Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet vlakem na nákupy do Primarku i za poznáním Drážďan

4,6 / 5 CA Futura Drážďany - Německo (mapa) 657 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenis

Dobrý den, cesta tramvají za prohlídkou města je v ceně? Popr. Kolik se plati za jízdenku?

 Děkuji

CA Futura

Ano, cesta tramvají do centra a prohlídka města je v ceně.

Petra

Dobrý den, dá se tedy v jeden den stihnout Primark i prohlídka města? Děkuji za odpověď.

CA Futura

Ano.

Nikola

Dobrý den, kolik je prosím volných míst na 16.12.? Děkuji.

CA Futura

Dobrý den,
pokud jde voucher zakoupit, tak je volno. Aktuálně je na 16.12. k dispozici voucherů dosti :-)

Veronika

Ahá,tak napsání do poznámky nestačí…ok,díky za informaci a na tom zapracuji zase já. :)

CA Futura

Dobrý večer, děkuji za zprávu. Zůstáváme přáteli :-) Petr

Veronika

Dobrý den…CHYBU JSEM NEUDĚLALA,KDE BUDEME NASTUPOVAT JSEM ZADALA V POTVRZOVÁNÍ MAILŮ A TO 2X. Mimo jiné,netušila jsem,že pokyny nebyly všeobecné a neodesílané hromadně.
Ale v pohodě..dohadovat se nebudu. :))))))))) Pouze jsem chtěla poukázat,co by mohlo jít vylepšit. :))

CA Futura

Bohužel pravdu nemáte – viz. kopie Vašeho e-mailu níže, kde jste nástupní místo po trase výletu Děčín neuvedla:
Dobrý den potvrzuji vouchery 2×. Veronika Vxxxxx 1703–1805–00P-597 , so 26.11. 2016 , Drážďany, Primark
Kateřina Pxxxxxxx 3841–5365–60P-264 , so 26.11. 2016 , Drážďany, Primark
TAK JENOM PRO ÚPLNOST :-).

Veronika

Děkuji za odpověď a pokud mám být konkrétnější,tak v organizaci mladého pana průvodce-Jakub Sekáček.
Jelikož nejsme s kamarádkou z Prahy,tak jsme měly uvedené místo vyzvednutí v Děčíně a tak jsme se připomněly sms zprávou a byla od něj bez reakce. Po příjezdu do Děčína jsme si všimly,že má vlak z Prahy spoždění a tak jsme tedy průvodci volaly,že tam jsme..atd. Odpověděl,že máme pak čekat na nástupišti,kam přijedou.....to nám přišlo v pohodě,že tam máme čekat.
Průvodce se zbytkem posádky dorazili,ale,že by měl zájem,že tu má vyzvednout ještě dvě osoby nejevil zájem… Musely jsme za ním dojít připomenout,že tu jsme a na to odpověděl..joo,to jste vy. Žádná kontrola jmen a nebo nám dát kartičky na vlak. Do Německa jsme jely načerno a to jen díky tomu,že průvodčí byla v pohodě. Na nádraží v Německu jsme si řekly znava o kartičky a že nám je dá…a zase nic. Pak řekl,že pojedem tramvají a že nám budou stačit ty kartičky,který jsme stale neměly. Až na potřetí nám je madík dal…v tramvaji ani nezahalekal,že se vystupuje a zbytek posádky rychle vyběh,když mladíka viděli venku.
Při večerním odjezdu mladíka,též nebylo vidět,zda se všichni dostavili…
Tak vám nevím…Pokud teda někdo neni z Prahy,tak je těžký nezájem a vše si má zjišťovat sám?..informovat průvodce,zavolat mu,prosit se o kartičky na vlak a tramvaj a pak se držet s davem,aby se nastoupilo do správnýho vlaku a mít jen od něj info,že to jede z 18?
Nebylo by třeba pořádně proškolit průvodce o tom,jaká má být organizace u těchto zájezdů????

CA Futura

Dobrý den,
zásadní chybou bylo, že jste NEUVEDLY při rezervaci NÁSTUPNÍ MÍSTO DĚČÍN A ANI JSTE NIJAK NEREAGOVALY, KDYŽ JSTE DOSTALY POKYNY NA ODJEZD Z PRAHY, kde místo nástupu Děčín uvedeno nebylo a Děčín byl pouze přestupním místem vlaku. Proto je další reakce na Váš podnět bezpředmětná. Hlavní nakonec je, že nakonec vše dobře dopadlo a s průvodcem jste se našli.

Veronika

Dobrý den,chtěla bych se zeptat…jaká má být organizace průvodce,…co má vše zajistit pro mě,jakožto vašeho zákazníka?
Protože jsem se setkala s něčím,co mi přišlo nastandartní.

CA Futura

Dobrý den,
škoda, že jste nebyla konkrétnější. Průvodce doprovází skupinu během jízdy vlakem (komunikuje s průvodčími), nabízí možnost prohlídky Drážďan (na cca 1 až 1,5 hodinu).
Petr Tyleček, CA Futura

Iva Hanusová

Dobrý den, asi zbytečný dotaz ale zkusím to. Je nějaká možnost jet pozdějším vlakem zpět do Prahy? Děkuji

CA Futura

Dobrý den. Zpět jedeme v 17:59 a nelze jet individuálně později.

Žaneta

Dobrý den, jsme 2 osoby a chtěli jsme s Vámi zítra cestovat (19.11.)do Primarku. Nyní se dívám, že kapacita na zitra je obsazena. Je nějaká pravděpodobnost, že by se 2 vouchery ještě uvolnily?dekuji za odpověď.

CA Futura

Zatelefonujte mi na 608 201 321 a řeknu Vám aktuální stav volných míst a možnost cestovat.

Martina

Preji dobry den,je mozne,abych si koupila pres vas a individualne pak zajistila mistenky?je mozne za tuto cenu ziskat I na 18.11.?

CA Futura

Dobrý den,
cestovat lze pouze v určené dny určenými spoji. Místenky nejsou zapotřebí, kapacita vlaků je dostatečná.

Kamila

Dobrý den, jak velká skupina jede s průvodcem 17.11.2016, jsou tam dva přestupy, tak se ptám. A když nejsou místenky, bude dostatečný počet míst, aby každý neseděl někde jinde. Děkuji za odpověď

CA Futura

Dobrý den,
pojede nás zhruba 60 – 80. Kapacita spojů je dostatečná.

Jitka

Dobrý den,
chtěly bychom s kamarádkou jet s Vámi tento Výlet do Drážďan 17.11. a chtěla bych se zeptat,zda-li bych si mohla lístek na vlak zajistit sama a doplatit Vám zbytek služeb ? Jedná se o to, že mám režijku na vlak, takže lístek neplatim (jen do ciziny připlácim fipku).
Děkuji za odpověd

CA Futura

V tomto případě, pokud si kupujete jízdní doklady sama, nemusíte připlácet nic dalšího. Pokud půjdete na prohlídku, můžete průvodce pozvat na kafe nebo podarovat tatrankou…

Jenickova

Dobry den,
Rada bych jela do Primarku 12.11., ale koukam, ze platnost voucheru je do 11.11. Jak je to mozne? Dekuji za odpoved. Jenickova

CA Futura

Platnost voucheru je něco jiného než termín výletu. V době platnosti musíte voucher uplatnit u pořádající CA.

Iva

Hello,

we are 4 people who wants to travel in 17.11 to Dresden, how can I be sure that I will find 4 vouchers? And the train is one way, it means that I don`t have to stop in the stations and take another one?

Thanks,
 Iva

CA Futura

You have to buy 4 vouchers. You will receive all details 4 days before departure. The train = the public transport (Czech Railways)

Pavlína Budařová

Ano, ale pokud potřebuju pro dvě musím koupit na vouchery, to vím, ale jak poznám, že už nebude vyprodaný..:/

Slevomat.cz

Dobrý večer, Pavlíno,

pokud jsou vouchery zde k dispozici, pak je ještě volné místo, nemusíte se bát :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Eva Hrncirova

Dobra den, mam dotaz zda se jede stejnym vlakem ve vsedni den jako o vikendu a zda budeme mit mistenky. Dekuji Eva

CA Futura

Dobrý den,
časy odjezdů a příjezdů se liší ve všední dny a o víkendu. Vše je zřejmé z nabídky v části, kde je popsán program a dále po rozkliknutí příslušného termínu. Místenky nezajišťujeme. Nastupujeme na prvních zastávkách a volná místa lze pohodlně vyhledat.

Pavlína

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdybych chtěla nějaký den (nejlépe sobota či neděle), tak je tam vždy pro jednu osobu, ale já bych potřebovala pro dvě, jak zjistím, že si můžu vzít právě toto datum? Děkuju.

CA Futura

Dobrý den,
musíte zakoupit 2 vouchery :-)

Lucieeeee

Dobrý den, chtěla bych se zeptat když je voucher platny do 16.11.16 a termín zájezdu je 17.11.16 platí to?

CA Futura

Ano, platí.

Ivana Pilařová

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli je volný termín 4.12. 2016 děkuji

CA Futura

Dobrý den,
obsazenost není zapotřebí předem ověřovat. Pokud je voucher k prodeji, tak je vždy volno.

smither

Dobrý den, můžu se zeptat, jak se jmenuje vlakové nádraží v Drážďanech ? děkuji za odpověď.

CA Futura

Dresden, Hauptbahnhof (HBF)

Lucka

Dobrý den, 17.11. Je státní svátek .Bude mít Primark otevřeno?Chtela bych cestovat i s dcerkou 1 rok ,jaká je platba za dítě?Predem děkuji za odpověď .

CA Futura

Státní svátek je jen u nás. V Německu je běžný pracovní den. Děti do 6 let nic .neplatí.

V.

Jiz jsem psala na oba emaily, dekuji :)

V.

Dobry den, bohuzel jsem vcera nestihla do pulnoci zakoupit voucher na nakupy 22/10. Bylo tam jeste 19 volnych mist. Neslo by to jeste nejak doobjednat? Dekuji

CA Futura

Dobrý den,
napište mi Váš požadavek na primark.futura@seznam.cz . Děkuji.

Míša Samková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na termín 4. 12. 2016, co znamená prodejní neděle. A ještě by mě zajímalo, jestli je možné ve vlaku rezervovat místa? Pojedeme 4 osoby, tak abysme seděli společně. Děkuji

CA Futura

Dobrý den,
prodejní neděle znamená, že jsou obchody otevřené (od 12 do 18 hodin). Místenky nezajišťujeme. V Praze nastupujeme do prázdného vlaku a tak si vhodná místa ´každý najde samostatně.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru