Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky na výstavu Film Legends Museum nejen pro milovníky filmu

4,7 / 5 Film Legends Museum Poděbrady  (mapa) 883 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Ladislav

Dobrý den, musí být voucher vytisknutý, nebo stačí v elektronické podobě? Bohužel nemám přístup k tiskárně. Děkuji

Film Legends Museum

Dobrý den Ladislave, voucher stačí v elektronické podobě. Popřípadě i QR kod. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Lenka Rasochová

Dobry den,casove neni prohlidka omezena,muzeme byt dele nez hodinu?Dekuji.

Film Legends Museum

Dobrý den Lenko, prohlídka není časově omezená. Můžete u nás být dlouho, jak budete chtít.

Katka

Dobrý den
Chtěla jsem se zeptat kdy budete mít kostýmovou akci s predátory.Předem děkuji.S pozdravem Adamová

Film Legends Museum

Dobrý den paní Adamová, kostýmová akce určitě bude, ale zatím naplánovaná není. Můžete se u nás ale vyfotit s Predatorem v životní velikosti, který je ve stálé expozici.

Martina

Dobry den, mame deti obe maji ZTP/P a my mame ZTP vstup kolik stoji nebo zdarma? Aby jsme mohli koupit vouchery. Dekui

Film Legends Museum

Dobrý den Martino, ve vašem případě doporučujeme zakoupit vstupenky až na pokladně.

Renuška

Krásný den přeji.
Zajímalo by mě, zda tyto slevové kupony lze využít i v den státního svátku, resp. 28.10.2016, kdy k vám máme namířeno.
Díky předem za odpověď.

Film Legends Museum

Dobrý den Renuško, ano. Vouchery můžete využít i v den státního svátku, stejně jako i o víkendu, či ve všední den. Otevřeno máme denně včetně svátků od 9:00 do 18:00 hodin.

Luboš Fiala

Dobrý den neobjevila se mi sleva v kreditech před nákupem

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši,

kredity je nutné uplatnit. U způsobu platby se vám zobrazí ještě možnost, jestli chcete kredity uplatnit. Stačí zakšrtnout že ano a částka vám bude snížena. Nyní jsem vám kredity alespoň prodloužila, abyste měl čas na jejich příští využití :-)

Hezký nedělní večer. Míša

Veronika

Dobry den, rodinne vstupne zahrnuje kolik deti ?

Film Legends Museum

Dobrý večer Veroniko, rodinné vstupné je pro 2 dospělé a 2 děti.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru