Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné časopisu DIAstyl s glukometrem a dárky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Miloš Winkler

Přeji hezký den,
nabídka je velice pěkná ale chtěl bych se zeptat zda a kde jsou k dostání náhradní proužky do glukometru a kolik stojí ?
Děkuji Miloš Winkler

Dia Styl

Dobrý den, proužky je možné dokoupit na www.dialekarna.cz, 50 ks za 400,– Kč nebo v běžné síti lékáren.

Věra Rubešová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli se pak dají dokoupit další testovací proužky?
Děkuji za odpověď.

Petra

Dobrý den, objednala jsem předplatné a potřebovala bych časopisy zasílat na jinou adresu než mám uvedenou. Nevím, komu a kam to teď mám napsat? Děkuji za odpověď Petra

Dia Styl

Dobrý den, informace k objednávce předplatného můžete zaslat na mail objednavky@diastyl.cz

Kateřina

Dobrý den..objednáno minulý týden..hned další den převzala doprava..tak to bylo bleskové.jsem si říkala..no.ale do dnes nic nedorazilo😯tak čekám. ..

Dia Styl

Dobrý den,
pro informace o doručení Vaší zásilky č.??? kontaktujte prosím přepravce IN TIME
Zákaznická linka: +420 246 092 912 dispecer@intime.cz

Dana Sládková

Dobrý den, můžete první zásilku odeslat až v prosinci ? Bude to dárek k Vánocům. Pokud ano, kam to mám v objednávce zadat ?

Dia Styl

Dobrý den, glukometr, publikace a 3 již vydaná čísla časopisu DIAstyl odesíláme IN TIME přepravou do 3 pracovních dní od přijetí objednávky. První číslo z předplatného bude doručeno začátkem ledna.

Lenn Ka

Dobrý den, je možné zaslat glukometr se staršími čísly na jinou adresu než vlastní předplatné? Chtěla bych předplatné využít jako dárek.

Dia Styl

Dobrý den, ano objednávku můžeme rozdělit. Do poznámky udejte adresu pro předplatné.

Petra

Dobrý den, glukometr obsahuje i proužky, nebo ty se musejí koupit samostatně v lékárně. Děkuji Ludvíková

Dia Styl

Dobrý den,
balení obsahuje: glukometr Wellion CALLA Mini,10 ks testovacích proužků Wellion Calla, 10 ks Wellion lancety, Wellion Autolancetu, pouzdro a návod na použití.

Zdenek Dobíšek

Kolik stoji glukometr a jaka je platba?

Dia Styl

Dobrý den,
běžná cena za glukometr Wellion Calla Mini je 400Kč a způsob platby si vyberete při objednání.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru