Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nejdokonalejší virtuální realita současnosti HTC Vive v centru Brna

4,7 / 5 Virtuální realita Brno Brno - Střed  (mapa) 378 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Sabina

Dobrý den,

chtěla bych tento zážitek darovat na Vánoce, plánujete nějakou podobnou slevu či akci která bude mít delší platnost?

 Děkuji

VR

Dobrý den, vydržte během cca týdne by měla být.

Sisy

Lze koupit dva vourchery a spojit je dohromady aby tedy mohl jeden člověk si virtuální realitu užívat 1 hodinu?

VR

Dobrý den, samozřejmě lze.

Barbora Kva

Dobrý den,je nějaký věkový limit??? Zajímá mě od kolika let si VR můžou vyzkoušet děti.Děkuji

VR

Dobrý den, žádné omezení výrobcem není. Osobně bych doporučoval od cca 6 let. Vyzkoušet to můžou i menší děti, ale jsou tam omezení a na chvilku. Když tak volejte vysvětlím.

Lucka

Prosim jak dlouho plati voucher. Chci ho dat k Vanocum

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

tento voucher platí pouze do 30. 11. 2016. Doporučuji si slevu uložit na později a pokud by se u nás znovu objevila, pošleme vám email, abyste o ni nepřišla a měla vánoční dárek :-)

Hezký den. Míša

Jirka

Dobrý den,
je uvedeno „Určeno pro 1 hráče + max. 2 osoby jako doprovod“. Co to znamená? Kdybych šel já, můžu sebou vzít 2 děti, které budou mít také VR brýle? Nebo to uvidí jen na monitoru?
Nebo je případně možné se během půlhodiny vystřídat?

VR

Dobrý den, děti vzít můžete. Během času se dá vystřídat, co se děje je vidět na monitoru.

Petra Křížová

Dobrý den, je možné objednat se i na sobotu?

VR

Dobrý den, ano je možné se objednat i na sobotu. Zavolejte a domluvíme se. Děkuji.

Lukáš Novák

Dobrý den,

z dostupných informací jsem vyvodil, že v jednom čase může službu využívat jen jedna osoba, takže když bych chtěl jít s partnerkou, musíme si objednat termíny za sebou. Pochopil jsem to správně?

 Díky.

VR

Dobrý den, předpokládáme, že od soboty budou v provozu minimálně dva sety. Co se děje ve VR je vidět i na monitoru. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru