Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské bavlněné polokošile Ralph Lauren

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hanka Vršecká

Dobrý den chci se zeptat objednala jsem si tričko a až potom jsem koukala na vaše hodnocení kde někteří píšou že se nejedná o originál mohu poprosit o vaše vyjádření?

AGA Brands

Dobrý den, pro schválení akce poskytujeme Slevomatu vždy všechny potřebné dokumenty, které jsou součástí schvalovacího procesu. Kdybychom prodávali falzifikáty, určitě by naše akce nemohla být schválena. Hezký den.

Milena Kadlecova

Dobry den,

ve velikosti xxl mate uz jenom v cerne barve. Nebudete jeste doskladnovat jine barvy?
Dekuji za odpoved
Kadlecova

AGA Brands

Dobrý den, s největší pravděpodobností v nejbližší době nikoliv. Hezký den.

Alena Peštová

Dobrý den,
zakoupila jsem u Vás tričko i svetr Ralph Lauren, materiál úžasný, vzhledově moc pěkné kousky, jen u trička je kolem značky takový jakoby flíček, který je pravidelný (přesně obepsaný znak) je to tak schválně nebo je to zrovna špatný kousek? Může se samozřejmě stát, proto se ptám (navíc je mám jako dárek k Vánocům)…Jinak jsou naprosto úžasný :-) Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, paní Peštová, pro jistotu nám prosím pošlete email (info@aga24.cz) s fotografií výše popsaného. Děkujeme a přejeme hezký den :-)

Lenka Klimešová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jelikož bych oblečení kupovala jako dárek k Vánocům a dotyčný člověk si vyzkouší oblečení až „pod stromečkem“. Je možné popř. zboží s visačkami vyměnit?

 Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, pokud bude zboží s visačkami, tak není problém jej po Vánocích případně vyměnit :-) Přejeme hezký den.

Tereza

Dobrý den, prosím u velikosti XL je délka opravdu pouze 72 cm? Zdá se mi to velice málo, v porovnání s ostatními tričky. Tričko má být pro přítele, které je vysoký. Děkuji za odpověď.

AGA Brands

Dobrý den, trička byla námi přeměřena, tabulka odpovídá. Děkujeme a přejeme hezký den.

Lenka

Dobrý den,
jsou polo trika klasické nebo slim.

AGA Brands

Dobrý den, jedná se o klasický střih. Děkujeme za dotaz :-)

Niki

Dobrý den,je k triku ralph lauren i papírová taška ?

AGA Brands

Dobrý den Niki,

ne, není. Zboží je odesíláme v originálním obale (sáčku).

Hezký den :)

Ivana

Také bych prosila tabulku velikostí s rozměry. Děkuji.

AGA Brands

Dobrý den Ivano,

ano, velikostní tabulku doplníme.

Hezký den :)

Markéta

Dobry den,
Muzete prosim uvest tabulku velikosti? Minimalne obvod pres hrudnik?
 Dekuji

AGA Brands

Dobrý den Markéto,

pracujeme na doplnění velikostní tabulky, mějte prosím strpení a samozřejmě se omlouváme za tento nedostatek.

Hezký den :)

Honza

Tabulka velikostí? Je M jako oficiální 48/50 nebo to je naopak L? Obvod přes hrudník ke každé velikosti prosím. Bez toho přece nemůžete oblečení nabízet. Děkuji!

AGA Brands

Dobrý den Honzo,

děkujeme za upozornění, během chvilky bude velikostní tabulka k dispozici.

Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru