Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Baletní představení Louskáček – krásná klasika s vánočním příběhem

4,5 / 5 Agency Artistic International Praha - Nové Město  (mapa) 2 625 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Kateřina

Dobrý den, můžete mi, prosím upřesnit, jak je to se vstupenkami pro děti do 8 let? V příspěvku níže píšete, že tyto mají vstupenku zdarma, ale v jiných odpovědích je, že vstupenku je nutné zakoupit pro všechny věkové kategorie. Děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
bohužel se žádné slevy nevstahují na vouchery slevomatu.
Ze slevomatu musí mít každá. osoba bez ohledu na věk, svůj vlastní voucher!
Slevy jako jsou například děti do osmi let zdarma uplatňují pouze při koupi plné vstupenky u nás na pokladně za plnou cenu.

Jan

Dobrý den,
jaký oděv je vhodný k návštěvě představení?

 Děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
vemte si v čem se budete cítit dobře :)

Anna

Dobry den moc tomu nerozumim na dotazi ohledne skupiny B a C piste ze se musi udelat rezervace a na nabidce je napsano ze rezervace neni mozna ze mista se vybiraji az na miste. Dekuji za odpoved

Agency Artistic International

Rezervace se dělá pouze na počet-nikoliv na daná místa.

Nikola

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda jsou ještě volné vstupenky na 4.2 od 18:00 někde 5–8 řada (pochopila jsem, že sektor A je od 5 řady do 15)

děkuji

Čejchanová

Agency Artistic International

Dobrý den,
je ještě několik míst v šesté řadě.

AAI.s.r.o.

Hana

Dobrý den,
bude ještě navýšen počet vstupenek?
Děkuji za odpověď
 Hani

Agency Artistic International

Dobrý den,
bohužel už nejspíš nebude.
Vstupenky si můžete zakoupit za plnou cenu na levé pokladně divadla Hybernia.
Děti do 8 let mají vstupenku zdarma.

iva

Dobry den, v nekterem dotazu pisete, ze si musi lide s voucherem B i C udelat rezervaci. Vouchery jiz mam zakoupene v kategorii B, ale nikde tam o rezervaci neni nic uvedeno. Jak to tedy presne je?

Agency Artistic International

Dobrý den,
určitě si rezervaci udělejte.
Vezmeme si na Vás kontakt, pokud by se cokoliv stalo, tak se Vám můžeme ozvat.

Lenka S.

Dobrý den,
když kupuji lístky v kategorii A proc se mi tam nezobrazí možnost výběru místa a řady?
 Děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
veškeré instrukce máte na voucheru.
rezervaci konkrétního místa si můžete udělat přes email aai-concert@aai-concert.cz

Anna Hulínová

Dobrý večer,
mám vnučku skoro 3 letou, myslíte, že už může na baletní představení, když ji tanec i balet zajímá. Musí mít svoje vlastní místo, když stejně z místa neuvidí?

Agency Artistic International

Dobrý den,
představení je vhodné pro 3 letou holčičku.
Můžete si u uvaděčů půjčit podsedák, aby lépe viděla.
Co se týče slevomatových voucherů, tak každá osoba musí mít svůj vlastní zakoupený voucher, bez ohledu na věk.

Jarmila Vízková

Dobrý den, byla jsem s dětmi na představení a dost mne naštvalo, že pořadatelé pouští do hlediště diváky v bundách a s nacpanými batohy na zádech. Já jsem s dětmi zaplatila 75 Kč v šatně, jak to kulturní lidé dělají, a jak potom vysvětlit dětem, že se rodina před námi začala svlekat z bund, svetrů, batohy na zem atd.To přeci snad je v silách pořadatele, chtít, aby si všichni odložili v šatně..nebo , že by na šatnu návštěvníci neměli? zvláště cizinci?? Moc jsem litovala, že neumím dobře anglicky, myslím, že bych jim něco od plic řekla..Děkuji za odpověď. Vízková

Agency Artistic International

Dobrý den,
děkujeme za Vaši připomínku a jako pořadatelé s Vámi souhlasíme.
Budeme se snažit situaci vyřešit a urgovat uvaděče.
Hezký den Danielová

Ivana Blahova

Dobry den, mame zakoupene tri vouchery na 3.1. v 15:00 v kategorii B, bylo by mozne je vymenit za termin 27.12. ?

Agency Artistic International

Dobrý den,
v tomto případě musíte udělat storno u slevomatu, který Vám vrátí peníze a vy si zakoupíte voucher na jiné datum.

Romana PotůÄková

Dobrý den,
všimla jsem si, že jste navýšili počet vstupenek u některých termínů. Konkrétně mě zajímá, zda se nemůže stát u otevřeného sezení (bez rezervace), tj . u skupiny B a C, že bude prodáno větší množství voucherů, než je určená kapacita. Nerada bych zjistila až na místě, že se nevejdeme. Děkuji za odpověď.

Agency Artistic International

Dobrý den, stát se to nemůže, protože si každý na otevřené sezení musí udělat rezervaci a mi víme přesný počet uchazečů.

Igor Matveev

Deti 4 roky musi mit vlastni vaučer ?

Agency Artistic International

Dobrý den.
ANO, každý návštěvník bez ohledu na věk musí mít svůj voucher.

Katka

Dobry den, mohu se zeptat, kolik minut pred predstavenim se pousti do salu? Mam strach si koupit listky do otevrene kategorie, abych pak sehnal 4 vedle sebe. Pujdu jedna dospela se tremi malymi detmi. Dekuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,
pouštíme do hlediště cca 30 minut před začátkem představení.

Koťátko Koťátková

Dobrý den! U mnou zadaného termínu nelze zakoupit více jak jeden voucher. Znamená to, že je již volné jen jedno sedadlo? Nějak tomu nerozumím. Chtěla bych jít s dětmi a potřebuji tedy lístků 5. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Koťátko,

o jaký termín se konkrétně jedná prosím?

Hezký den. Míša

Agency Artistic International

Dobrý den,
je dost možné, že už je sektor vyprodán.
Zkuste jiný termín.
Hezký den Danielová

A

Dobrý den, chtěla jsem si objednat 2 vstupenky na 7. 1. v 15 hod. 5–15. řada, měla jsem naklinuté lístky, ale než jsem došla k platbě, tak zmizely a ukázalo se, že jsou vyprodané. Nejsou k dispozici ještě dva lístky?
 Děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
lístky si můžete za plné ceny zakoupit na levé pokladně divadla Hybernia.
Na Slevomatu jsme přidávali ještě novou kategorii C (otevřené sezení) 19 řada.

Eva

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat jestli jsou ještě volné lístky na louskáčka na 1.1.2017 pro 5 osob řada 5 až 10.
Děkuji Menšíková

Agency Artistic International

Dobrý den,
místa volná jsou.
Hezký den Danielová

Jana Housková

Dobrý den,

na uvedený telefon 723 060 592 se nedá dovolat – chtěla bych 3 místa na 25.12. od 15hod, kategorie A (5.-15.řada) a zajímalo by mě, jaká místa jsou ještě volná (jestli tam jsou ještě vůbec 3 vedle sebe).Pochopila jsem, že v této kategorii si místa mohu předem vybrat, abych se do divadla nemusela honit a vybírat místa až na místě, je to tak?

Agency Artistic International

Dobrý den paní Housková,
telefon 723 060 592 je k dispozici od pondělí do pátku od 11.00 – 15.00 hodin, jinak je možná i rezervace e-mailem či vaše dotazy poslat e-mailem. Na Váš jsem již odpověděla a máte udělanou předrezervaci a to do středy 12.10.2016. Ano sekce A
je číslovaná a jsou to místa od řady 5. do řady 15. včetně. Pokud se Vám místa, která jsem Vám nabídla v e-mailu poslaném přímo Vám pro Vás vyhovující, doporučuji si zakoupit co nejdříve vouchery a poslat nám e-mail o potvrzení nákupu.
Přeji hezký den. Jitka Horská

Iva

Dobrý den,
bohužel jsem v Hybernii nikdy nebyla, co myslíte „sektor“ 1–4 řada nebo od 5.řady? děkuji

Agency Artistic International

Dobrý den,

sektor 1–4 řada znamená, že jsou to místa v 1, 2, 3 a 4 řadě. Od 5 řady znamená, že jsou to místa v páté řadě a dále dle rozmezí.

Agency Artistic International

Dobrý den, ano sektor B je otevřené sezení od řady 1. do řady 4. včetně a můžete si sedadla vybrat přímo v divadle. Sektor A
je rezervovaný na řadu a místo od řady 5. do řady 15. včetně. Pokud preferujete mít jistotu vašeho konkrétního místa a řady je tato sekce vhodnější. Jinak kategorie B je dle vašeho osobního výběru již v divadle na místě. Samozřejmě kdo dříve dorazí vybere si místa lepší v tomto sektoru B. to stejné platí pro sektor C.

Martina Mistolerová

Dobrý den,
chtěla bych jít na představení s dětmi (3 a 5). Která místa byste mi doporučili, aby děti co nejlépe viděli. Děkuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,
určitě sektor a vypůjčit si polštářky od uvaděčů.

lenka

dobrý den, právě jsem zakoupila 2 vstupenky na predstaveni 1–4 rada na 7.1.2017 az prijde voucher musim volat kvůli rezervaci jak tam pisete nebo uz nemusim nic jen prijet na predstaveni s timto voucherem a jak se docitam vybrat si místo volne od 1–4 rady.dekuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
v otevřeném sezení se posadíte kam budete chtít, proto prosíme o včasný příchod do divadla.
Rezervaci prosím proveďte telefonicky nebo emailem.

Libuse Tejmarova

Dobry den, na strankach divadla je informace,ze maji deti do 8 let predstaveni zdarma, staci mi jeden listek,kdyz pujdu s ditem do 8 let? Musim to dat nekde vedet,aby melo svoje misto?

Agency Artistic International

Dítě do osmi let zdarma se vztahuje pouze na lístky zakoupené v plné ceně, nikoliv na vouchery ze Slevomatu!

Jan

Dobrý den,
prosím o upřesnění,zda-li vstupenka „otevřené sezení“ znamená jakékoliv místo v 1.až 4.řadě.Je možné si konkrétní místo vybrat sám na pokladně divadla po předložení voucheru?
Děkuji za odpověď

Agency Artistic International

Dobrý den,
je to open seating a posadíte se na místě v 1–4 řadě kam budete chtít.
Hezký den Danielová

Olga

Dobry den. Jake misto mate vyhrazene pro vozickare?- jaky voucher mame kooupit? Mohou u Vas vozickari sedet v blizkosti doprovodu, nebo pro ne mate mista mimo, jako v nekterych jinych divadlech? Dekuji

Agency Artistic International

Dobrý den,
nejlepší místa jsou v 15 řadě v divadle máme i bezbariérový výtah.
Doporučuji zakoupit dva vouchery do sektoru A.
Hezký den AAI s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru