Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2–3 dny v krásném hotelu v centru Prahy: Podzim, advent i zimní pohoda

4,3 / 5 Hotel Lavanda Praha (mapa) 67 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika Brůžková

Dobrý den,
máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu 9.12.-10.12.2016? Děkuji za odpověď.

Luboš Klíma

Zdravím Vás a mám dotaz na možnost u Vás mít možnost rezervovat ubytování v termínu z 26.11na 27.11.2016.Děkuji.

Hotel Lavanda

Dobry den, v tomto terminu mame par poslednich volnych pokoju

Kamila

Dobrý den, byl by ještě volný 2× dvoulůžkový pokoj v termínu 11.-13.11.2016
Děkuji za odpověď, Kamila

Hotel Lavanda

Dobry den, bohuzel 11–13.11 kapacita hotelu je plne obsazena

Kateřina

Dobry den,mate volny termin 4.2.a 5.2.2017?
Dekuji za odpoved.
Kuckovic

Hotel Lavanda

Dobry den, ano, mame volno

Lukáš Štěpánek

Dobrý den,

poslal jsem Vám již 3 emaily, na které mi nikdo dosud nikdo neodpověděl. Do této chvíle mi nikdo rezervaci nepotvrdil, přičemž dle tel. komunikace máte na 25. – 26. listopadu pokoje volné. Už to bude skoro týden, co jsem vám poslal první mail.

Děkuju, Štěpánek

Hotel Lavanda

Dobry den pane Stepanku,
na veskere maily odpovidame behem 24hodin. Bohuzel zpravu od Vas v systemu neeviduji.
Omlouvam se za veskere komplikace a prosim o kontrolu, zda jste posilal zpravu na mail manager@lavanda-hotel.cz.
Kdybyste jeste mel zajem o rezervaci velice prosim o preposlani zpravy na vyse uvedeny mail.
Dekuji za pochopeni a jsem s pozdravem.

Milos Novotný

Dobry den mate volny termin od 14.11 do 16.11 2016 za odpoved dekuji NOVOTNY

Hotel Lavanda

Dobry den, ano, v tomto terminu mame volno :)

JB

Dobry den, dnes jsem vyzkousel postup rezervace jaky uvadite v predchozi odpovedi.
Podle recepcniho byl pokoj volny do doby nez jsem rekl, ze chci uplatnit voucher Slevomatu.
Pote mi zacal vysvetlovat neco ve stylu, ze pro Slevomat mate vyclenenych jen 5 pokoju a ty jsou jiz obsazene a at si pokoj zarezervuji pres web, ze tam to pujde. Na Vasem webu i booking.com volne pokoje k dispozici jsou a z meho hlediska klienta by Vam mohlo byt jedno, jestli pokoj v pripade volne kapacity obsadite jistym clientem s voucherem nebo pouze potencialnim klientem. Tedy pokud mezi klienty nedelate rozdily a nechcete je pouze “natlacit” do prazdnych terminu , s cimz uz bohuzel zkusenost mam a stejny dojem to na ted na me dela u i vas. A i kdyby to tak nebylo, samozrejme se mohu mylit, tak vzhledem k poctu voucheru, ktere jste dali k dispozici a poctu prodanych si nemyslim, ze zrovna polovina pristiho tydne je termin, kdy by si tolik klientu Slevomatu pobyt rezervovalo. Ale treba mi to taky jen recepcni spatne vysvetlil..

Dekuji za vyjadreni
 JB

Michaela

Dobry den. Mate prosim Vam volny jeste nejaky vikend v prosinci?pro dve osoby, patek-nedele…dekuji za odpoved

Hotel Lavanda

Hezky den,

mame v despozici volne pokoje v obdobi 16.12–18.12.
S pozdravem,
hotel Lavanda

katerina

Dobry den. Je u vas moznost wellness?

Hotel Lavanda

Dobry den, mame k dispozici privatni saunu

Pavla Doleželová

Dobrý večer, dnes jsem si volala, že bych si chtěla rezervovat dva 2-lůžkové pokoje nebo apartmány v termínu 26.-27.11. a bylo mi řečeno, že se to rezervovat nedá. Myslím, že je obvyklé si předem zarezervovat termín a pak Vám zaslat voucher. Přece logicky si nezakoupím voucher, pokud nemám jistotu ubytování. Navíc uvádíte, že nejdřív je nutná rezervace. Kde je tedy chyba? Děkuji

Hotel Lavanda

Dobry vecer, omlouvam se za zmatek, kolegyne se spatne vyjadrila.
Nejdriv termin se musi „overit“, zda jsou volna mista (emailem/tele­fonicky). Jestlize Vami poptavany termin je k dispozici a mate zakoupeny voucher, pise se zavazna objednavka (jenom email!), kde musite uvest sve jmeno, datum a cislo voucheru. Obratem ji potvrdime a je to :)

Marie

Dobry den mate prosim volny termin od 4.11–6.11.2016 ? Dekuji

Hotel Lavanda

Dobry den, v tomto terminu jiz bohuzel mista nejsou.

LH

Dobrý den, je možné vouchery sčítat a využít je na pobyt na 3–4 noci?
 Děkuji

Hotel Lavanda

Dobry den, ano, to je mozny.

VIACHESLAV

Chci se dostat do vašeho hotelu 29.10.2016 na 2 dny/1 noc. Mají volný pokoj?

Hotel Lavanda

Dobry den,
dekujeme za projeveny zajem. Bohuzel v tomto terminu jiz zadne volne pokoje nejsou.

Michall Hovádek

Máte prosím volný termín z 19. na 20.11.2016,cena za dítě bez nároku na lůžko je zdarma a pejsek 83kč/noc?

Hotel Lavanda

Dobry den, v tomto terminu mista jeste jsou.

Jana Stonáčková

Dobrý den. prosím jak je to s parkováním, podle obrázku na netu se mi nezdá, že by jste měli nějaké parkoviště u hotelu. Děkuji za odpověď.

Hotel Lavanda

Dobry den, mame privatni parkovani za priplatek 405 kc na den.

Honza K.

Dobrý den, měli by jste volné pokoje v období 18.-20.10.? Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem

Honza K.

Hotel Lavanda

Dobry den, jestli mate na mysli 11 mesic, tak ano, pokoje jsou :)

jana

Dobrý den, měli byste volny pokoj v termínu 27–30/10 alespoň na 2 nebo 3 noci pro 2 dospělé a přistylku? Dekuji JB

Hotel Lavanda

Dobry den, v tomto terminu jiz volne pokoje nejsou

Hanka Doubková

Dobrý den, protože jsem zde nenašla odpověď na otázku, již položenou přede mnou, chci se zeptat, jak je to s parkováním? Děkuji za odpověď

Hotel Lavanda

Dobry den, mame privatni parkovani za priplatek 405 kc na den.

maria smatanova

Hezký večer, je myšleno za snídaně 6 eur pro 2 osoby, nebo jsou snídaně formou švédskych stolů bohaté? děkuji

Hotel Lavanda

Dobry den, cena je pro 1 osobu, snidane neni ve forme svedskeho stolu ale mame 3 standartni bohate menicka

Marie Rysova

Dobry den,
chtela jsem se zeptat jak je to s parkovaním?

Děkuji za odpoved.
 Rysová

Hotel Lavanda

Dobry den, mame privatni parkovani za priplatek 405 kc na den.

Nováková

Dobrý den, mají pokoje i kuchyňku? Děkuji za odpověď

Hotel Lavanda

Dobry den, mame pokoje typu apartman, ve kterych kuchynka je.

Jana Smolíková

Dobrý den , parkování je možné ?
Děkuji
Smolíková

Hotel Lavanda

Dobry den, mame privatni parkovani za priplatek 405 kc na den.

Veronika

Dobrý den, chci se zeptat, zdali máte volný víkend 16. 12 –18. 12? děkuji

Hotel Lavanda

Dobry den, v tomto terminu zatim mame volno

Jana Stonáčková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik by stála přikoupená snídaně?
Děkuji za odpověď. Přeji hezký den

Hotel Lavanda

Dobry den, stoilo by to 6 euro za snidane.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru