Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pastelky? Nuda! Kreativní děti se učí kreslit barevnými kameny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Anna Konvicová

Dobrý den,

ráda bych objednala kamínky v modrém a červeném sáčku, ale nevím jak postupovat v objednávce, poradíte mi prosím? Děkuji

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den, my pouze balíme a odesíláme balíčky a do procesu objednávky tím pádem bohužel nevidíme, ale naši partneři ze Slevomatu Vám moc rádi pomohou. :)

Níže zasílám kontakt – konzultant@slevomat.cz Tel. – 222 745 342

Přeji krásný večer.

 Michal

Lenka

Dobrý den,
jsou kameny vhodné i pro 5 leté dítě?
 Děkuji

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den, určitě, vhodné jsou od 3 let. Hezký večer. :)

Veronika Hulkova

Dobry den,zbozi jsem objednala,ale zadala jsem spatny zpusob platby…jde to nejak zmenit nebo mam udelat novou objednavku?Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Veroniko,

jaký způsob platby byste chtěla? :-)

Hezký den. Míša

zdena jakubová

Dobrý den, chtěla bych zásilku platit až při vydání na poště, je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeno,

moc mě to mrzí, i když do budoucna nevylučujeme změnu, zatím to není možné :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Pavlína Wittrová

Dobrý den, jsú kameny opravdu zdravotně nezávadné? Dcera rádá pastelky okusuje, tak aby nebyl malér, když dostane chuť na kamínek :))). Předem moc děkuji za ujištění

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den Pavlíno, posílám Vám info ke kamenům – kameny na malování jsou vyrobeny ze sójového vosku, který je dělán ze sójových bobů v USA a přírodních minerálních barev. Jsou tedy bezpečné (vyhovují bezpečnostním směrnicím pro uvedení na trzích v zemích EU podle certifikátu EN71–3:2013), netoxické a ekologicky šetrné – nemusíte tedy mít strach, pokud má vaše dítě ve zvyku pastelky okusovat. Jen dejte pozor, aby dítě pastelku nevdechlo – proto se raději doporučují až pro děti od 3 let.
Hezký den.

Jitka Machovová

Dobrý den, kde jsou kamínky prosím vyrobeny?

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den Jitko, kamínky jsou vyrobeny v USA z přírodních sojových bobů. :)
Hezký den.

Jitka Machovová

Je možný osobní odběr v Brně? Ještě dnes bych si kamínky vyzvedla :). Dcera ráda maluje a už se na novinku těší.

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den Jitko, osobní odběr bohužel nemáme.
Máme pro Vás v nabídce možnost dopravy s osobním vyzvednutím na Zasilkovna.cz
Zvolíte si, jaká pobočka je pro Vás nejvhodnější a na ni si balíček necháte zaslat. Kdybyste měla jakýkoliv dotaz volejte, pište a rádi Vám pomůžeme. :) Hezký večer.

Gabriella

Rada bych Vas jen upozornila, ze pokud Vam dam negativni hodnoceni produktu a Vy na nej sproste reagujete urazkami na uderniky z Ciny, tak Vam nemam jak reagovat, v hodnoceni uz odpovedet nelze. Neni treba kvuli miniaturnimu produktu urazet Cinany ani jine narody. Mam pravo na nazor, ze vase zbozi je absolutni otres. Nemusite s tim souhlasit, ale nemusite urazet. Nekdy je lepe i na negativ nereagovat, nez ho rozmazavat. Muj pristup se Vam libit nemusi, ale Vas pristup je o to horsi, ze Vy jste prodejce. Vulgarni reakce prodejce vypovida nejen o prodejci, ale i o jim deklarovanem zbozim. Dle hodnoceni, sve zbozi zatim chvalite jen Vy. Nejsem sama, kdo Vam pise, ze zbozi je predrazene a neodpovida velikosti. A ne, necekala jsem cihlu, cekala jsem kamen o prumeru 3 cm, nikoliv o delce 3 cm. Mam tu ruku trilete holcicky a Vase kameny, ktere dorazily, by se ji v ruce ztratily. Dlan v nejdelsi delce ma 11 cm, nema sanci uchopit tak male kaminky, nedalo by se jimi malovat. Tak to proste je. Ale muzete s tim nesouhlasit. Proto jsem odstoupila od smlouvy a zbozi Vam vratila. Ovsem uz mi nikdo nevrati ztraceny cas cesty k Zasilkovne a postovne 50 Kc. Tedy uvedomte si, duvod meho pristupu. Je slusny, ale negativni.

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabčo,

velice mě mrzí tato negativní zkušenost, kterou s tímto výrobkem máte. Pravděpodobně došlo ke komunikačnímu šumu, prodejce samozřejmě nechtěl nikoho urazit. Věřím, že se v tomto případě jedná o výjimečnou situaci, vzhledem ke spokojeným zákazníkům, kteří mají s tímto výrobkem dobré zkušenosti. Platba se vám tedy v tomto případě vrátí a můžete případně vybrat něco jiného z nabídky jako dárek na Vánoce, které se nezadržitelně blíží :-)

Hezký den. Míša

Pavlína

Dobrý den,

kolik balení je možné poslat na jedno poštovné? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno,

na jedno poštovné lze zaslat až 10 kusů.

Hezký den. Míša

Eva

Dobrý den, zaujala mně Vaše nabídka, ale velikost kamenů se mi zdá dost malá.
Jsou-li velké 3cm, tak během chvíle je dítě musí vykreslit…máte s jejich používám vlastní zkušenost?Např. jejich úchop, kreslí s nimi Vaše dítě, dítě kamarádů..?Děkuji za odpověď.Eva

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den, s kameny zkušenosti máme a u dětí se těší velké oblibě, jelikož se jim velice dobře drží díky jejich ergonomickému tvaru. Skvěle pomáhají zlepšovat jemnou motoriku. Co se vykreslování týká, nejdou tak lehce vykreslit, jak se může zdát. Jsou vyrobené ze sójového vosku a lze s nimi nakreslit velké množství obrázků :)

Helena Mikešová

Je možný osobní odběr v Praze?

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den, ano je. Můžete si vytvořit objednávku a zvolit pro Vás nejdostupnější pobočku Zásilkovny a na ní si objednávku vyzvednete.

ANdrea

Dobrý den,
jak dlouho kameny vydrží? Např. jako klasická voskovka nebo se kámen vymaluje rychleji? Děkuji.

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den, záleží, jakou intenzitou s ní malujete. Vlastnosti má však podobné voskovce.

Aneta

Dobrý den,
byl by možný osobní odběr zdarma v Brně? Všimla jsem si, že na svých stránkách ho nabízíte.
Předem děkuji.

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den,

k téhle akci bohužel osobní odběr možný není, ale zapracujeme na tom a při další akci určitě dostupný bude. :)

Veronika

Dobrý den,
lze těmito kameny malovat i na jiné materiály než na papír? (asfalt, dřevo …)

Dobrehrackarstvi.cz

Dobrý den,

co se dřeva týká, tak v rámci možností ano. Na asfalt je určitě nedoporučujeme, přeci jen jsou vyrobené ze sojového přírodního vosku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru