Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Itálie v centru Brna – 2 libovolné pizzy o průměru 32 cm

4,5 / 5 Restaurace Ratejna Brno - Střed  (mapa) 1 056 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kristýna

Dobrý den ,chci se zeptat, zda budete mít otevřeno tento čtvrtek 17.11.? Děkuji za odpověď.

Restaurace Ratejna

Dobry den nebudem!

Jakub

Dobrý deň,

Chcel by som sa opýtať, či obmedzenie na použitie voucheru počas obedného menu platí aj v sobotu, resp. či sa dá spraviť rezervácia a uplatniť voucher v sobotu na 12:15?

Restaurace Ratejna

V sobotu by to slo😃

Kristýna

Dobrý den, stačí nahlásit číslo voucheru, nebo jej musím tisknout? Děkuji předem za odpověď

Restaurace Ratejna

Dobry vecer staci ofotit do telefonu nebo si napsat a nahlasit pred konzumaci.

Milan Žiak

Dobry den, chcem sa spytat, ci si mam radsej rezerovat stol pre 2, ked chcem tuto sobotu o cca 15:00 vyuzit voucher na 2 pizze. A taktiez, ci sa plati za rezervaciu.
dakujem

Restaurace Ratejna

Dobry den rezervaci vam napiseme a nic se za ni neplati.

Radka Chudobová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte 28.10. otevřeno či nikoliv. Děkuji za odpověď.

Restaurace Ratejna

Dobry den 28ho je otevrena vecer jen diskotekova cast takze vouchery nejde uplatnit.

Hana Cupáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je u vás možné platit platební kartou.
Děkuji za informaci a přeji pěkný den.

Restaurace Ratejna

Dobry den bohuzel neni.

Karla

Mám dotázek zda mohu použít i jako by vizitky na 1+1 zdarma co jsem před roky ři rokem u Vás dostala nebo už nejsou v platnosti . děkuji za info .

Restaurace Ratejna

Dobry den jeste muzete😃

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru