Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zkroťte obra: 30 minut jízdy v Tatře 813 8×8 Truck Trial

4,6 / 5 Libros - největší zážitkové centrum Ostrava  (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavel

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné vouchery kombinovat, tzn. že při zakoupení dvou voucherů by jízda trvala 1 hodinu. Děkuji za odpověď.

Petra Novotná

Zajímala by mě délka vlastní jízdy – uvádíte 30 minut. Je tato doba čistého ježdění, nebo je v tom započítáno i instruktážní školení a jízda instruktora? Pokud je to vč. školení + ukázky, jaký je čistý čas jízdy klienta?

Dále by mě zajímal výkon daného vozidla.

Děkuji za odpověď, PN.

Libros

Dobrý den, jízda instruktora trvá zhruba 7 min, v té době probíhá i instruktážní školení. Doba jízdy instruktora a školení závisí na zkušenostech klienta s řízením nákladního auta. V případě větších zkušeností si klient sedá za volant okamžitě. Po celou dobu jízdy zůstává instruktor ve vozidle a je k dispozici klientovi. Truck trialových Tatrovek 813 8×8 můžeme nabídnout více, jejich výkon je u každé trochu jiný, zhruba 200 kW.

Zdenek

Dobry den!!Zvladne to i slecna co malo ridi??

Libros

Dobrý den, ano zvládne. Máme zkušené instruktory.

Simona

Dobrý den, mohu si rezervovat místo až po zakoupení voucheru? Je to dárek a chci aby si přítel vybral sám termín. Děkuji

Libros

Dobrý den, ano termín si může zarezervovat přítel.

Nikola

Dobrý den, jde tento voucher zakoupit pomocí Sodexo bodů?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Niky,

moc mě to mrzí, ale Sodexo lze uplatnit pouze na kategorie: cestování, kultura, jazykové kurzy, sport a masáže.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Petra Dobrodincova

Dobrý den je možno aby zážitek absolvovaly 2 plnoleté osoby zároveň?? (jeden by řídil a druhý by byl spolujezdec)

Libros

Dobrý den, ano je to možné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru