Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Unisex župany Pierre Cardin v různých barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Karolína Flašarová

Dobrý den, župan jsem kupovala jako dárek a tak jsem ho před předáním nezkontrolovala a po rozbalení jsem bohužel zjistila, že se na obou rukávech páře. Chtěla bych se zeptat, zda by byla možná výměna zboží nebo pouze vracíte peníze? Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, paní Flašarová. Výměna je samozřejmě možná, prosím kontaktujte nás na email info@aga24.cz, abychom mohli tento problém vyřešit. Hezký den.

Dušan Formánek

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda je dostupný župan Unisex Pierre Cardin Verden, ve velikosti S, děkuji

AGA Brands

Dobrý den, dnes jsme spolu již hovořili, župan máme pro Vás již odložen. Hezký den.

Michaela Kratochvílová

Dobrý den,

chci se ujistit, e župan je ze savého materiálu a ne z takového plyše, kterých je tedd plno všude. Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, župan není plyšový, jedná se o 100% bavlnu připomínající strukturu jemného froté . Hezký den.

Marie

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda u velikosti XXL je skutečně pas pouze 64cm,nebo jakje to měřeno.Děkuji.

AGA Brands

Dobrý den, pas je opravdu 64cm, obvod tedy 128cm. Župan je měřen jako zavinutý. Hezký den.

Simona Dočekalová

Dobrý den,

Jelikož jde o uni a ráda bych přítelovi koupila vel L, jeho vel je M/L. Je velikost dostačující nebo mám vzit raději větší?

Díky za radu

AGA Brands

Dobrý den, předpokládáme, že by tato velikost měla být dostačující, nicméně radši zkontrolujte dle velikostní tabulky. Hezký den.

Jan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli máte župany v krátkém provedení. Děkuji za odpověď

AGA Brands

Dobrý den, bohužel župany v krátkém provedení v nabídce nemáme. Hezký den.

Jitka Petrová

Dobry den, mam asi laicky dotaz na material zupanu. Mam problemy / kozni alergie a uz dlouho bojuju s problemem se zupany, ktere se tvari jako " prirodni/natural/ bavlna" a v realu
se jedna o ruzne pocesane a
jinak upravene materialy… Zatim
jsem v obchodech nenarazila na " starou dobrou bavlnu/ frote –
savou, takovy ten povrch s
ocky"… Je sance, ze me Vas
zupan – s upravou Mikrovlakno – bude vyhovovat? Mohu v
opacnem pripade zbozi vratit?
 Dekuji

AGA Brands

Dobrý den, materiál je 100% bavlna, ale opravdu nelze zaručit, že Vám bude vyhovovat. Zboží můžete vrátit do 14-ti dní od jeho převzetí :-) Hezký den.

Bronislava

Dobrý den, proč píšete, že jsou župany Unisex, přitom u všech obrázků máte napsáno, že se jedná o pánský župan?

AGA Brands

Dobrý den, jedná se o župan jak pro dámy, tak pro pány. Děkujeme za upozornění, chybu co nejdříve opravíme :-) Přejeme hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru