Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nahřívací obilný polštářek s pratelným potahem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza Ptáčková

Dobrý den, je možno nahřívat i v troubě?

Můj pelíšek

Dobrý den, ano je to možné máme otestováno v el. troubě na 150°C (vrchni a spodní spirála). Nejlépe na rošt položit pečící papír na to vnitřní polštářek s obilím a " péct " 3minuty. Vždy pod dohledem a delší dobu jen po malých krocích. Dle výkonu Vaší trouby.

Michaela Kendeová

dobrý den, jak dostanu velký polštář do mikrovlnky? vejde se tam? a nemůže se spálit? děkuji

Můj pelíšek

Velikosti jsou na výběr 2 – 50×20 a 35×15. Nevím jak velkou máte mikrovlnou troubu. Do běžně dostupných se vejdou bez problémů.
Nahřívejte cca 30s a zkontrolujte jak je polštářek nahřátý. Následně postupujte po malých krocích cca 10s až dosáhnete požadované teploty.
Polštářek by se neměl dotýkat vnitřních stran trouby. Vždy postupujte s rozumem při nahřívání dle výkonu vaší trouby.

Nikol Zimčíková

Jak je to s praním ?

Můj pelíšek

Dobrý den, polštářky mají pratelný povlak ( 40°C). Vnitřní část s náplní se nesmí prát.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru