Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Barevné vzdělávací puzzle – krásná dřevěná hračka pro vaše děti

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Šájinka Vrbeníková

Dobry den, máme s přítelem pár kreditu, chtěli by jsme je využít a objednat dva druhy od techto puzzli,každý jedno,pak objednat najednou.Jak to udělat, aby jsme měli jedno poštovné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Šájinko,

je nutné vytvořit objednávku na jeden profil, aby bylo účtováno jen jedno poštovné. Půjdou tedy uplatnit kredity pouze na jednom profilu.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Blanka Justová

Dobrý den, která cena je prosím aktuální 99 nebo 249 kč děkuji již jednou jsem vám tento dotaz psala J

Skvelykup.cz

Dobrý den, 99kč- Ivana

Jana

Dobrý den, objednala jsem si toto puzzle z jiné nabídky, co také nabízíte a ráda bych k objednávce přidala ještě jeden druh z této nabídky, aby bylo jedno poštovné. Lze to? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

vidím, že už máte objednávku stornovanou a můžete vytvořit novou na správný počet :-)

Hezký den. Míša

Chudáčková Jana

Dobrý den, od kolika let je toto puzzle vhodne? Děkuji

Skvelykup.cz

Vhodné pro děti od 3 let. Obsahuje i malé části, může dojít k jejich spolknutí nebo vdechnutí. Nenechávejte děti bez dozoru.

klara molnarova

Mate jeste ten vlacek?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Klárko,

moc mě to mrzí, ale vláček je bohužel již vyprodán :-(

Děkuji a přeji vám hezký zbytek víkendu. Míša

Eva

Dobrý den,jak zjistím ,kolik má které puzzle dílků?
 Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, napište nám o jaké máte zájem a já Vám je spočítám. Rokosová

Renata Ulčová

Dobrý den. Dnes mi dorazila objednávka čtyř kusů dřevěných puzzle. Bohužel Panda byla poničená. Jedna část se ulomila. Chci se tedy zeptat, kam se mám obrátit s reklamací.Děkuji za odpoveď.

Skvelykup.cz

Dobrý den, reklamace na náš email kanavyy@gmail.com

Děkuji Rokosová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru