Nabídku Koktejl na Žižkovské věži a vstup do observatoře mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vzhůru do oblak: originální koktejl na Žižkovské věži a vstup do observatoře

4,7 / 5 Tower Park Praha (2 pobočky) Praha - Žižkov  (mapa) 897 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Milada

Dobrý den, nebude se ještě na akci navyšovat počet míst? Nějak jsem to propásla o:(
děkuji. Milada

Žižkovská věž

Dobrý den, Milado,
bohužel, akce je již vyprodaná, ale určitě nabídneme i další akce.
Hezký den,
Daniela.

danielle

Hello. I am willing to buy the voucher for me and my fiance. We will be there on June 3rd, 2017. Is the voucher valid to use in this date?

Žižkovská věž

Hello Danielle,
the voucher is valid till 30. 6. 2017, so you can use it on 3. 6. 2017. For save your place, make a reservation.
Thank you. Have a nice day,
Daniela.

Eva Pechová

chtěla bych vzít babičku které je 89 let,je možnost využít výtahu

Žižkovská věž

Dobrý den, Evo,
u nás jsou pouze výtahy. Jediné, na co si dát pozor je schodiště vedoucí ke vstupu na recepci, můžete případně projít garáží přímo k recepci.
Hezký den, Daniela.

Linda

Dobrý den,
prosím jaký objem mají koktejly které jsou v nabídce voucheru?
 Děkuji

Žižkovská věž

Dobrý den, Lindo,
koktejly mají objem cca 1–2 dcl + led.
Hezký den,
Daniela.

Jana

Dobrý den, je to nějak omezeno časově? Děkuji

Žižkovská věž

Dobrý den, Jano,
jak je již uvedeno u akce, voucher můžete využít ve všední dny v době od 10:00 do 23:00 hodin.
Hezký den,
Daniela.

Sabina Bedřichová

Zdravím, mám dotaz, zda je na nás jestli půjdeme nejdříve do observatoře a poté na drink nebo je pořadí určeno? :)

  • Potřebujeme mít voucher vytištěný nebo stačí jen znát kód? 
Díky za odpověď!
Žižkovská věž

Dobrý den, Sabino,
rezervaci, kterou si děláte, je vždy na bar(rezervace míst). Na vyhlídku se rezervace nedělá a tam si můžete vyjet kdykoliv předtím, nebo potom, to je už na Vás.

Hezký den,
Daniela.

Eliška

Dobrý den,

v podmínkách uplatnění píšete, že je možno využít voucher využít ve všední dny od 10 hod a v nabídce (konkrétně 1.5.) mi vyjíždí termín od 12 hod do 15 a už plně obsazený. V 10 hod případně v 11 je také plno? Bohužel mohu jen 1.5. do 14 hod, poté už budu mimo Prahu… Díky za odpověď a přeji hezký den.

Žižkovská věž

Dobrý den, Eliško,
bohužel, pokud Vám formulář nenabízí jiné časy, znamená to, že máme obsazeno. Musíte využít jiný termín, platnost je do 30. 6., takže volných míst je mnoho.
Hezký den,
Daniela.

Petra

Dobry den, udelala jsemsi rezervaci na 1.5na16.30.Chtela jsem se zeptat, jestli je rezervace v poradku. Dekzji Petra

Žižkovská věž

Dobrý den Petro,
pokud jste si rezervaci udělala přes náš online systém, pak je vše v pořádku a s rezervací můžete počítat. Pokud mi napíšete i příjmení, zjistím Vaši rezervaci.

Hezký den, Daniela.

Irenka Konvalinkova

Chtěla bych dvakrát na 1.5.na 18.00 je možné vyměnit coctejl za sklenku vína?dekuju a přeji krásný dwn

Žižkovská věž

Dobrý den Irenko,
bohužel je nápoj daný a nelze jej měnit, pouze za nealkoholickou variantu.
Hezký den, Daniela.

Dana

Dobrý den, jde voucher využít i na nějaký nealkoholický nápoj. Děkuji Dana

Žižkovská věž

Dobrý den Dano,
na místě si můžete říct o nealkoholickou variantu nápoje. Nebude problém se na místě domluvit s barmanem.
Hezký den, Daniela.

Daniela Žáčková

Dobrý den, je zajímavější výhled z věže přes den nebo až večer? Ráda bych provedla mimopražské známé.Děkuji

Žižkovská věž

Dobrý den, Danielo,
záleží na Vás, co je lákavější pro Vás, zda osvícená večerní Praha, nebo Praha za denního světla. Obě varianty mají své kouzlo. Zkuste přijít před západem slunce a uvidíte Prahu za světla i za tmy.
Hezký den, Daniela.

Dominika Šťastná

Dobrý den,
děkuji Vám za předchozí odpověď.
Navštívíme Vás tedy v pátek 19.5., ale rezervační systém mě na tento den nechce pustit.
Máte nějakou soukromou akci nebo mě systém pustí až od 1.5. kdy začíná voucher platit?

Žižkovská věž

Dobrý den, Dominiko,
chyba byla v systému, na pátek by tedy měla rezervace jít, v těchto dnech by se měla chyba opravit a poté Vám rezervace půjde udělat.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Hezký den,
Daniela.

Dominika Šťastná

Dobrý den,
vidím, že voucher lze uplatnit jen ve všední dny, bohužel se do Prahy chystáme o víkendu. Lze přijít i o víkendu a zaplatit nějaký příplatek nebo tato možnost není možná?

Žižkovská věž

Dobrý den, Dominiko,
bohužel, voucher platí jen po – pá. O víkendu můžete přijít bez voucheru a vybrat si z nabídky přímo u nás.
Děkuji a přeji pěkný den,
Daniela.

Daniel Pohan

Dobrý den, zapomněli jsme na dárek, voucher pro dva na drink a vyhlídku – lze ho uplatnit do dneška! Když jsem zkoušel online rezervaci, tak už na dnešní den není možná! Můžete mi poradit?

Žižkovská věž

Dobrý den, Danieli,

bohuže máme již obsazeno. Můžete ještě dnes přijít bez rezervace a drink si vzít s sebou na vyhlídku.
Hezký den,
Daniela.

Petra

Dobrý den,
u nabídky píšete, že lze využít pouze ve všední den, ale při kliknutí na online formulář, nejde zaškrtnout pátek. Půjde nabídka tedy využít v pátek 5.5.??
 Děkuji

Žižkovská věž

Dobrý den, Petro,
objednávat půjde nejspíš až od 1.5., zjistím a zařídím, aby to šlo.
Hezký den,
Daniela.

Michaela

Dobrý den, chtěla jsem se Vas zeptat vstup do observatoře je také do 22:00h?

Žižkovská věž

Dobrý den, Michaelo,
na observatoř můžete kdykoliv, je otevřena až do půlnoci.
Hezký den,
Daniela.

Petra Krykorková

Dobry den mam stejny dotaz jak Jiri, chtela jsem si koupit voucher, a udelat rezervaci na 1.5,kdy se chystame s manzelem do Prahy ono to nejde, je mozne udelat vyjimku a udelat mi rezervaci hned na toho 1.5. . Dekuji Petra.

Žižkovská věž

Dobrý den, Petro,
zjišťovala jsem situaci a bohužel 1.5. máme soukromou akci, proto není na tento den možná rezervace.
Omlouváme se a přeji Vám pěkný den,
Daniela.

Miroslav Kolenyak

Dobrý den,
moc rád bych využil voucher jako překvapení pro moji sestru, která si vždy přála navštívit Žižkovskou věž, ale bude tu jen do 30.4. Je možné se nějak domluvit s jednodenním předstihem uplatnění voucheru prosím? Děkuji za odpověď!

Žižkovská věž

Dobrý den, Miroslave,
bohužel, vouchery platí od 1.5. a není možné jej uplatnit dříve. Můžete nás však navštívit i bez voucheru, jsme tu pro Vás denně od 9:00 do 00:00 hodin.
Hezký den,
Daniela.

Pilar

Hello,

is it possible to go up to the tower and go to for the cocktail with a dog?

 Děkuji

Žižkovská věž

Hello, Pilar,
we accept only a little dog, to the Observation you have to pay 90 CZK for a dog.
Thank you and have a nice day,
Daniela.

Milada

Dobrý den, chtěla bych vzít s sebou 6 letého vnoučka. Mám mu také koupit vstupenku a pakliže ano, je možné i nealko drink ? Děkuji Milada

Žižkovská věž

Dobrý den Milado,
pokud zakoupíte voucher i pro svého vnoučka, dá se samozřejmě vyměnit drink za nealko. Bez voucheru by dítě doplácelo na místě vstup na vyhlídku 140 CZK + si můžete cokoliv vybrat z menu nahoře v baru za příplatek. Je tedy na Vás, co je pro Vás výhodnější.
Hezký den,
Daniela.

Jiří Pohořalý

Dobrý den, proč není možné udělat online rezervaci na květen (konkrétně 17.5.)?

Žižkovská věž

Dobrý den, Jiří,
rezervace bude možné dělat až od 1.5.2017, v tuto chvíli jsou rezervace pouze do 23.4.2017, které se týkají starších voucherů.
Poté si již můžete rezervaci dělat i Vy.

Hezký den,
Daniela.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru