Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Staňte se hrdinou: Podpořte děti v nouzi dárkem, který zachraňuje životy

5,0 / 5 UNICEF Praha - Staré Město  (mapa) 297 přispělo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Evelina

Uvítala bych informaci u nabídky, která byla uváděna v přechozích letech, jakým způsobem lze uplatnit slevu na dani, resp. získat příslušné potvrzení od Unicef. Předpokládám, že to bude možné po uzavření akce domluvou přes uvedený kontaktní mail přes pracovnici Unicef.
Děkuji za případné upřesnění.

Unicef

Hezký den, Evelino,
děkujeme za Váš zájem pomoci dětem prostřednictvím programů UNICEF. Je to přesně tak, jak píšete. Potvrzení o daru Vám velice ráda vystavím po uzavření celé akce na konci prosince/začátkem ledna. Prosím o kontakt na uvedený e-mail.
Ještě jednou Vám děkuji, že nám pomáháte pomáhat :-)
Srdečně zdravím a přeji vše dobré. Eva – UNICEF

Daniela

Škoda, že nelze platit přes Twisto. Jsem na to zvyklá 😞. Momentálně nemám jinou možnost. Fakt škoda.

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo,

protože se jedná o dobročinnou akci, tak v tomto případě je opravdu nutné, abychom zde platbu měli přímo od vás. Akce však poběží ještě nějakou dobu, tak třeba se najde menší obnos na příspěvek a dobrý skutek takto před Vánoci :-)

Krásný den. Míša

Dáša

Věřím vám, jenom bych ráda pochopila jakým způsobem na věc přispíváte. Například cena deky je na webových stránkách Unicef i na vašich 164 Kč. Pokud zakoupím voucher u vás, dostane Unicef 164 Kč, které zaplatím já. Pokud zakoupím voucher u Unicef, dostane opět Unicef 164 Kč, které zaplatím já. Proto jsem měla za to (a pořád mám ten dojem), že Slevomat přispívá pouze tím, že nabídku pro Unicef propaguje. I to je samozřejmě dobře, jenom chci vědět jak to je.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dášo,

ano přesně tak, pomáháme propagací tohoto dobrého skutku. A zároveň si jako jednotlivci také kupujeme vouchery, já si zakoupila ihned první den :-)

Krásný den. Míša

Dasa

Dobry den,
Pridava Slevomat ke kazdemu zakoupenemu voucheru take svuj prispevek nebo Unicef podporujete pouze touto propagaci?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Dášo,

my jsme si již zakoupili vouchery, u dobré věci nikdy neváháme s příspěvkem:-)

Krásná zbytek víkendu. Míša

Eva Zajíčková

dobrý den, takže stačí jen koupit a už nic nedělat? nikam s tím voucherem nemusím chodit?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Evi,

ano přesně tak, nechceme vám přidělávat starosti před vánočními svátky :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Petra

Dobrý den, je nutné s číslem voucheru do sídla UNICEF? Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Petro,

děkujeme za váš zájem. Po zakoupení již nemusíte nic řešit, voucher se automaticky uplatní. :-)

Přeji hezký pátek, Jirka.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru