Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Nástěnné kalendáře z vlastních fotografií

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 1 548 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Barbora H.

Dobry den, budou v nabidce pres slevomat take 14ti denni slovenske verze kalendaru? Dekuji

Computer MCL Brno

Pokud si stáhnete náš program na www.fotoknihy-mcl.sk najdete tam i slovenskou verzi.

Veronika

Dobrý den,
ráda bych si nechala udělat 6 stejných kalendářů. Vím, že si musím zakoupit 6 voucherů. Je nutné udělat i 6 objednávek, nebo stačí jedna? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, stačí jedna. Musíte uvést všechny vouchery a do počtu kusů napsat 6 ks. :-)

Simona

Dobrý den, obměnili jste výběr pozadí, obrázků, atd. Objednávala jsem u vás 2 roky po sobě a tak mě zajímá, zda je program stejný nebo se můžu těšit na novinky..

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do našeho programu jsme přidali mnoho nových tématických pozadí.

Zdeněk Duffek

Dobrý den.
Je v nabídce i týdenní kalendář se jmény/svátky pro Slovenskou republiku, případně pro ČR a SR současně?
Děkuji za info, ZD

Computer MCL Brno

Dobrý den, v programech máme šablony pro ČR i SR. Stačí si jen vybrat na začátku vytváření.

Lucie

Dobrý den, budou v akci i stolní kalendáře?

Computer MCL Brno

Dobrý den, stolní kalendáře budou na slevomat.cz v akci, kterou spustíme tento týden ve čtvrtek.

Zamazalová

Hezký den,chtela jsem se optat zda je možno kalendář objednat i bez voucheru?Tady přes ty stránky ale bez voucheru?Dekuji…

Slevomat.cz

Dobrý večer, paní Zamazalová,

abste měla slevu, je nutné nejdříve objednat voucher a poté ho uplatnit.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek víkendu. Míša

Barbora Žabenská

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné na jedno poštovné mít jeden kalendář od Vás + 2 fotoknihy také od Vás, když jsem si je zde obejdnala?
Děkuji za informace.
 Ž.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud objednávky zašlete na stejné objednací údaje v rámci 24 hodin, budou Vám automaticky sloučeny a zaslány v jednom balíčku.

Katka Jandová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, pokud si přeji 5 ks jednoho stejného kalendáře s vlastními fotkami, musím zakoupit 5 ks voucherů (s různými kódy) nebo stačí 1 voucher a cena bude napočítána za 5 ks.
Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, ke každému kusu kalendáře je potřeba mít jeden voucher. Proto si prosím zakupte 5ks voucherů.

Tereza

Dobrý den, bylo by možné přidat k fotografiím i citáty na každý měsíc?

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano můžete přes textové pole.

Iveta Nýčová

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat,zda nabízené jednolisté kalendáře 10ks musí být úplně stejné nebo muže být každý s jinou fotkou,
Děkuji Iveta

Computer MCL Brno

Dobrý den, každý kalendář může obsahovat zcela jinou fotografii.

Leni S.

Dobry den, mate variantu mesicniho kalendare s anglicky napsanymi dny/mesici..? Dekuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, bohužel tuto variantu nemáme.

Šárka

Dobrý den, již jste avizovali, že výhledově plánujete i akci na velké měsíční kalendáře ve formátu A3. Bude tato akce vypsána tak, aby bylo možné kalendář pořídit jako vánoční dárek? Je možné si takovýto kalendář předpřipravit v programu Album Maker? Minule jsem byla s celou objednávkou moc spokojená, ale formát A4 je moc malý a kvůli plánované několikeré objednávce se poohlížím po různých akčních cenách.

Computer MCL Brno

Dobrý den, Ano určitě to stihnete. Navíc jsme posílili výrobu o další stroje, tak by se i celá výroba měla zrychlit. Ale jako náš zákazník mi prosím zavolejte na číslo 602710096 nebo napište na info@mcl.cz

Computer MCL Brno

Dobrý den, Ano určitě to stihnete. Navíc jsme posílili výrobu o další stroje, tak by se i celá výroba měla zrychlit. Ale jako náš zákazník mi prosím zavolejte na číslo 602710096 nebo napište na info@mcl.cz

Martina Dočárová

Dobrý den,

jaká je lhůta pro vyzvednutí kalendáře u Vás na pobočce? Tedy kolik dní tam může kalendářík ležet než se mi ho podaří vyzvednout?

Děkuji pěkně za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, maximální doba uložení hotového kalendáře je 14 dní.

Kaja

Dobrý den chci se zeptat zdali je možné osobní vyzvednutí v Brně

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano u nás v Modřicích.

Adéla Březinová

Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala, zda je možné na jednu stránku kalendáře dát více, než jednu fotografii?
Předem děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano kolik chcete.

Pavla

Dobrý den, v minulé akci jste měli i velké měsíční kalendáře ve formátu A3 (S15, S20). Budete ještě nabízet i tyto? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano je to v plánu. Přesný termín bohužel ještě neznáme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru