Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nádoby z varného skla Simax – kávu udrží teplou, limču studenou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zuzana Kabátová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné udělat ještě jednou nabídku na konvice twin? Měla bych o ni zájem, ale tady je již bohužel vyprodaná.

ZDO-shop

Dobrý den, paní Kabátová, děkujeme za Váš dotaz. Velmi nás těší Váš zájem o konvici Twin. Vzhledem k tomu, že o akci je velký zájem, plánujeme její zopakování koncem listopadu. Sledujte nabídku Slevomatu. Případně mi můžete napsat Váš email na zdo-simax@seznam.cz. Jakmile budeme vědět přesné datum, dáme Vám zprávu.

Zuzana

Dobrý den, je možné sítko vyjmout? a používat konvici bez něj?? Děkuji za odpověď!

ZDO-shop

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, sítko lze vyndat a konvici používat bez něj.

Lucie Mrázová

Dobrý den budete ještě naskladnovať pro tuto akci karafa Indis? Diky

ZDO-shop

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Bohužel počty již navyšovat nebudeme.

Radek Kollár

Dobrý den, a jaké jsou rozměry ?
Děkuji

ZDO-shop

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz.
Rozměry karafy Indis 1,1 l jsou:
výška 31 cm, průměr dna 9,5 cm, průměr víčka 8,5 cm, obsah 1,1 l.
Rozměry sklenky Coffe to Go 0,3l jsou:
výška bez víčka 12,5 cm, s víčkem 13,5 cm, průměr dna 6,5 cm, průměr horní části bez víčka 8,5 cm, s víčkem 9 cm.
Rozměry konvice Twin 1,1l jsou:
výška s víčkem je 16 cm, průměr dna 13 cm, průmět víčka 13,5 cm.

Miroslav Žid

Dobrý den,
zajímalo by mě z čeho je vyrobeno víčko dvouvrstvé Coffe to go skleničky? Zajímá mě to hlavně kvůli případnému obsahu BPA a jiných škodlivin, které by při použití horkých nápojů nedělaly dobrotu.
 Děkuji

ZDO-shop

Dobrý den, dotaz byl postoupen výrobci. Na produktu a v katalogu je piktogram s označením: Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech.

Romana J.

Dobrý den,
předpokládám, že mohu konvici použít na zalití čaje a můj dotaz je jak dlouho udrží konvice teplo, když je dvoustěnná. Děkuji

ZDO-shop

Ano, konvici můžete zalít horkým čajem, je z varného skla.
Abychom Vám mohli objektivně odpovědět, provedli jsme srovnání s konvicí From 1,3 litru (jednostěnná konvice). V konvici Twin vydržela voda nejdéle teplá. Zhruba po 4 hodinách byla voda vlažná. U sklenice Coffe to Go cca po 3,5 h a v konvici From po 3 h. Samozřejmě doba chladnutí je ovlivněna dalšími vnějšími faktory. Pomůže i pootočení (částečné uzavření) otvoru na nalévání nápoje.

Irena

Dobrý den, předpokládám, že když je konvice z varného skla, dá se v ní uvařit čaj rovnou? Nebo je pouze na horký nápoj? Děkuji za upřesnění.

ZDO-shop

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz.
Pokud máte zájem o konvici, kde si bude vařit čaj, doporučila bych Vám v podobném designu jednostěnnou konvici From 1,3l http://zdo-shop.nabizi.cz/simax-konvice-from-1-3l_p61776/
U konvice Twin by ohřívání trvalo dlouho, protože je dvoustěnná a díky odsátému vzduchu je tam vytvořené vakuum. Z toho důvodu je tato konvice vhodná pro použití do mikrovlnné trouby.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru