Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Slané dvouhubky na párty i mlsání u filmu – 24, 40, nebo 120 kusů

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 419 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Stanislav Švehlík

Dobrý den, zdravím a mám následující dotaz – nepřipravujete se Slevomatem speciální akci na „Mini dortíky“. Předem děkuji za informaci.

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislave,

mini dortíky zatím bohužel nechystáme :-( Ale kanapky u nás zase brzy budou :-)

Hezký den. Míša

J Z

Dobrý den,
když uplatním voucher do 30.12.2016, lze vyzvednout např. až 5.1.2017??
Děkuji
 Jirka

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano, ale objednat musíte do 30.12.16 a prosím u objednávky to připomenout. Děkujeme GPC

Veronika Schovánková

Dobrý den, stále nemám potvrzenou ani objednávku ani odpověď na svůj dotaz.. čtvrtek je už pozítří..

Golden Pacific Café

Dobrý den,
omlouvám se za zpoždění … už by jste měla mít potvrzeno … GPC

Veronika

Dobrý den,
dne 11.11. jsem Vám posílala email ohledně objednávky na 17.11., stále mi nepřišlo potvrzení, telefony taktéž neberete. Prosím o zpětnou vazbu, že objednávka je platná. Děkuji.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
omlouvám se za zpoždění … už by jste měla mít potvrzeno … GPC

Radana

Dobry den,lze kanapky objednat na 24.12. nebo budete mit zavreno.Dekuji za odpoved.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
24.12. máme otevřeno od 9.00h do 14.00h … ano přijímáme objednávky.

Věra

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné po domluvě počet některého druhu kanapek zvýšit a jiný druh naopak snížit? Děkuju

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano vyjimečně to lze :) GPC

Daniela Kočová

Dobrý den,zdravím a mám následující dotaz-lze se domluvit a objednat na Silvestra?Předem děkuji za informaci.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano jistě lze … se Slevomatem připravujeme speciální akci na „silvestrovské kanapky“. Vouchery na tuto akci budeme prodávat od 12.12.16. Pokud by jste potřebovala podrobnější info, neváhejte nás kontaktovat na 601 558 806 ne e-milem. Děkujeme. Korbová GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru