Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské thermo legíny s bambusovým vláknem + dárek zdarma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Váchalová

Dobry den v pase je guma ?

wo-men

Dobrý den,

v pase je pružný lem.

S pozdravem,
wo-men.cz

Vlasta

Dobry den prosim muzete mi poradit s velikosti?V Pase mam 85cm a pres boky 102cm.Bude mi sedet velikost M/L ? Dekuji za odpoved

wo-men

Dobrý den,

podle pasu by Vám tato velikost měla sedět. Podívejte se však do akce na velikostní tabulku, aby Vám legíny seděli i délkově.

Děkujeme za Váš dotaz

Lulu Málková

Tak jsem bohužel nestihla koupit velikost M/L, dneska byly a ted jsem chtěla zaplatit a už nejsou, budou ještě nebo to bylo naposledy :( ?

wo-men

Dobrý den,

kontaktujte nás, prosíme, na email info@wo-men.cz.

Děkujeme Vám

Lulu

Dobrý den,
budou ještě k dispozici ve velikosti M/L?

 Děkuji

wo-men

Dobrý den,

navýšení by ještě mělo proběhnout.

Děkujeme za Váš dotaz

iva

Proc po me chcete platit prevodem, kdyz to mam na twisto?

wo-men

Dobrý den,

objednávky ze Slevomatu musíme převést do našeho systému kvůli generování faktury. Pokud Vám přijde email, že se čeká na platbu, zároveň Vám poté dorazí, že byla platba přijata (tím se generuje faktura). Systém toto generujeme automaticky zejména právě kvůli faktuře. Proto tyto emaily tvoří spíše přehled Vaší objednávky. Nám tedy nic neplatíte, ale poté pouze Twistu.

Děkujeme za pochopení

Margita Legezová

Dobrý večer,
jakou si mám objednat velikost při mírách 73 cm v pase,94 cm přes boky?
 Děkuji

wo-men

Dobrý den,

podívejte se na naší velikostní tabulku. První číslo je vždy klidový stav legín a za pomlčkou je rozměr, do kterého jdou legíny natáhnout. Porovnejte s tabulkou například jiné Vaše legíny nebo kalhoty a poté zvolte nejblíže odpovídající velikost. Pokud si nebudete stále vědět rady, napište nám na info@wo-men.cz a poradíme Vám.

Děkujeme za dotaz

Lucie

Můžu se prosím zeptat, zda mají legíny uprostřed šef a zda jsou mírně průhledné nebo vůbec? Děkuji

wo-men

Dobrý den,

legíny mají šev a průhledné nejsou :-)

Děkujeme za dotaz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru