Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Glycerinová mýdla s přírodními oleji a jemnou vůní

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iveta

Dobrý den, od této společnosti jsem před chvíli objednala arganový balíček na vlasy a ráda bych si nechala zboží zabalit do jednoho balíku s jedním poštovným. Co pro to mohu udělat? V objednávce k platbě je již započítáno druhé poštovné. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivet,

bohužel nejde objednávku již sloučit. Máte ale od nás menší dárek, abyste nemusela poštovné platit znovu :-)

Hezký den. Míša

Martin

Škoda, že lze objednat pouze Českou poštou. Mají sice úžasné a funkční on-line sledování zásilky, ale to je taky všechno. Na poštách jsou tu příšerné fronty (Praha 9, Rajská zahrada) a pracovníci mají do dokonalosti on-line služeb hodně daleko. Kdyby to šlo třeba na uloženku, šel bych do toho.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine,

to mě moc mrzí :-( Děkujeme vám za tip, pokusíme se tedy u příští akce nabídnut více možností způsobu doručení.

Hezký den. Míša

Dita

Dobrý den, je, prosim, možný osobní odběr? Dekuji DT

Slevomat.cz

Dobrý den, Dito,

moc mě to mrzí, ale doručení je možné pouze Českou poštou, ti vám to doručí až domů a nemusíte nikam chodit :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru