Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poctivé domácí omáčky Ungrier v krásném balení a dárkem

4,7 / 5 Dares 350 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Eva

Dobrý den,
je možno vyzvednout i v Sulicích? Děkuji za odpověď

Dares

Ano je možné Sulice- Želivec nebo Kubánské náměstí, na obou místech máme omáčky skladem.
 Simona

Jana Pivcova

Dobry den . Muzu si to vyzvednout na uloženku.Jak mam postupovat po zaplaceni. Dekuji Jana

Dares

Dobrý den, budeme Vás informovat kdy bude zásilka v uložence v Českých Budějovicích připravena k vyzvednutí a pak stačí přijít. Nic již dělat nemusíte.
Simona Vášová

Veronika Požárová

Jak mám postupovat, když mi přišel balíček s rozbitou omáčkou? Děkuji.

Dares

Dobrý den,
pokud se při přepravě nějaká omáčka rozbila, prosím napište nám na email dares@dares.cz a pošlete fotografii, podle poškození a vašeho přání se domluvíme na náhradě.
Simona Vášová

Tomáš Zadražil

Dobrý den, jak je to s trvanlivostí omáček? Děkuji :)

Dares

Dobrý den, trvanlivost je minimálně půl roku, datum expedovaných omáček je 1/2018 přímo z výroby. Po otevření ji můžete mít 3 týdny v lednici.
Hezký den Simona Vášová

Jana

Dobrý den, je možné zakoupit tento týden omáčky a vyzvednout si je až 16.tého na farmářském trhu v Praze? Děkuji za odpověď

Dares

Dobrý den, je možné si je vyzvednout do 23.12.2016.
Simona Vášová

Sixtová

dobrý den, nechystáte současně i akci na cibulku, aby to člověk vyzvedl najednou? :-) děkuji

Dares

Dobrý den,
probrali jsem to se Slevomatem a můžete se na akci těšit v několika málo dnech.
Simona Vášová

Bětka Butorová

Dobry den, chtela jsem se zeptat, jestli by misto te medove sla vymenit nejaka jina? ( samozrejme z tech ostatnicj z balicku) dekuji

Dares

Dobrý den, výjimečně je to možné, napište nám to na email dares@dares.cz, že si přejete u této objednávky výměnu.
S přáním hezkého dne Simona Vášová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru