Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Něco na zub: Chutné a zdravé balíčky sušeného ovoce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radana Horníková

Dobrý den, je ovoce chemicky ošetřeno a doslazeno?

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Radano,
chemicky neošetřeno a nedoslazeno je ovoce sušené mrazem.
Hezký večer, Radka

Lucie

Dobrý den,
objednala jsem si dnes (Banánové chipsy 500 g) a píše to dobu doručení 21. 12. 2016. To mi přijde jako opravdu dlouhá doba. Děkuji.

Antonín

Mám stejný dotaz jako Zuzka, My chceme s kolegyní objednat každý své zboží ze svých mailů, ale chceme na jeden poplatek za doručení (zásilkovna) – je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Antoníne,

moc mě to mrzí, ale bohužel to není možné, objednávku je nutné vytvořit dohromady.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Zuzka

Dobry den. Asi jsem to spatne formulovala. Myslela jsem, kdyz celkem chceme objednat vic kusu nez je ten stanoveny limit. Voucher si muzeme nakoupit a zaplatit samostatne, ale potom pri objednavani (kompletaci) 1 balicku pro vsechny nejde zadat napr. 15 baleni datli. Pri objednavani muzu zadat max ten limit (10ks). Jde to udelat, aby napr. 15ks jednoho druhu mohlo byt zaslano 1 balickem? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

tak to bohužel nelze, počet kusů na osobu je omezen, aby se dostalo na všechny :-)

Hezký den. Míša

zuzka

Dobry den. Chceme si objednat s kolegynemi ruzne zbozi za jedno postovne. Zjistili jsme, ze mate omezeny pocet kusu od jednoho zbozi. Jak to mame udelat, abychom zbytecne neplatili zasilkovnu 2×? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

stačí si vložit vše na co máte chuť společně do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

Hana

Dobry den, jsou doslazovane datle nebo fiky? Dekuji za odpoved

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Hano,
datle ani fíky nejsou doslazované.
Hezký den Radka

Jitka

Dobrý večer,mám dotaz,zda je sušené ovoce proslazené??? Dě­kuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jíťo,

objednávala jsem si banány a ty jsou doslazovány medem a cukrem. Nicméně vždy je uvedeno u konkrétní varianty případné složení :-)

Hezký den. Míša

Eva Kadeřávková

chci uplatnit narozeninovou slevu 50, – Kč. Jak to mám udělat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

stačí u způsobu platby zaškrtnout, že chcete uplatnit kredity na objednávku a je to :-)

Hezký den. Míša

Kristýna Hrušková

Dobrý den, jak je sušené ovoce upravené? Je použit oxid siřičitý?

Karolina

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je možné na jedno poštovné nakombinovat ovoce a ořechy z vícero nabídek tady na Slevomatu a jak to případně udělat.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno,

samozřejmě to není problém. Stačí si vložit do košíku vše, na co máte chuť a objednávku dokončit :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru