Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Přírodní vonné oleje do aromalamp i do domácí lékárničky – maxibalení 20 ml

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Rožnovské pivní lázně 930 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana

Dobrý den.Zboží mi mělo přijít do 5.1.Dnes je 10.1 a nic nevím.Myslela jsem že po vánocích bude dodávka rychlejší. Měla jsem jednu sadu jako dárek,který jsem potřebovala na 8.1,děkuji

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den, velice nás mrzí, že Vám zboží nedorazilo do Vámi požadovaného termínu, nicméně než vkládat příspěvek do diskuze, jste měla kontaktovat Pivovarský obchůdek a to buď e-mailem: eshop@roznovskepivnilazne.cz a nebo telefonicky na tel. čísle 725 947 020. Z tak­to vloženého příspěvku nejsme schopni dohledat o jakou objednávku se jedná. Děkujeme za pochopení

Jiřina Honysová

Dobrý den.Dostanu k objednávce aroma lampu i když si sestavím sadu olejů podle sebe?

Rožnovské pivní lázně

dobrý den,
samozřejmě. Lampička je jako poděkování za větší objednávku.

Hezký den

Honza

Dobry den, oleje od vas mame z minula a jsme spokojeni, dokonce jsme dostali opetovne aroma lampu (prvni prisla rozbita), takze dvojite dekuji :) ted muj dotaz, pujde misto aroma lampy (pri objednani 3ks) dostat jako bonus dreveny list na pokapani z teto nabidky? Dekuji za odpoved

Rožnovské pivní lázně

dobrý den,
samozřejmě že ano, jen je toto nutné napsat na mail s označením kodu objednávky na mail kolegyně: hhilpertova@seznam.cz.
Hezké dny

Josef Telíček

Nevím,proč mám platit hned 49 kč za vyzvednutí,když jsi chci udelat tři objednávky postupně,abych využil kredity,tak nechci asi nic…proč bych mel platit třikrát vyzvednuti celkově za 147 kč u esencí za 69 kč,tak pokud takto,tak nechci…díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe,

stačí si vložit zboží společně do košíku a bude vám účtováno pouze jedno poštovné :-)

Hezký den. Míša

Jana Smetková

Dobrý den, ráda bych si objednala 3 různé oleje, ale nechci dělat objednávku každou zvlášť, protože mám dost kreditů, jak to mám udělat? Nebo si mám objednat sadu a napsat, že místo například levandule chci pomeranč? To se mi ale opět nevyplatí finančně… děkuji Jana S.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

stačí si vámi vybrané oleje postupně vložit do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

Zdeňka Rosová

Kde si mohu zboží vyzvednout??

Slevomat.cz

Dobrý večer, Zdeňko,

osobní odbě je možný v Rožnově pod Radhoštěm.

Hezký den. Míša

Michaela Holanová

Dobrý den,objednala jsem si oleje podle popisu zcela prirodni a na vsestranne pouziti.Velice me zarazilo,kdyz jsem si po obdrzeni na lahvicce precetla,ze se pouzivaji pouze na odparovani (dle popisu Slevomatu vhodne na kloktani)a nesmi prijit na kuzi (dle popisu na Slevomatu vhodne na drobne ranky).A dalsi vec,ze se nesmi pouzivat u malych deti!Nezlobte se,ale proto jsem oleje – PRIRODNI – objednavala,abych z nich vyrobila domaci kosmetiku prave pro deti.Vypada to,ze zbozi se s nabidkou Slevomatu neslucuje.

Rožnovské pivní lázně

dobrý den,
texty na lahvičce, které jsou uváděny na balení, jsou povinné a jsou stanoveny vyhláškami EU. Jedná se o zcela přírodní 100% esenciální oleje (tzv. silice) a za tím si stojíme. Jak s nimi naložíte, je zcela ve Vaší kompetenci. Pokud identické texty nejsou uváděny na jiných 100% esenciálních olejích, pak tito výrobce porušují zákon o označování produktů. Informace Slevomatu jsou odpovídající zvyklostem a logice, jak se běžně s esenciálními oleji nakládá.

Dagmar Rottová

Dobrý den,když si objednám více lahviček vonných olejíčků do aromalamp kolik budu platit poštovné ?Budu platit jen jedno poštovné? Děkuji Rottová

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den, jen jedno poštovné. Děkujeme.

Jana

Dobrý den, chci se zeptat. Objednala jsem sadu aroma lampy a olejíčků.
Měla bych zájem o hnědou lampu, je možné si zvolit barvu, příp. jakým způsobem, až po zaplacení? Při objednávce taková možnost nebyla.
Předem děkuji za info. Tomečková

Rožnovské pivní lázně

Dobrý den, napište Váš požadavek rovnou na eshop@roznovskepivnilazne.cz s údajem o kterou objednávku se jedná. Děkuji.

Karolína Holinská

Dobrý den,
můžu se prosím zeptat kolik procent tyto produkty obsahují silice?
 Děkuji

Rožnovské pivní lázně

dobrý den, je to čistý vysoce kvalitní neředěný 100% olej, pokud se ptáte na esenciální oleje.
Co se parfémů týče, pak obsahují jen čistý 100% parfém, který na trhu nemá obdoby. Běžný parfém obsahuje max. 20% parfému. hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru