volný termín bude :-)

Hezký den. Míša

Vojtěch

Dobrý den
Rád bych se zeptal jak dlouho předem si musím rezervovat termín. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vojto,

to bohužel nelze takto obecně říci. Víkendy jsou samozřejmě více obsazené. Čím dříve si rezervujete, tím samozřejmě lépe :-)

Hezký den. Míša

Lenka

Dobrý den,hodina skákání je na mě hodně, dal by se voucher rozdělit na 2 návštěvy po půl hodině? Děkuji Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni,

moc mě to mrzí, ale bohužel to není možné. Nicméně nemusíte se bát, to uteče jako voda :-)

Hezký den. Míša

Markéta

Dobrý den, je nějaký minimální věk dětí pro vstup? Je nějaká dětská, snížená, cena? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto,

skákání je omezenou pouze na centimetry. Dítě je za 179 Kč, vyplatí se teedy spíše zakoupit voucher.

Hezký den. Míša

janekj70@gmail.com janekj70@gmail.com

Dobrý den,
zakoupila jsem 5 voucherů, doufám, že je možné, aby na sebe v případě návštěvy nebyli osoby vázané. Tzn. budu obdarovávat každého jednotlivce zvlášť, předpokládám, že využijí voucher každý dle svého volné času, nikoliv hromadně všichni najednou na 1 kód voucheru.
Díky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den,

ano přijde vám 5 různých kódů a každý může být využít dle libosti :-)

Hezký den. Míša

Renata Smolíková

Dobrý den, budeme mít s sebou mimino. Je možné koupit si pro dva jeden voucher a vystřídat se při skákání a hlídání prcka? RS

Jump Park

Dobrý den,
z bezpečnostních důvodů mají děti do 110 cm omezený vstup. Zaskákat si mohlou ve všední dny pondělí – pátek do 15:00. Pokud jste nás chtěli navštívit během víkendu a nemáte možnost přijít ve všední dny, tak je možné požádat o vrácení částky za zakoupené vouchery.
Bohužel na jeden voucher není možné, aby se vystřídalo více osob. 1 voucher = 1 osoba
JumpPark

Markéta

Dobrý den, od kolika let je možný vstup pro děti? Jaká by byla cena pro děti 1 a 3 roky? Děkuji

Jump Park

Dobrý den,
z bezpečnostních důvodů mají děti do 110 cm omezený vstup. Zaskákat si mohlou ve všední dny pondělí – pátek do 15:00. Pokud jste nás chtěli navštívit během víkendu a nemáte možnost přijít ve všední dny, tak je možné požádat o vrácení částky za zakoupené vouchery.
JumpPark

Soňa

Dobrý den,
pokud budu dítěti do 130 cm dělat doprovod, musím mít svůj voucher také? Děkuji za odpověď.

Jump Park

Dobrý den, do 130 cm stačí aby byl doprovod v areálu. Doprovod nemusí skákat, a tím pádem ani kupovat voucher.
JumpPark

Karolína Pavlíková

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je jeden voucher za 129 Kč pro jednu osobu? Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Karolíno,

voucher je pro jednu osobu, musíte tedy zakoupit tolik, kolik vás půjde skákat :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Jan Hlaváček

Dobrý den,
platí váhové omezení 110 kg pouze do pěnového bazénu nebo na všechny trampolíny komplet ?

Jump Park

Dobrý den,

váhové omezení bohužel platí na všechny trampolíny.

Hezký zbytek dne.
JumpPark Brno

Igor augustovic

Voucher

Slevomat.cz

Dobrý den, Igore,

mohu vám nějak pomoci?

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru