Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Chia semínka a brusinky, rozinky či banány

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Simona

Pěkný den, pokud objednám zboží do 19.12 budu jej moci vyzvednout osobně v Ústí nad Labem do 23.12? Děkuji mnohokrát :)

Šárka Spilková

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné objednat z této nabídky ( chia+ brusinky) a z jiné nabídky také z Vašeho obchodu mix semínek do jogurtu ( lněné semínka + …) za jedno poštovné? Zřejmě se mi budou ukazovat dva košíky.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko,

samozejmě. Stačí si to vložit společně do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

janajan

dobrý den, jsou brusinky slazené?? děkuji

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jano,
brusinky jsou slazené, bez cukru jsou jen brusinky sušené mrazem.
Hezký den, Radka

Michaela v

Dobry den, jsou brusinky s cukrem nebo natural? Diky

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Michaelo, brusinky jsou proslazené. Bez cukru jsou brusinky sušené mrazem.
Hezký den, Radka

miluše grabcová

Dobrý den,děkuji za odpověď,ale ještě mám jeden dotaz,jestli by šlo nakombinovat brusinky,rozin­ky,nebo banány.Děkuji za odpověď (třeba bude kladná),hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den, Miluše,

bohužel ani toto není možné. Opravdu pouze varianty, které zde vidíte. Případně ješě koukněte na jiné nabídky od obchodu Pohoda: https://www.slevomat.cz/podnik/99925-velkoobchod-pohoda

Hezký pátek. Míša

miluše grabcová

dobrý den,chci se zeptat je-li možné objednat jen balíčky brusinek,3až 4balíčky po 500gramech.

Slevomat.cz

Dobrý den, Miluše,

moc mě to mrzí, ale bohužel balíček pouze brusinek v této nabídce nemáme :-( Děkuji však za tip :-)

Hezký den. Míša

Jitka

Dobrý den, bylo by možné udělat balíček chia semínek, brusinek, banánů
a zlatých rozinek vše po jednom balení? A kolik by to stálo? Potřebovala bych to jako dárek. Děkuji za odpověď. Jitka

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Jitko,
je možné toto zboží objednat před Slevomat. Cenu uvidíte v nákupním košíku.
Hezký den, Radka

Michaela Jedličková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda sušené ovoce – rozinky a brusinky – je sířené či nikoliv.
Děkuji za odpověď.
 MJ

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den Michaelo,
rozinky a brusinky nejsou sířené.
Hezký den, Radka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru