Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Arganový balíček na vlasy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Věra

Dobrý den,prosím jak se používá maska.Kolik minut se nechá působit a pak se opláchne?Děkuji

Inter Bio

Dobrý den,
Po umytí vlasů šamponem,naneste masky Argan crystal oil po celou délku vlasů.Nechte pusobit 3–5 minut poté opláchněte vodou.
Hezký den
Interbio.cz

David Č.

Dobrý den,
rád bych si balíček vyzvedl osobně na Praze 1 nebo 11, je mi to jedno. V komentářích píšete, že to možné není, ale na webu obchodu tuto možnost nabízíte… Jak tomu mám tedy rozumět? Díky

Radslav Hofman

Jsem nešika a smazal jse si číslo účtu a variabilní symbol k objednávce kterou jsem před chvilkou potvrdil.Prosím je možné to nějak napravit?

Slevomat.cz

Dobrý večer, pane Hofmane,

nic se neděje, zaslala jsem vám je samozřejmě ještě jednou :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Veronika Brixi

Dobrý den,

produkt jsem odsud dostala jako dárek. Škoda, že složení nebylo vidět přímo u produktu, ale až nyní zde v odpovědi pro paní/slečnu Terezu.
Produkty, až je všude napsáno „bio“, obsahují množství silikonů a jiných látek.
Tyto látky sice způsobí, že vlas vypadá dobře po umytí a na první pohled zdravější, avšak na jemnou pokožku hlavy to není zrovna dobré a zdravé.
Jelikož nemohu napsat recenzi přímo do komentářů k produktu (nebyla jsem kupující, ale obdarovaná), píšu alespoň sem… Za mne bohužel mínus.

Hezký den.

Vasek Kolman

Dobry den, chtěl jsem se zeptat zda je možný osobní odběe na hájích?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Vasku,

osobní odběr je možný pouze na Zásilkovně, můžete si vybrat tu, kterou máte nejblíže :-)

Děkuji a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Iveta

Dobrý den, ráda bych si zboží vyzvedla přímo v obchodě na P1, ale v nabídce doručení tato možnost není. Je možné se domluvit? Děkuji

Inter Bio

Dobrý den,
Bohužel neni to možné .
S pozdravem
Tým Interbio.cz

Tereza

Dobry den. Bylo by prosim mozne videt slozeni produktu (pokud neni v ceskem jazyce, tak klidne i v jinem)? Nikde na internetu se bohuzel nevyskutuje.
Dekuji!

Inter Bio

Dobrý den,
složeni najdete na strankach interbio.cz pod každy produkt zvlašt napřiklad: Fluid na vlasy
 http://interbio.cz/naturalni-kosmetika/kosmetika-na-vlasy?product_id=77

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru