Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Privátní sauna na 90 minut pro dvě až čtyři osoby včetně občerstvení

4,6 / 5 Restaurace Hotel General***** Praha - Smíchov  (mapa) 127 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Nick Ben

Dobry den,
predem se omlouvam za mozna hloupy dotaz, ale jen pro jistotu, prosim Vas chtel bych prijit se svou pritelkyni a to bude celkem stat pro nas 359 CZK (nebo kazdy 359, coz je celkem 718?) na 90 minut a tam budeme jenom my sami?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Nicku,

jeden voucher je pro 2–4 osob, bude vám tedy stačit v tomto případě jen jeden a můžete si užít chvilku jen vy dva ničím nerušeni :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Sana A

Hi,
I want to use it only for myself. So it would be private?
Regards,
 S.A

Hotel General

Dear Sana
Thank you for your question. Yes please you can be alone if you would like to, the sauna will be private just for you.
In case of any questions please don’t hesitate to contact me

Pavla Slepičková

Dobrý den, chtěla jsem si saunu zakoupit přes firemní Sodexo benefity, odkud si kupuji pravidelně podobné nabídky, ale u této mi to napsalo, že nemám nárok na uplatnění. Jak tomu mám rozumět? Pokud z benefitů mohu hradit sport, zábavu, relaxaci a volný čas, kam potom sauna spadá? Do kategorie „Jídlo“? Z benefitů běžně do sauny a na plavání chodím… Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

Sodexo lze uplatnti na tyto kategorie: cestování, kultura, jazykové kurzy, sport a masáže. Toto spadá bohužel do kategorie relax, kde nelze tyto benefity uplatnit.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Jaroslav Korous

Dobrý den, je možný vstup i pro děti 6a 8 let?

Hotel General

Dobry den pane Jaroslave,
Děkujeme za otázku. Sauna v hotelu General je klasická a není speciálně vybavena pro děti, udržuje teplotu 90° . Děti uvítáme určitě s doprovodem rodičů, kteří nesou plnou zodpovědnost za průběh procesu saunování a zdraví svých děti.
V případě dalších dotazu prosím nás neváhejte kontaktovat
Hotel General Team

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru