Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Excelentní dovolená v historickém skvostu Kroměříži s degustací i wellness

4,5 / 5 Hotel Excellent Kroměříž (mapa) 148 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Šárka Gavriiloglou

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte volný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v termínu od 14.2. do 16.2.Děkuji

Vechová

Dobrý den, budete prosím tuto nabídku prodlužovat i třeba na duben,nebo červen? Děkuji Vechová

Excellent Czech

Dobrý den,
od dubna prodáváme již jen balíčky přes naše stránky (balíček Komfort s prohlídkou zámku atd.)
S pozdravem
Michael Tunker

Kateřina S.

Dobrý den byl by volný 2 lůžkový pokoj 17.-19.2 ? Děkuji

Excellent Czech

Dobrý den,
je mi líto, ale všechny víkendy až do konce akce jsou již plné. Jedině mimo víkend.
S pozdravem
Michael Tunker

Jana Kalinčíková

Dobrý den,byl by tento pobyt možný od 15.4–17.4.2017 děku­ji Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

moc mě to mrzí, ale bohužel voucher nelze využít během Velikonoc.

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

Markéta Hyanová

Dobrý den,
byl by prosím ještě volný termín 10.-12.2.2017?
Děkuji.

Excellent Czech

Je mi líto, ale termín je již obsazen.

Dana

Dobrý den,je volný termín 5.-7.2.2017?
Děkuji za odpověď.Dana

Excellent Czech

Ano, ještě tam volno je.

Jana

Dobrý den..
právě jsem koupila voucher pro otce a jeho přítelkyni. Chtěla bych jim ovšem zakoupit i 1/2hod masáž pro oba a ten sud pro oba… je možnost nějakého zvlášť voucheru zakoupítelneho třeba přes e-mail? Diky.. nechci dávat penize a nevim kdy cca k vám pojedou. Diky Jana

Excellent Czech

Odpověď máte v mailu.

Lucie

Dobrý den. Je volný pokoj s manželskou postelí na termín 2.-4. 12.?
 Děkuji

Excellent Czech

Dobrý den, v tento termín máme plno. Jana Mezerová

Jana Hudcova

Dobrý den,máte volný termín 16.-18.12.?Kolik by byl doplatek za 6.leté dítě?Děkuji Jana.

Excellent Czech

Dobrý den, volno ještě máme. Příplatek za dítě je 300 Kč noc včetně snídaně. Jana Mezerová

zuzana

Dobry den,chtela jsem se zeptat na dostupnost vaseho v hotelu v terminu od 3.2.-5.2.2017?Dalsi dotaz-bylo by nas 5…jak v tomto pripade postupovat a kolik by byla celkova cena?Predem dekuji za odpoved…

Excellent Czech

Dobrý den. V tomto termínu máme ještě volné pokoje. Pokud je Vás 5, zakupte si dva vouchery a za 1 osobu zaplatíte na místě (cena 1245 Kč).
Jana Mezerová

Excellent Czech

Dobrý den,

zatím volno je. Objednáte 2 vouchery a příplatek za 3 osobu na pokoji je 1245 Kč (platba na místě).
M.Tunker

IH

Dobrý den,

máte ještě volný termín 17.-.19.11 pokoj s manželskou postelí? Děkuji IH

Excellent Czech

Je mi líto, ale termín je již obsazen.

Jančíková

Dobry den
Mate volny termin o vikenku 19 az 20.11., pro dve osoby

Excellent Czech

Je mi líto, ale termín je již obsazen.

Michal

Dobrý večer, máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 14.11. – 16.11.2016. Dě­kuji M

Excellent Czech

Dobrý den, volno ještě máme. S pozdravem Jana Mezerová

Katka

Dobrý večer,
chci se zeptat, zda máte volný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí od středy 26.10. do pátku 28.10.
Děkuji za odpověď, Katka

Excellent Czech

Dobrý den, je mi líto ale v tomto termínu jsme již obsazeni. Volné pokoje bychom měli od 1.11.2016, ovšem víkendy jsou již v listopadu obsazené. Jana Mezerová

Hana Umlášková

dobrý den máte volno 11. – 13. 11.? Je možné pobyt hradit přes FKSP? Díky za odpověď Hana Umlášková

Excellent Czech

Je mi líto, ale termín je již obsazen.
Michael Tunker

Lucie

Dobrý den,
máte volný nějaký termín od 27.12 do 31.12.2016?

Předem děkuji za odpověď.

Excellent Czech

Dobrý den,
27–29.12.2016 je ještě volno,
Michael Tunker

Vendula Firýtová

Dobrý den, mám dotaz zda jsou volné 2pokoje v termínu 26.10.-30.10.2016.
Dále zda je možné při koupi 2 vouchrů prodloužit pobyt na 4 noci a pokud ano, budou podávané večeře stejné, nebo je možné si objednat něco jiného.
Děkuji za odpověď,
Vendula.

Excellent Czech

Dobrý den, v tento termín jsme plně obsazeni. Je možné koupit si dva i více voucherů, nicméně večeře se budou podávat stejné. Jana Mezerová

Martina F.

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli máte volné 2 pokoje v termínu 28.-30.10.?? Děkuji

Excellent Czech

Dobrý den, v tento termín jsme plně obsazeni. Jana Mezerová

Milu

Dobrý den…můj dotaz…chtěla bych přijet s kamarádkou,ale obě nemůžeme ze zdr. důvodů saunu…Byla by možná nějaká náhrada místo sauny???Děkuji…Milu

Excellent Czech

Dobrý den, bohužel není možná náhrada. Balíček je kalkulován se saunou a nelze měnit za něco jiného. Jana Mezerová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru