Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Důstojné místo posledního odpočinku: úklid a péče o hrob

4,8 / 5 Barboleta Barboleta - Praha (mapa) 1 prodej

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Michal

Dobrý den,
dovolte mi abych sem vložil svůj příspěvek. Trvale jsem pracovně v Praze a hrob mám na Moravě. Osobně na kontrolu hrobu cca 1× až 2× za rok a tedy nemám vůbec čas řešit nějakou údržbu hrobového místa. Proto se mi o hrob stará moje sousedka. Během roku mi dělá celkovou údržbu hrobu a pokaždé mi po svém zásahu zašle foto. Samozřejmě jí platím roční poplatek za takovou službu. Jsem rád že jsem takového člověka našel.
Opravdu tedy nechápu hloupé komentáře, zde uvedené. Firmě BABOLETA plně fandím a pokud bych neměl člověka, který se mi o náš hrob stará, rád bych služby využil.
Přeji Vám hodně úspěchu a hloupé komentáře přehlížejte.

Michal Coufal

Baboleta

Dobrý den, ze srdce děkujeme za Vaše slova, pane Coufale. Přesně tak je myšlena naše služba.

ZUZANA HANOUSKOVÁ

To je žert ? A vzpomínat nad hrobem na blízké budete také ?

Baboleta

Dobrý den, ne, ani jedno. Je to služba pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu sami (již) nemohou.

Kateřina

V ceně varianty:
■osázení dodanými květinami
■zajištění a aplikace vybrané sezónní výzdoby – dušičky, Vánoce, Velikonoce 

  • proč se tedy za květiny a výzdobu doplácí, když to má být zahrnuto v ceně?
Baboleta

Dobrý den, květiny a výzdoba nejsou zahrnuty v základní ceně. Můžete nám je dát nebo říct, co Vy chcete a my osázíme. Omlouvám se za nepřesnou formulaci.

Raduška

Tak to je hlína.

RAV

Dobrý den, je možný úklid v Kladně?? Musíme být přítomni, nebo hrob dle označení najdete sami?? Děkuji

Baboleta

Dobrý den, v Kladně není problém. Nemusíte být přítomni, dáte-li dostatečné označení, případně pak budeme mít na Vás kontakt, najdeme sami. Po té pošleme fotodokumentaci.

Alena B.

Dobrý den, uklízíte hroby po celé ČR, i v malých vesnicích?

Baboleta

Dobrý den, uklízíme i v malých vesnicích, ale v současné době jen v určitých okresech. Kam byste to potřebovala?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru