Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rožnovské pivní a mořské lázně: dobijte síly mořskou péčí nebo mořem čokolády

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Rožnovské pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm  (mapa) 265 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Magda

Dobrý den,
před Vánoci jsem zakoupila pro rodiče balíček čokoládové péče za 2590 Kč. Chci se zeptat, za A) je v ceně i ubytování na 2 noci pro oba + za B) strava – buď snídaně, nebo polopenze? Jedná se mi především o to ubytování… nebo těch 2590 Kč je pouze za procedury?

Děkuji velmi,

Rožnovské pivní lázně

dobrý den,
cena je pouze za všechny procedury pro dva vč. předkrmu a večeře. Pokud byste měla zájem i o ubytování, stačí nám napsal na mail recepce a rádi Vám zašleme možnosti ubytování. hezký den

Jana Prejzková

Dobrý den, je možno vouchery sčítat? Děkuji.

Eva K.

Dobrý den, chtěla bych si ještě ověřit ceny za ubytování. Znamená to, že cena 1.290,–/noc k zakoupenému wellnessu je tedy cena za pokoj pro dvě osoby, rozumím tomu dobře?? A ještě otázka, asi je lepší absolvovat první den procedury, ubytovat se a druhý den využít na prohlídku okolí. Nebo je doba procedur nějak časově omezena, kdy jsou poskytovány?? Děkuji za odpověď Eva K.

Rožnovské pivní lázně

dobrý den,
ano, jedná se o cenu za dvojlůžkový pokoj se snídaní -bohatý bufet – pro dva na 1 noc ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Podle volby hotelu máte u hotelu Horal v ceně navíc i neomezeně bazén, u hotelu Eroplán 1 hodina vstup do wellness a u hotelu Energetic neomezeně wellness s bazénem. Záleží, jaký hotel se Vám bude líbit a my Vám jej s radostí zarezervujeme. Děkujeme za důvěru

zuzana jiříčková

Dobrý den,koupila jsem dceři na vánoce relax v Rožnovských lázních.
Chci jim dodat peníze na ubytování a tak by mě zajímalo jestli ubytování co nabízíte/cena/je za oba ?

Rožnovské pivní lázně

dobrý den – doplatky za lázně jsou od 1000 K. (Hotel Relax s bazénem, tři hvězdy) až do 1350 Kč /hotel Horal-bazén v ceně, Eroplán-hodina wellness v ceně, AGH- čtyřihvězdy). Samozřejmě vždy se snídaní bufetového stylu.
Hezké Vánoce

Luboš

Je možné vzít sebou pejska na celou dobu pobytu? Díky

Rožnovské pivní lázně

dobrý den,
pokud se dohodnete s hotelem, že Vám to umožní, pak to problém rozhodně není. Apartmány u pivovaru, kde naše klienty mimo jiné ubytováváme, psy rozhodně neodmítají. Do lázní Vás ale s pejskem nepustíme, ačkoliv jsme tady všichni pejskaři. Hezké Vánoce

Kateřina Fráňová

Dobry den, mam zakoupen čokoládový balíček. Je možné dokoupit ubytování,které není v ceně ale uvádíte bonus za lepší ceny k dokoupeni, lze dokupit ted nebo stačí poté na místě?Neslo mi tam přidat rovnou i dokoupeni ubytování.

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

ano lze dokopit okamžitě – prosím kontaktujte nás na mailu: recepce@roznovskepivnilazne.cz, rádi zašleme platební údaje pro zaplacení.

Kateřina Fráňová

Dobry den, chtela bych se zeptat, ubytování za ceny,které zde uvádíte lze dokoupit i po vypršení této nabídky?Samizrejme s koupenym wellnes?

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

samostatné ubytování koupit nelze, pouze v případě zakopení balíčku, popř. dokoupení další noci k balíčku.

Erik Matoušek

Dobry den, chci se zeptat zda vsechny dane procedury zde zminene, coz je uvod, cca 4×30min procedur a obed navazuji na sebe a neni potreba zde ubytovani a zda opravdu probehnou vsechny procedury. Dekuji predem za odpoved

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

ano láz. procedury opravdu plynule na sebe navazují. Po skončení procedur máte rezervovaný stů na oběd nebo večeři.

Tom

Dobrý den, je možné objednat tento relax na fakturu (fond FKSP u zaměstnavatele). Děkuji.

Rožnovské pivní lázně

Ano, kontaktujte přímo Slevomat na mailu vip.podpora@slevomat.cz

Andrea

Dobrý den objednala jsem si proceduru v neděli zaplatila přes účet a objednala k tomu dárkové balení za99 kc. ..v pondělí odešli peníze a dnes je úterý a nepřišlo mi potvrzení ze peníze přišli nebo ze odešel ten poukaz na moji adresu nevím jak to chodí zda sem neudělala něco špatně děkuji za odpoved

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

kontaktuje prosím přímo zákaznickou linku Slevomatu na tel. čísle:

222 745 354

nebo

mail: vip.podpora@slevomat.cz

Sandra Benadová

Dobrý den, budete mít zde na Slevomatu, ještě do Vánoc, nějakou nabídku s ubytováním? Děkuji, krásné úterý Sandra

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

akce na Slevomatu aktualizujeme. Doporučujem pohlíčet webové stránky průběžně

Katka

Na kolik dni to je?

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den,

tento balíček je bez ubytování. Doba léčebných procedur je na 3 hodiny. V případě zájmu je možné doobjednat i ubytování. Rádi Vám poradíme na naší lince 774 430 000.

Elena Kalusova

Dobrý den, je možné prez víkend spát umožňuje to vaše nabídka.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Eleno,

moc mě to mrzí, ale tato nabídka je bez ubytování, pouze jako denní relax. Určitě se však můžete domluvit přímo s lázněmi, jestli by to nebyl problém.

Hezký den. Míša

Denisa

Dobrý den, je možné k vám přijet i s pejskem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso,

tato nabídka je pouze na wellness relax, to můžete pejska nechat doma :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru