Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Divadlo Palace: Vstupné na představení dle výběru pro 2 osoby

4,7 / 5 Divadlo Palace Praha - Nové Město  (mapa) 3 843 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Irena

Dobrý den, pokud jsem správně pochopila, je možné rezervovat po zakoupení voucheru vstupenky on-line? Jde mi o to, že nejsem z Prahy a chtěla bych přijet až na představení. Děkuji.

Divadlo Palace

Dobrý den,
PODMÍNKY UPLATNĚNÍ:
Rezervace: Program představení bude zveřejněn 15. 11. 2016. Vstupenky si po tomto datu zamluvte na mailu pokladna@divadlopalace.cz nebo telefonu 224 228 814.
Kód voucheru vyměníte za vstupenku přímo na pokladně divadla kdykoli během otevírací doby, a to do týdne od rezervace a nejpozději 30 minut před začátkem představení.
E-vstupenka: Také si můžete nechat vystavit elektronickou vstupenku – na obchodniPODMÍNKY UPLATNĚNÍ:
Rezervace: Program představení bude zveřejněn 15. 11. 2016. Vstupenky si po tomto datu zamluvte na mailu pokladna@divadlopalace.cz nebo telefonu 224 228 814.
Kód voucheru vyměníte za vstupenku přímo na pokladně divadla kdykoli během otevírací doby, a to do týdne od rezervace a nejpozději 30 minut před začátkem představení.
E-vstupenka: Také si můžete nechat vystavit elektronickou vstupenku – na obchodni@divadlopalace.cz

Kateřina Michlíková

Dobrý den, je nás celkem 5 a chtěly bychom si koupit vouchery Platinum – 1. cenová kategorie hned na dvě představení z nabídky, tzn. 5 voucherů – půjde to takto uplatnit? 5+5 lístků na dvě představení – obě představení bychom koupili současně. nebo nás musí být sudý počet (musíme být vždy v páru)?

Divadlo Palace

Dobrý den, prosím s vaším dotazem se obraťte na obchodní oddělení – obchodni@divadlopalace.cz. Divadlo Palace

Petra

Dobrý den, chápu tedy dobře že na výběr je pouze z těchto 4 uvedených?
Velká zebra aneb jak že se to jmenujete
V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Rodina je základ státu
Stará dobrá kapela 

Děkuji, Petra

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

ano přesně tak, z těchto představení si můžete vybrat :-)

Hezký den. Míša

Iva

Dobrý den, reaguji na Vaši odpověď viz níže. Teď k problému – při dokončení rezervace není možné zadat platbu v hotovosti a osobní odběr v divadle, jak uvádíte. Děkuji, Iva

Dobrý den, místa a představení si můžete zvolit sama. Ale při dokončení rezervace . dejte prosím platba v hotovosti a osobní odběr na pokladně Divadla Palace. Jakmile Vám přijde číslo objednávky na email, tak toto číslo a číslo voucheru prosím odešlete na email obchodni@divadlopalace.cz. Bude uplatněn Váš voucher a na Váš email budou odeslány e-tickety. Divadlo Palace

Divadlo Palace

Dobrý den, kontaktujte prosím pokladnu Divadla Palace na tel. 224 228 814. Di­vadlo Palace

Veronika

Dobrý den
Budete prosím navyšovat ještě vstupenky za 339Kč
 Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den, bohužel již se navyšovat vstupenky za 339 Kč nebudou. Divadlo Palace

Lucie Reynoldsova

Dobrý den, možná se to bude zdát jako hloupa otázka, ale za zeptani nic nedám! Chtěla bych jít na představení caveman v divadlu palace, ale bohužel to nevidím v nabídce her a představení (pro uplatnění slevy). Mám to tedy chápat tak, že tato hra neni v nabidce a ze by se nabídka ani nedala rozšířit?
Děkuji moc za odpověď!
Lucie Reynoldsova

Divadlo Palace

Dobrý večer Lucie, nabídka je postavena pouze na uvedená představení. Není možné rozšířit nabídku na představení HOST. Na co se nabídka týká je uvedeno v podmínkách akce. Divadlo Palace

Evita

Ja jen nechapu,proc si nerozklikate celou nabidku! Nektere dotazy jsou zcela zbytecne,pokud umite cist.

Petra

Dobrý den, koupila jsem platinum (představení Velká zebra,V Paříži­.....,Rodina.­..... a Stará dobrá kapela), psali jste, že zveřejníte program 15.11. – dnes jsem zjistila, že jste zveřejnili pouze leden a tam se hraje pouze 1 představení z uvedených a v 1 termín...­.....při tomto trendu není šance, že budete hrát představení, které jsem si vybrala a ještě aby se dal vybrat termín alespoň ze dvou. Myslíte, že je to takto v pořádku?

Divadlo Palace

Dobrý den Petro, děkujeme za Váš dotaz. Měsíc leden není ještě kompletní. Jakmile budeme být další termíny, ihned uveřejníme. Divadlo Palace prodává představení cca 2 měsíce předem, na využití voucheru máte 6 měsíců. Uvedená představení hrajeme každý měsíc. Prosíme Vás, abyste omluvili případné neplánované změny, vynucené nenáročností provozu divadla nebo z důvodu náhlého onemocnění hlavních představitelů.

Jana Uldrichová

Je divadlo bezbariérové ?Děkuji Uldrichová

Divadlo Palace

Dobrý podvečer, v divadle je plošina pro vozíčkáře. Takže Divadlo Palace je bezbariérové. Jen poprosíme při uplatnění voucheru nahlásit. Divadlo Palace

Kroupová

Dobrý den,
mám zakoupený voucher a udělanou rezervaci do 14.11., chci se tedy zeptat, zda mi opravdu nikdo nevydá vstupenky o den dřív na pokladně? Nevidím v tom žádný problém, jelikož si můžu posouvat rezervace do nekonečna, což mi přijde úplně zbytečné, když jde o jeden den.
Děkuji.
Kroupová

Divadlo Palace

Dobry vecer pani Kroupova, vy mozna v tom problem nevidite, ale vouchery je mozne uplatnit od 15. Listopadu na pokladne Divadla Palace. Drivejsi vydani a promeneni voucheru neni z technickych duvodu mozny. Divadlo Palace

Alexandra Růžičková

Dobry den lze toho 15 .11. po internetu zamluvit listky pres divadelni rezervaci a pak druhy den jen promeit za listky? nebo musim to pouze resit telefonicky ? děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den, ano je možné učinit internetovou objednávku, v konečné fázi objednávky, prosím zadejte osobní odběr, platba v hotovosti. Při vyzvednutí na pokladně Divadla Palace se nejprve prokažte číslem rezervace a pak kódem voucheru, na základně této informace Vám bude změněna cena dle akce. Divadlo Palace

Michaela Brotánková

dobrý den,když si zarezervuji lístky v listopadu,mužu si voucher hned proměnit za lístky?chci dát jako dárek k vámocum dvěma kamarádkám.děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den, ano je to možné – pokud budou dodrženy podmínky voucheru. Divadlo Palace

Kristý Štefánková

Dobry den, omylem jsem zakoupila listky na jine predstaveni nez jsem puvodne chtěla…je mozne zmenit typ listku? Dekuji

Divadlo Palace

Dobrý den, o změnu kategorie se prosím obraťte na Slevomat. Divadlo Palace

Lubor

Dobrý den, je napsáno že program představení bude zveřejněn 15. 11. 2016, mám dotaz jestli bude program zveřejněn do konce platnosti voucheru, nebo na kratší dobu, například jen na jeden, nebo dva měsíce. Děkuji.

Divadlo Palace

Dobry den Lubore, dne 15.11.2016 bude uverejnen program na mesic leden. Divadlo Palace vetsinou prodava s dvojmesicnim predstihem. Divadlo Palace

Michaela Kadlecová

Dobrý den,
chápu dobře, že vstupenka platí pouze na následující představení?
Dámy z Aniane
Líbánky aneb Láska ať jde k čertu
Africká královna
Miláček Anna
Divadelní společnost Háta: Hvězdné manýry, Světáci a Do ložnice vstupujte jednotlivě
V popisku totiž ještě píšete, že vstupenka se vztahuje na představení odehraná do 25.6.2017 a že vstupenka Platinum se vztahuje i na premiérové hry.
Zajímalo by mne tedy, jestli si můžu vybrat i jiné představení z repertoáru a jestli ano, jaká vstupenka na ně platí (jestli Bronz nebo Platinum).
Děkuji za odpověď.

Divadlo Palace

Dobry den, kdyz si otevrete roletu tak u CENOVE NABIDKY PLATINUM SE JEDNA O TATO PREDSTAVENI – představení dle výběru:

Velká zebra aneb jak že se to jmenujete
V Paříži bych tě nečekala, tatínku
Rodina je základ státu
Stará dobrá kapela . DIVADLO PALACE

Jan

Dobrý den, plati i na predtsvaeni Miluji Te ale a do pyzam, dekuji

Divadlo Palace

Dobry den. Bohuzel na tota predstaveni se nabídka nevztahuje. Pouze na uvedeba. Divadlo Palace

Dagmar Galloova

Dobrý den, četla jsem hodnocení diváků, ale nevím, k jakému představení každé hodnocení je. Zvolila bych si právě podle hodnocení – např. že představení bylo velmi zábavné. Všech 5 variant jsou komedie?

Divadlo Palace

Dobrý den, Divadlo Palace jsou převážně komedie. Nemusíte se obávat v našem divadle dramatických kusů her.

Klára

Dobry den, muzu si pri rezervaci e-vstupenky přes email take zvolit jakou chci řadu a sedadlo, nebo mi to bude automaticky přiřazeno podle obsazenosti. Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den,
místa a představení si můžete zvolit sama. Ale při dokončení rezervace . dejte prosím platba v hotovosti a osobní odběr na pokladně Divadla Palace. Jakmile Vám přijde číslo objednávky na email, tak toto číslo a číslo voucheru prosím odešlete na email obchodni@divadlopalace.cz. Bude uplatněn Váš voucher a na Váš email budou odeslány e-tickety. Divadlo Palace

Michaela Walterová

Dobrý den, též by mě zajímalo v čem spočívá rozdíl mezi vstupenkami Bronz a Platinum a proč jsou vstupenky Platinum dražší. Předem moc děkuji za odpověď, Míša Walterová :-)

Divadlo Palace

Dobrý den,

Divadlo Palace má dvě cenové skupiny představení, proto označení Platinum a Bronz.
Platinum= 1. cenová skupina (premiérová představení, viz. http://www.divadlopalace.cz/files/3.pdf)
Bronz = 2. cenová skupina ( http://www.divadlopalace.cz/files/4.pdf)

Divadlo Palace

Tomáš Martinát

Dobrý den,
píšete platnost voucheru od 15. 11. do 31. 5. 2017
ale voucher mohu využítí od 2. ledna 2017.
jak to mám chápat?

Divadlo Palace

Dobrý den,
Voucher můžete využít na představení od 2. ledna 2017.

Divadlo Palace

Romana Víchová

Dobrý den,
jak poznám do které řady jsou jednotlivé cenové kategorie ze skupin Bronz a Platinum.
Děkuji za odpověď.
Romana Víchová

Divadlo Palace

Dobrý den,
vždy když si vyberete variantu vstupného, tak se Vám objeví podrobnosti.
Např. Platinum – 1. cenová kategorie – 2 osoby
V ceně varianty:
vstupné pro 2 osoby 1. cenové kategorie (1. až 15. řada v přízemí a 1. až 4. řada na balkoně)

Je vždy potřeba rozkliknout danou variantu pro bližší informace.

Divadlo Palace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru