Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupy do zrcadlového labyrintu a kaleidoskopického kina

4,4 / 5 Wax museum - Imaginarium Praha Praha - Staré Město  (mapa) 2 246 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Ivanik

Dobrý den, Chtela bych tento voucher k Vánocům . Plánujete platnost i do dalšího roku? Dekuji

Wax museum - Imaginarium Praha

Dobrý den, platnost voucheru máme v plánu prodloužit do 15.1.2017.
Snad Vám to pomůže :)

Markéta

Dobrý den, kam bychom se měli tedy podívat, pokud můj 4 letý chce jen do imaginária ( když tam byl ve 2,5, tak ho bavil ten „písek“ a jak se z něj dala udělat sopka, teď by si možná užil více, přestože spousta věcí je až pro školáky )? Děkuji

Wax museum - Imaginarium Praha

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Imaginárium libilo.
Momentálně ale pracujeme na nové a větší výstavě v novém prosotru, určitě se o otevření dozvite včas :)

hana

Dobrý den,
Jak bude otevřeno 27.12 ? Budem v Praze díky H

Wax museum - Imaginarium Praha

Dobrý den, 27.12. máme otevřeno klasicky 10:00 až 20:00.
Děkujeme

Kubartová Monika

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na možnost prodloužení voucheru. Koupila jsem vstupenku pro rodinu, ale bohužel jsem se zapomněla podívat na datum platnosti, které je do koce roku. Je to dárek k Vánocům. Proto jsem chtěla poprosit, zda by bylo možné prodloužení…moc děkuji. Přeji pěkný den. Kubartová

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko,

moc mě to mrzí, ale prodloužení bohužel není možné. Nicméně vidím, že už máte vouchery stornované. Je tedy vše v pořádku? :-)

Mějte krásný den. Míša

Jarmila Novotná

Dobrý den, uvádíte, že senioři nad 65 let platí vstupné jako děti do 15ti. a 71leté paní píšete, že zaplatí za dospělého 49,– Kč. ???

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo,

moc se omlouvám, jednalo se o překouknutí, chybka byla napravena, děkuji vám za upozornění :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Petra

Dobrý den, ráda bych navštívila Kombinaci Muzeum + Imaginarium + Kaleidoskopické kino. Z výše uvedeného dotazu paní Gabriely a Vaší odpovědi, že Imaginárium je přestěhované a není součástí expozice znamená, že není součástí vstupného při: http://www.waxmuseumprague.cz/wax-museum-praha → 250 Kč? Děkuji za upřesnění.

Kontriková Michaela

Dobrý den, je vstup do 15 let včetně prosím?

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo,

ano vstup je včetně 15 let :-)

Hezký den. Míša

Veronika

Dobrý den,
můžeme labyrint a kino navštívit i s kočárkem?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Verčo,

kočárek můžete vzít, ale musí zůstat stát před vstupem do bludiště či kina, bohužel tam by se nevešel :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

vLASTA kOPEČNÁ

Zdravím, jaké je vstupné pro 15.leté děti? Jsem babička, 71 let, vnoučata přijedou z ciziny, vnučka 9 let, dvojčata 15 let. Kolik zaplATÍM ZA NÁS ČTYŘI? dĚKUJI A ZDRAVÍM

Slevomat.cz

Dobrý večer, Vlasto,

děti do 15 let stojí 39 Kč. Vy zaplatíte 39 Kč, tedy také jako vstupné pro dítě :-)

Užijte si rodinný výlet :-) Míša

Monika

Dobry den, mohu na rodinne vstupne 1 dospeli a 3 deti?
Dekuji Monika

Wax museum - Imaginarium Praha

Dobrý den, tahle kombinace je taky v pořádku.
Děkujeme

Petra Ullrichová

Dobrý večer,
může uplatnit rodinné vstupné 2+2 i matka, dcera, babička? Nebo 2 ženy a 2 děti?
Děkuji.

Wax museum - Imaginarium Praha

Dobrý den, všechny tyhle kombinace určitě nebudou problém.
Děkujeme a těšíme se.

Gabriela

Dobrý den, je v ceně vstupného stále také vstup do imaginária? Děkuji.

Wax museum - Imaginarium Praha

Dobrý den, imagínárium už bohužel není součástí expozice, stěhujeme ho na jiné místo.
Děkujeme za pochopení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru