Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Váš fotoobraz vytištěný na pevné desce

3,8 / 5 Freshprint Praha  (mapa) 123 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Pavlína

Dobrý den, lze fotku vytisknout i v jiném rozměru? Konkrétně 100×60? Děkuji

Freshprint

Dobrý den, samozřejmě lze. Pouze cenu voucheru nemůže změnit. V případě zakoupení voucheru, nás prosím kontaktujte na email. Děkuji

Andrea

Dobrý den, na vašich stránkách mi nelze nastavit formát obrazu na výšku. Fotka je neustále na šířku a nelze otočit. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

Freshprint

Dobrý den,
po nahrání fotografie se pod fotkou zobrazí 4 ikony,


fotoaparát
dva obdelníky
+
Pokud na ty obdelníky kliknete, automaticky se fotografie otáčí. Děkuji za dotaz a přeji hezký den
Miroslava

Dobrý den dle uvedeného hodnocení se stalo, že některé obrazy dorazili promáčknuté. Chtěla bych vědět, jak se tato situace řeší? Kdybych si objednala obraz nejvetších rozměrů za 1700kc a ten by dorazil poškozený, určitě by mi vaše odpověď, „že k poškození došlo během přepravy“ nestačila.

Freshprint

Dobrý den, pokud vám dorazí poškozený obraz obratem nás kontaktujte a situaci s vámi ihned vyřešíme. Při přebírání zásilky zkontrolujte, zda není poškozený obal. Pokud ano vyfoťte poškození, reklamujte ihned u přepravce a následně kontaktujte nás s reklamačním číslem. Situaci začneme řešit okamžitě ke spokojenosti zákazníka.
Přeji pěkný den
 Honza

Alena

Dobrý den, Ráda bych objednala 2 různé obrazy, ale stejné velikosti. Mám objednat každý slevový kupon zvlášť nebo můžu mít v košíku 2ks od jedné velikosti? Děkuji

Freshprint

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o stejný formát, můžete koupit 2× stejnou velikost, pouze při objednávání, budete tvořit dvě objednávky.
Děkuji a přej hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru