Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Seminář Montessori nebo rychlokurz Znakování pro rodiče

Chytrulky Hradec Králové  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobry den, mohu se zeptat jestli kurz Montessori ma nejaky presny termin a cas? Dekuji

Chytrulky

Dobrý den, první seminář se bude konat 2.11. ve 20:00, termín byl stanoven po domluvě s přihlášenými. Pokud by Vám nevyhovoval, tak se na dalším termínu budeme domlouvat podle individuálních preferencí dalších účastníků a mohl by se konat na začátku prosince. Hezký večer, Ševčíková

Katerina Velka

Dobrý den,
bude se nabídka na Slevomatu ještě opakovat? Ráda bych se zúčastnila, ale do 15.12. to bohužel nestihnu

Chytrulky

Dobrý den, prozatím to nemůžeme slíbit, bude záležet na zájmu i času. Pokud to půjde či ne, přes Slevomat, také nemůžeme teď říct. Snad jsem Vám odpověděla :).

Lukáš Malina

Dobrý den, je pro mě znakování s miminky vhodné i když ještě děti nemám? Zajímalo by mě to i přesto.

Chytrulky

Dobrý den,
určitě :). Pokud děti plánujete, tak to budete moci hned využívat.

Iva Šírová

Dobrý den, o takovém kurzu sním už přes rok. Ale chápu dobře, že se odehrává pouze v Hradci Králové? Není nějaká pobočka v Plzni?
Děkuji za info.

Chytrulky

Dobrý den,
ano, chápete to správně, máme bohužel pobočku pouze v Hradci Králové. Polina Ševčíková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru